Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

колико би било добро да одрже један концерт на коме ће да одсвирају комплетну дискографију и то у постави:

 

Хетфилд, Хамет, Улрих, Трухиљо, Њустед, Мастејн, Мекгауни... и покојни Клиф да је жив...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар дан, ја бих само да потврдим како јебем редовно стару кевицу оном анонимном болиду, који ми је рокнуо горе 2 минуса. Иди пеналчино у манастир, па се лечи. :da:

И наравно - живела нам Металика. :alkos:

Edited by Вуду ПопаЯa
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da svrate i do nas sledece godine. Prvo u martu Rammstein, pa u aprilu Metallica :rockdevil: Videcemo ovih dana koji ce jos gradovi da ulete u spisak. Najbolje bi bilo u Areni.

 

Pa i kad bi dosli najverovatnije bi i bilo u areni s obzirom da je skoro citava magnetic turneja svirana u arenama, zbog stejdza pirotehnike i sta ti ja znam, i garantovano bi je napunili :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi dosli u Arenu karta ne bi bila ispod 50 evra.

 

A na temi za otkazani koncert Di'Anno-a neko je rekao da 99% dolaze na Exit. Ja se iskreno nadam da ce doci, nebitno da li u Arenu ili na Exit, jer posle propustenog koncerta '04 maltene sam izgubio svaku nadu da ce opet doci na ove prostore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi dosli u Arenu karta ne bi bila ispod 50 evra.

 

A na temi za otkazani koncert Di'Anno-a neko je rekao da 99% dolaze na Exit. Ja se iskreno nadam da ce doci, nebitno da li u Arenu ili na Exit, jer posle propustenog koncerta '04 maltene sam izgubio svaku nadu da ce opet doci na ove prostore.

 

Za cenu me zabole, dacu koliko god treba samo da dodju, nikako mi nisu sa Exit, prvo oni cak i kada sviraju na festivalima to su festivali ogromnih razmera, sa mnogo vise publike, naravno isao bi sigurno ali onda opet Exit im se ne bi uklopio zbog stejdza.Meni se stejdz svidja, bas zbog toga sto moze vise ljudi da stane u prvi red, vece su verovatnoce da ce se hvatati palice,trzalice...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ov8fEvr-dGM&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево сад слушам Ст. Ангер, и није толико лош, не ни добар, али ме рецимо Аннејмд Филинг сад одушевљава, нарочито кад Џејмс крене онако скоро плачућим гласом "Get the fuck away from me" цео тај плачући део је супер.

 

@ Вуду, убио си ме оним горе, плус !

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Volim ja i taj album mnogo. All Within My Hands,Shoot Me,Unnamed Feeling, Sweet Amber (kakva rifcina)...Ne svidjaju mi se jedino Purify,My World,Invisible Kid(iako ima par finih djelova i totalno nenormalan štim),Dirty Window isto onako...Tacno cu sad uzeti da ga slusam ,nijesam sigurno 3 godine bar. 

Edited by Poor Twisted Me
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overa, potpis, pečat. U principu, najbolja njihova svirka, i tu nema mesta za nikakvo dvoumljenje.

 

Seattle vazi za najbolji samo zato sto je od svih koncerata sa Damaged Justice turneje jedini isproduciran i upeglan da zvuci najbolje. Dakle, vazi za najbolji zato sto je zvanicno izdat, a inace svaka svirka sa te turneje - ili bar 99% njih - odise istom energijom. Gomila butlega svedoci tome u prilog :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa niko nije ni rekao da je to najbolji koncert koji su ikada odsvirali,vec najbolji zvanicni video zapis koji postoji.

 

 

Ma dobro to, nego.... AAAAAAAAAAAAAA! You guessed it . . . there are indeed a few more shows in the works in Latin America and Europe for the first part of next year. As always, keep checking here and we will let you know as soon as all the details are confirmed. If you live in Eastern Europe, you just might want to check back early next week (hint, hint!).

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...