Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

hvala meggy

 

jaymz - ne mogu da trpim debilne provokacije

 

jon bon jovi - cestitam od srca

 

biggrin.gif

 

 

izvinjavam se na spamu, ali jebi ga, kad je nasao na ovoj temi da me proziva - a megadeth odmah pored metallice...... no.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

srnde, sine - zaobidji me s komentarima, molim te. hvala.

 

 

 

procitala sam u Metal Hammeru recenziju sa Some Kind Of Monster.. al ga nacrnise, ne kao tehnicki dio.. nego kao pricu.. pljuvanje tesko..

 

ali 60 miliona za jednu turneju brate.. a metal bend.. bruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre blondie,pa sto se tolko ljutis covece? Ja bas 'teo da ti cestitam sto si megafan nedjelje,a ti tako.Mislim,kolko god da si pametna icon_rolleyes.gificon_smile.gif ,opet nisi neke stvari shvatila,al' nema veze.Necu ovde da kvarim temu,posteno.E,al' ipal mora ti kazem: de si bre cula da ako je Rambo pametan i njegovi fanovi moraju da budu pametni?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sta sad,Mayhemovi fanovi moraju da kolju svoje najbolje drugare?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E,luda si,dece mi... icon_smile.gif

E majke mi,od ovolkog silnog pametovanja ove blondie,ima da se udruzim sa srndeom! icon_smile.gif

 

Cek,cek ! Al' da se razumemo,posto sam sad video. Vi ste sigurno razumeli kad sam napisao "a nije bas ni za u kupus" u negativnom smislu. Izvinjavam se,tako ispada jebi ga,pisana rec. Ustvari sam mislio nije bas nesto,ali nije bas da je za u kupus. Znaci: kupus<blondie<dobra. Resiti resenje jednacine. icon_wink.gif

 

I kazite mi vise ko svira onaj jebani instrumental!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E postajes ko Srnde1 sa tim instrumentalom!

 

Ne znam ko to izvodi, ne znam gde si to nasao i ne znam sta je!

Reci 'de da nadjem pa cu cujem i da ti kazem.

 

Samo znam da MetallicA nema ni u ludilu cak ni parce demoa koji se zove "Heavy Intrumental"...

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------

1 Srnde = novonastali izraz kad neko smara bez milosti pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache sad sam sam kuci, i pogasio sam sva svetla, i pustio The Call Of Ktuly ! Usr'o sam se ! laugh.gif Kakav trip, josh sam se setio onog filma kad bace devojchicu u bunar i snime to na video kasetu, pa svako ko odgleda dobije telefonski poziv da ce umreti za sedam dana ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache sad sam sam kuci, i pogasio sam sva svetla, i pustio The Call Of Ktuly ! Usr'o sam se ! laugh.gif Kakav trip, josh sam se setio onog filma kad bace devojchicu u bunar i snime to na video kasetu, pa svako ko odgleda dobije telefonski poziv da ce umreti za sedam dana ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmrred.gif

Jesi ti zaboravio da uzmeš lekove ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao,al' nabavicu ga. I mogu da se kladim da se bar jedan deo nalazi na CEA. Pa svi bitniji momenti i koncerti su na CEA. Ovo ostalo se tesko nalazi i snimci su u 99,99% slucajeva odvratni. icon_rockdevil.gif

Ja bi bio veoma srecan kad bi naso sto vise takvih koncerata iz perioda KEA do AND JUSTICE. I trazio sam,ali tesko ide. Cak i Gotik pomocu svojih ultra brzih internet konekcija nije mogo pomoci...

 

E dosado,a sto fap_mashina_afraid_from the dark?

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...