Jump to content

#metalheads


Recommended Posts

sad videh da se ubacih, a već treća strane ... ufff - nikako da nadjem vreme da izvalim ovaj forum, al ae, znam za šta mi treba - ti ybt ladno zoveš na chat - pa ne mogu da verujem ... ko još normalan (po mom vokabularu) ide tamo leba ti? :mrgreen:

 

On, ja, oni, mi? Cak sta vise mi smo tamo prezivili i korene i tranziciju i ostalu pricu.

 

Haha, kapiram da će sad da ti stigne preteća poruka. :haha:

 

Nazalost ovde nemam nikakve moci, niti povlastice. Jebiga.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto vi radite na ovom forumu i jeste chat:)Zasto onda lepo ne dodjete pa se ispricate ko ljudi.Kao sto rekoh svrha ovog kanala nije bilo muvanje to je sekundarna i nametnuta stvar :) Kanal i danas ima preko 700 poseta dnevno tako da je to dobra reklama za neciju svirku ili album sto vishe ljudi dodje i druzi se to ce biti bolje za metal,jer kad je #metalheads bio veliki svi su dolazili na svirke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto vi radite na ovom forumu i jeste chat:)Zasto onda lepo ne dodjete pa se ispricate ko ljudi.Kao sto rekoh svrha ovog kanala nije bilo muvanje to je sekundarna i nametnuta stvar :) Kanal i danas ima preko 700 poseta dnevno tako da je to dobra reklama za neciju svirku ili album sto vishe ljudi dodje i druzi se to ce biti bolje za metal,jer kad je #metalheads bio veliki svi su dolazili na svirke :)

 

Budite metal, dajte starshooteru supreme 30 evra za reklamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto vi radite na ovom forumu i jeste chat:)Zasto onda lepo ne dodjete pa se ispricate ko ljudi.Kao sto rekoh svrha ovog kanala nije bilo muvanje to je sekundarna i nametnuta stvar :) Kanal i danas ima preko 700 poseta dnevno tako da je to dobra reklama za neciju svirku ili album sto vishe ljudi dodje i druzi se to ce biti bolje za metal,jer kad je #metalheads bio veliki svi su dolazili na svirke :)

 

ok, ozbiljna sam ... koliko ja znam i Damira (Dakija) i ostale admine lično (ne znam da li su tu još) bilo koja vrsta reklamiranja je kick-ban ... znači neko treba da sedi na četu, a ne četuje mu se jer ima pametnija posla, ali npr baca notice, pije ban???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ozbiljna sam ... koliko ja znam i Damira (Dakija) i ostale admine lično (ne znam da li su tu još) bilo koja vrsta reklamiranja je kick-ban ... znači neko treba da sedi na četu, a ne četuje mu se jer ima pametnija posla, ali npr baca notice, pije ban???

Pa ocigledno nemas onda pojma sta je chat niti sta je #metalheads:) ako ti nije jasno kako da udjes mozemo da ti pomognemo..Svaki kanal ima svoja posebna pravila nemamo mi veze sa krstaricom sem sto smo na njenom serveru.Uzgred chat je usputna stvar niko ne sedi tamo i samo prica sa ljudima,uglavnom je on usput i ako neko visi samo na #hedsu pet put je zanimljivije nego da visi na nekom forumu sto ce ti svako ko je bio posvedociti:)Poenta je da je to kultna zajednica i sluzi ovoj nashoj sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ozbiljna sam ... koliko ja znam i Damira (Dakija) i ostale admine lično (ne znam da li su tu još) bilo koja vrsta reklamiranja je kick-ban ... znači neko treba da sedi na četu, a ne četuje mu se jer ima pametnija posla, ali npr baca notice, pije ban???

 

Daki mi te volimo.

Debeli daki sto muva picke po krstarici na veliko. Ne bira. Nema te koja je na krstarici koju daki nije muvao.

Cak mi je i drzao lekcije kako muvati picke preko neta.

Njegova tehnika je seldeca.

Admin si na krstarici, posaljes sliku punu para i pricas kako si kanadski mafijas.

 

Gde je taj Nekron?Jel se konacno potukao sa Obucarom,jer su vecito ugovarali neke ferke i nikad nista

 

 

Da jesu. Dosli su na fajt svako sa dvolitarkom piva. Bio im je plan da se tuku time, medjutim pivo ih je obuzelo pa resise da piju.

Mada ja mislim da su to poneli da podmite silnu publiku koja je dosla tog dana da gleda, da ne bi bilo posle da su picke i da ne smeju da se pobiju.

 

Nelsone, jurice te dizeli kao mene. Jebo si se usta.

 

ma iz krusevac li je, ZGAZI GA!!! ;)

Није тај више из крушевца. Не признајем га.

 

Poenta je da je to kultna zajednica i sluzi ovoj nashoj sceni.

 

А и ако долазите некрон може да рекламира свирке за 30 евра, па да имамо лову да идемо у карат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ocigledno nemas onda pojma sta je chat niti sta je #metalheads:) ako ti nije jasno kako da udjes mozemo da ti pomognemo..Svaki kanal ima svoja posebna pravila nemamo mi veze sa krstaricom sem sto smo na njenom serveru.Uzgred chat je usputna stvar niko ne sedi tamo i samo prica sa ljudima,uglavnom je on usput i ako neko visi samo na #hedsu pet put je zanimljivije nego da visi na nekom forumu sto ce ti svako ko je bio posvedociti:)Poenta je da je to kultna zajednica i sluzi ovoj nashoj sceni.

 

ja sam samo najljubaznije postavila pitanje - nadam se da si i i zapazio znake pitanja??? (?) Znači lepo pitala šta se dešava. Šta je chat, znam, ne znam ko ne zna btw "Pa ocigledno nemas onda pojma sta je chat!" - za metalheads ne, znam za neke dr sobe poodavno - samo tražila objašnjenje - evo kakvo dobila, prvo popljuv, pa objašnjenje ... ja i onako ne "visim" ni na čemu, nego mi se pokaže kad mi je stigao mail, pogledam i odgovoruim ili ne na dotični ... ma, never mind me ...

 

 

Njegova tehnika je seldeca.

Admin si na krstarici, posaljes sliku punu para i pricas kako si kanadski mafijas.

 

 

ispravka - KAMIONDžIJA i to svi mislim znaju!!! A na kraju - sve je to "Vidikovac ekipa" ... sad ne znam pošto si rekao "admin si" da li si i ti jedan od njih - ma ko ga 'ebe na kraju krajeva ... prostak, mada i maltretiranoi dete u kraju, pa da ga baš i ne pljujem toliko ... (a i to svi znaju)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...