Jump to content

#metalheads


Recommended Posts

Дјукове мудрости:

 

<05Mil0s> _Prase_, des prase picko neobrijana

<05_Prase_> pusi ga

<07Zli_Kuw4c> 10hahaha

<05_Prase_> ne obracaj mi se pomislice neko da se druzim sa tobom

<05Mil0s> _Prase_, popusis ga meni onako mastno

<05_Prase_> pacenik

<05_Prase_> papucar pre svega

<05_Prase_> reci mu da moze da mi popusi kruac

<12Kristy> tebi svi puse kurac

<12Kristy> to je rutina

<05_Prase_> da mala

<05_Prase_> decko ti je pickica

<05_Prase_> suoci se sa tim

<05_Prase_> tebe verovatno nije ispalio kad dodjes kod njega jer imas picku

<05_Prase_> ima gde da ga stavi

<05_Prase_> medjutim ja imam kurac a kurac niko nece

<05_Prase_> nije mogao da me jebe pa se nije ni javljao

<05_Prase_> imas picku osvoji svet sta cekas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si se ti potpisivao?

Najbolji potpis je bio Pridji_grobu_uzmi_panaiju :lol:

Dva sata sam imao @, Neša mi odma' skinuo. :(

 

I #sinovi_i_cerke je bio elitniji kanal. :P

 

U bre. Bezlichni, Djomla, Biohazard etc etc...

 

Sinovi i cerke je bio kanal za izdajnike.

 

meni je skidan i vracan @ na redovnoj bazi.

 

Najjaci lik je bio GILEE,kakve je on bljuvotine pricao,Razbijac je malo dete za njega :haha:

Secam se jedno vece se kanal blokirao od smejanja i njegovih provala,od nekih 11 pa do 4 ujutru je prozivao onu maloumnu Dray i njenu sektasku kompaniju :haha:

 

 

E kad ti je taj mikimaus gilee najjachi lik nisi ti dovoljno vremena provodio tamo.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blejao sam ja tamo dosta,al vecina njih je bila neukusna,pogotovo admini koji su drkali sve redom a kad im nest kazes odma kick ili ban,a gilee mi je ostao u secanju jer ga je bolelo dupe za sve,dodje na kanal,isere se jedno 2-3 sata,ljudi se ismeju i nema ga po mesec dana,onda opet tako.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blejao sam ja tamo dosta,al vecina njih je bila neukusna,pogotovo admini koji su drkali sve redom a kad im nest kazes odma kick ili ban,a gilee mi je ostao u secanju jer ga je bolelo dupe za sve,dodje na kanal,isere se jedno 2-3 sata,ljudi se ismeju i nema ga po mesec dana,onda opet tako.

 

Ja sam obichno banovao ljude kada mi se digne. Tako da verovatno sam te ja sutao nekih 50 %. Izvini. :(

 

Ti si, jebemliti sunce. :haha:

 

Trenutici prosvetljivanja.

Ja sam, lebac mu razani. :)

 

Najjace je kad su bile zabranjene reci SlipKnot,Korn,Rammstein hahah,sad je kanal nazalost propao :(

 

Za to smo imali praktichno resenje.

 

/me playz Man0waR - Wait and bleed

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAo sto vec mnogi znaju,dosta nashih bendova je nastalo na njemu,na njemu su se upoznala prva dva admina ovog foruma ,mesto gde je svako nasho makar jednu metal devojku i dalje postoji i sluzi svrsi:)

Reklamirajte svoju svirku za dzabe mozete pristupiti preko mirca irc.krstarica.net soba #metalheads ili preko krstaricinog sajta pa udjite na kanal #metalheads za sve primedbe i zalbe mozete se obratiti meni founderu ovog posebnog mesta :)

 

pu pu pu - jel' ti to zoveš na krstaricin chat?

 

sad videh da se ubacih, a već treća strane ... ufff - nikako da nadjem vreme da izvalim ovaj forum, al ae, znam za šta mi treba - ti ybt ladno zoveš na chat - pa ne mogu da verujem ... ko još normalan (po mom vokabularu) ide tamo leba ti? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pu pu pu - jel' ti to zoveš na krstaricin chat?

 

sad videh da se ubacih, a već treća strane ... ufff - nikako da nadjem vreme da izvalim ovaj forum, al ae, znam za šta mi treba - ti ybt ladno zoveš na chat - pa ne mogu da verujem ... ko još normalan (po mom vokabularu) ide tamo leba ti? :mrgreen:

 

auuu šta učini to ženska glavo :haha: sad će opet da te "ženi" :haha:

 

Jeste na krstaricu idu debili a na jumetalu su svi redom akademici i doktori nauka.

 

ja mislio da su i tamo i vamo akademici i naučnici :uhoh: al izgleda da grešim :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je ikada spomenuo da sam ja "za" udaju? A u pravu si ... za'ebah se profi blebetarski što išta napisah, nego ne verujem šta sam videla ...

 

ja to nikad nisam ni tvrdio, ali ima tu neki koji misle suprotno (ili se potajno nadaju :mhihi: )

 

 

@Astrali takve i "vise" na chatu :da::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...