Jump to content

Ov Hell


Svart

Recommended Posts

Novi projekat Shagratha i Kinga. Prvi album izlazi pocetkom 2010 a 2 pesme su postavljene na MySpace.

 

Postava je:

 

Shagrath (DIMMU BORGIR, CHROME DIVISION) - Vocals

King (GOD SEED, GORGOROTH, JOTUNSPOR, I, SAHG, AUDREY HORNE) - Bass

Ice Dale (ENSLAVED, I, AUDREY HORNE, TRINACRIA, DEMONAZ) - Guitar

Frost (SATYRICON, 1349) - Drums

Teloch (NIDINGR, GOD SEED, 1349, UMORAL) – Guitar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од оне две песмице, прва досадњикава, друга одлична. Фенси екипа, фенси спејс, све, бре, фенси, не дао им Сатана да ово буде лоше. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bih i ja da postavim kontra pitanje. Jel moguće da se još neko oduševljava BM-om u 2009. godini? Mislim, u istom su rangu pitanja. :haha:

Nismo, a kontra pitanje ti je glupo do bola.

Prvo, rekao sam da pjesme nisu lose. Daleko od odusevljavanja.. al opet, ne vidim sto je problem da neko voli BM i u 2009oj. Ti si mozda raskrstio sa old skulom posle 2003, jel? :rolleyes:

Drugo, i dalje smatram nevjerovatnim da neko postavlja pitanje originalnosti black metala u 2009-oj godini. Posebno neko ko non stop zuji po ovim forumima..

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo, a kontra pitanje ti je glupo do bola.

Prvo, rekao sam da pjesme nisu lose. Daleko od odusevljavanja.. al opet, ne vidim sto je problem da neko voli BM i u 2009oj. Ti si mozda raskrstio sa old skulom posle 2003, jel? :rolleyes:

Drugo, i dalje smatram nevjerovatnim da neko postavlja pitanje originalnosti black metala u 2009-oj godini. Posebno neko ko non stop zuji po ovim forumima..

Pitanje je u rangu tvog pitanja, ako ti je glupo, onda prvo razmisli kakva pitanja postavljaš.

 

I ja isto smatram neverovatnim da se nekome sviđa kopija kopije. Ne razumem kako vas ne smori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bash ne mislim da se u BMu proteklih par godina nista ne dogadja. U ovih proslih 7 godina stvorilo se brdo originalnih BM bendova(a i dosta njih su dosta napredovali). Chak stavihse mislim da je trenutno BM najinteresantnije mesto za biti, jer je jedan od retkih zanrova kome je jako dugo trebalo da raskrsti sa svojim stereotipima i paternima. Tek u par poslednjih godina javljaju se benodvi koji su izuzetno originalni i daleko od onih kopija drugog talasa, a mislim da ce vremenom izlaziti sve originalniji bendovi jer je BM jedno neistrazeno podrucije i svakako zahvalno za sve koji hoce malo da napreduju i budu progresivniji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bash ne mislim da se u BMu proteklih par godina nista ne dogadja. U ovih proslih 7 godina stvorilo se brdo originalnih BM bendova(a i dosta njih su dosta napredovali). Chak stavihse mislim da je trenutno BM najinteresantnije mesto za biti, jer je jedan od retkih zanrova kome je jako dugo trebalo da raskrsti sa svojim stereotipima i paternima. Tek u par poslednjih godina javljaju se benodvi koji su izuzetno originalni i daleko od onih kopija drugog talasa, a mislim da ce vremenom izlaziti sve originalniji bendovi jer je BM jedno neistrazeno podrucije i svakako zahvalno za sve koji hoce malo da napreduju i budu progresivniji.

Hm... .Ja baš smatram suprotno. Ne sećam se kada sam zadnji put čuo nešto, a da mi se svidelo. Mada, u zadnje vreme nisam se ni trudio, da budem iskren. Slušao sam samo nove albume proverenih bendova. Što se tiče istraženosti područja, smatram da BM od svih pravaca ima najuže područje istraživanja, što se i dokazalo. Ako ne skrenu sa putanje, nema ih. Smorio me je BM do bola.

 

Ono pitanje uopšte nije bilo pitanje originalnosti, već se meni pesme (ok, pesma, pošto drugu nisam preslušao) uopšte ne sviđaju i samo sam želeo da vidim na koji način razmišlja neko kome se sviđaju, tj. šta mu se tu sviđa. A ono drugo pitanje ("glupo" :rolleyes: ) je samo proizašlo iz Morbidovog pitanja, ništa više. Na to me je podsetilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče istraženosti područja, smatram da BM od svih pravaca ima najuže područje istraživanja, što se i dokazalo.

 

Naprotiv, ja bas smatram da black metal mozes da ukombinujes sa cime hoces i da to ispadne dobro ako to uradis sa ukusom, nesto kao crna boja u odevanju - ide sa svim bojama. :haha: Mislim, svi smo mi culi milijardu mesavina black-a sa death, doom, gothic, thrash, prog, power... fazonom, pa i sa gomilom stvari van metal muzike, tipa 70's rock, punk, folk, elektronika, klasika (eno, Secrets Of The Moon spojise black metal i Alice In Chains i ispade fenomenalno)... Te stoga mislim da se radi o podzanru metala koji je najotvoreniji prema eksperimentisanju. Naravno, ne zvuce svi ti eksperimenti dobro, ali svakako ima mnogo odlicnih. :da:

Edited by Talvi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv, ja bas smatram da black metal mozes da ukombinujes sa cime hoces i da to ispadne dobro ako to uradis sa ukusom, nesto kao crna boja u odevanju - ide sa svim bojama. :haha: Mislim, svi smo mi culi milijardu mesavina black-a sa death, doom, gothic, thrash, prog, power... fazonom, pa i sa gomilom stvari van metal muzike, tipa 70's rock, punk, folk, elektronika, klasika (eno, Secrets Of The Moon spojise black metal i Alice In Chains i ispade fenomenalno)... Te stoga mislim da se radi o podzanru metala koji je najotvoreniji prema eksperimentisanju. Naravno, ne zvuce svi ti eksperimenti dobro, ali svakako ima mnogo odlicnih. :da:

Ako mene pitaš, samo fuzija sa thrashom i deathom može da prođe. Sve ostalo je propast. Death metal, sa druge strane, možeš ukomponovati sa mnogo više pravaca, nego black, a da to na nešto liči i opet ne izađe iz okvira pravca. Mortisa, Wongraven i ostala slična sranja, ne smatram black metalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je u rangu tvog pitanja, ako ti je glupo, onda prvo razmisli kakva pitanja postavljaš

Kakvo sam sad to pitanje JA postavljao? :haha:

 

Druze, lupio si glupost. I mjesto da iskuliras, ti se jos vise zakopavas sa ovim konstatacijama. Jebote, ko da ce glupa misao postati 'pametna' ako je ovuda ponavljas ko mantru. Ponavljam, MENI ove dvije pjesme nisu lose. Ako treba da ti objasnjavam kako, onda stvarno :rolleyes:

Nisam ocekivao od tebe da se ovako nalupas... vjerovatno smo mi debili sto se primamo na black metal, ti si to prevazisao 2003e. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sam sad to pitanje JA postavljao? :haha:

Ako ti je pamćenje toliko kratko, da ne znaš šta si napisao pre pola sata, proveri, još uvek stoji na prethodnoj strani. ;)

 

 

Druze, lupio si glupost. I mjesto da iskuliras, ti se jos vise zakopavas sa ovim konstatacijama. Jebote, ko da ce glupa misao postati 'pametna' ako je ovuda ponavljas ko mantru. Ponavljam, MENI ove dvije pjesme nisu lose. Ako treba da ti objasnjavam kako, onda stvarno :rolleyes:

Nisam ocekivao od tebe da se ovako nalupas... vjerovatno smo mi debili sto se primamo na black metal, ti si to prevazisao 2003e. Pozdrav.

Hahahahahahahah. Ako ti i dalje nisi skontao šta sam ja hteo da kažem, posle svog objašnjavanja, onda nisam ja taj koji je glup.

 

I ne znam šta je to bilo 2003?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...