Jump to content

Ov Hell


Svart

Recommended Posts

Po tebi. :da:

Pa i rekao sam na početku "Ako mene pitaš".

 

Posle ovoga, ja mislim da bi trebao da iskuliras ovaj podforum. Ionako vec neko vrijeme samo trolujes... pozdrav.

Da, evo samo zato što si mi ti rekao. I to u nedostatku pravih argumenata. Ili si shvatio da si se zajebao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja ne kapiram šta je ovde kopija? Tipičan King Ov Hell stil, ne može čovek kopirati samog sebe.

Naravno da može. Napraviš jednu pesmu, pa napraviš istu takvu. Eto ti kopije samog sebe. Drugo, ja uopšte nisam ciljao na bilo kakvu neoriginalnost u prvom postu. Ne smetaju meni dobre kopije. Samo me malo smara što se BM konstantno vrti u mestu. Kad god čujem nešto friško, negde sam ga već čuo i onda se jednostavno zapitam vredi li slušati nove bendove ili se zadržavati ipak na proverenom kvalitetu? Fuzije sa ostalim pravcima mi se ne sviđaju, osim onih koje sam pomenuo, u većini slučajeva (za MENE, da se odmah ogradim), to nije black metal, a vi kako hoćete, meni Wikipedia nije odrednica.

 

Ne sviđaju mi se ove pesme i jednostavno sam hteo na njih da gledam sa tačke gledišta onoga kome se sviđaju. Jednostavno da mi neko kaže šta je to što mu se dopada kod tih pesama. Ne da bih omalovažavao druge, ne da bih uzdizao sebe, već me jednostavno kopka. Zar je to toliko teško?

 

I ne, nigde nisam rekao da sam ja prevazišao BM, niti da su oni koji ga slušaju debili, niti spominjao 2003. godinu (šta god ona predstavljala), kao što neki pokušavaju da mi prišiju.

 

Moraću izgleda početi da crtam šta hoću da kažem, pošto neki ovde jedva čekaju da ti prišiju nešto što nisi rekao.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne sviđaju mi se ove pesme i jednostavno sam hteo na njih da gledam sa tačke gledišta onoga kome se sviđaju. Jednostavno da mi neko kaže šta je to što mu se dopada kod tih pesama. Ne da bih omalovažavao druge, ne da bih uzdizao sebe, već me jednostavno kopka. Zar je to toliko teško?

 

 

 

A sta ce ti to da ti neko objasnjava zasto mu se svidja nesto?

 

Sta god da se pojavi nekome ce se dopasti a nekome nece. A jos su ovo samo prve verzije pesama a ne konacne i ne treba na osnovu dva demo snimka procenjivati kakav ce album biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno smo mi debili sto se primamo na black metal, ti si to prevazisao 2003e. Pozdrav.

Gde sam ja ovo napisao? Gde sam rekao da si ti ili bilo ko drugi debil zato što slušaš BM? Gde sam rekao da sam ga prevazišao? Ja ga slušam i dalje, samo ne u tolikoj meri kao pre i uglavnom stare bendove i albume, jer mi se ovo novo ne sviđa. Pa nisam ja progresivac (bez uvrede progresivcima), pa da sam sada došao na ovaj forum da trolujem kako je BM sranje. Jeste, mogu nekada da kažem da je nešto sranje, ali to je moje mišljenje, SUBJEKTIVNO. I šta predstavlja 2003. godina, koji moj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ste biti vrlo originalni te daleke 2003e :mrgreen:

Pa ne baš. :haha: Mada, bilo je mase koja se palila na to.

 

Ja se sećam da su bili u Metal Hammeru :haha:

Hahahahahaha, jeste.

 

I šta sam od black metala doživeo na kraju? Dobio nož u leđa. Ali to nije tema i ne želim da pričam o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...