Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

Heheh , i ja isto obrisao posle 10 minuta jer sam doliko dugo samo pravio karaktera :)

 

Kada budem imao vishe vremena igracu je. Nekako mi je cimanje da se upoznajem sa komandama , nacinom igranja i da citam i odgovaram na one silne dijaloge...

 

@Mare , Ako ti ovo secka onda ce i SW da ti secka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam RPG ali uopsteno nemam uvek zivaca da citam sve one tekstove i da biram odgovore............Zato me i ne privlace puno takve igre , koliko god grafika bila superiorna.Kazem , igrao sam 10 minuta mozda , nemam vremena , ali dacu mu sansu i nadam se , dati neku bolju ocenu sem Celavog elfa ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos neki utisci..popricno je komplikovano resavanje kvestova! nalazim se u nekoj sumetini u kojoj se gubim peti put i treba da resim 3 kvesta.nikakvi hintovi nisu podrzani (ne kazem da bude walkthrough ali ako suma ima glavni deo + istocni, zapadni i severni onda su mogli makar da kazu nadji to i to u zapadnom delu ali jok), jos i da dodam da je citam sistem taktika dosta konfuzan. poprilicno zahtevna (ne hardverski) i teska igra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam ovo secka, onda SW tek ima da secka... Nema podesavanja nikakva samo rezolucija. Znaci jak komp samo. A sto se tice Dragon Age, evo bash sad stavio da se instalira, uzeo od ortaka (ja skidao SW a on Dragon Age) pa da vidim kako je. Nisam neki fan ovakvih tipova igrica (lici mi dosta na Neverwinter Night's), ali probacu pa kako bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirah...sta ja znam,ne svidja mi se bas gameplay...previse je strateski...barem kada bi mogao okretati lika sa misem...

 

(ne kazem da bude walkthrough ali ako suma ima glavni deo + istocni, zapadni i severni onda su mogli makar da kazu nadji to i to u zapadnom delu ali jok)

 

Zbog toga sam batalio Mass Effect...galaksija ima 5 sazvezdja,svako sazvezdje ima 6-7 planeta,a ne kazu ti na koju konkretno trebas otici vec ih moras proveravati sve....zajebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me opet :) igra zahteva taktiziranja vise nego icega. ne mozete da se zaletite u hordu kripova pod geslom mnogo smo jaki! bas bas treba taktiziranja. i smara me sto je cooldown vecine talenata ogroman! konkretno za carobnicu..ako iole moze da pomogne to je sa talentima koji imaju cooldown preko 15 sec..a dotle ko prezivi blender preziveo je!i sta im znaci sledeca stvar: nije bitno gde sam (da ne pravim spoiler)..i odjednom 15 ludaka se niotkuda stvori..da nekazem samonuje (konkretno nekih prezajebanih kostura)..i nema teoretske sanse da ih dobijete..a u zvanicnom helpu pise ako ne mozete da predjete neku deonicu (a ovo nije jedina) vratite se kad budete jaci! LOL! znaci moram da batalim kvest koji radim i da odem na drugu stranu mape, da se nabudzim i tek onda da se vratim da im jebem sve zivo! malo smara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar to nije tipicno za skoro svaki rpg?! :haha:

 

Ja sam se bas primio na igru. Kada ja blejim do 3-4 ujutro i igram neku igru, to mora da znaci da je dobra. :D

Taktiziranja treba i to na pocetku zna da smori jer svi ocekuju klasicnu h&s akciju ali posle postane zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam prvi nalozio ekipu na ovu igricu jos pretprosle godine (mamu im jebem trebalo je da izadje u aprilu, ali aj sad) nekako sam posle svih onih merlin menson video klipova i lozenja (tipicno deciji marketing iz EA) mislio da ce igra ipak ispasti razocarenje. Ipak, hvala bradatom ciki odozgo, to srecom nije tako. Definitivno najbolji RPG od Baldura ostaje jos samo da se vidi da li su party memberi dostojni Korgana, Viconie itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marilyn Manson klipovi?

Party memberi su prilicno dosadni osim Morrigan.

 

S obziorm koliko sam igrao i misija zavrsio a tek sam jedva 20% igre presao kontam da je ovo jedna prilicno dugacka igra. Doduse 100% je kada zavrsis sve kvestove (da trazim neko cvece i skidam macku sa grane recimo) koje naravno necu raditi te tako racunam nekih 90% za glavne kvestove i neke sporedne da bi igra bila kompletna.

 

Evo slike drugara koji ce vas pratiti u toku igre.

 

 

Companions.jpg

 

Za sad u ekipi imam sve osim kerica, dwarfa i kamenog.

 

 

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsio igru!

Statistika je sledeca. Igrao sam oko 43 sata, presao 90% mape i zavrsio svega 40% igre. :confused:

Istina jurcao sam da zavrsim glavne kvestove ali sam radio i sporedne. Ova igra je ocigledno veca nego sto sam mislio.

Ono sto je glupo i sto me sprecava da sada zavrsim te kvestice koji su mi ostali je to da nakon zavrsenog glavnog kvesta vise ne mogu da igram igru. Bash glupo... :rolleyes:

Sve u svemu igra je odlicna i bolja mi je od Mass Effecta. Jeste da tematski nemaju veze jedna sa drugom ali imaju iste autore. Za ovu igru su definitivno vise iscimali. Videcemo kakav ce biti ME2.

Đragon Age sto se mene tice jedan od glavnih konkurenata za igru godine, pa me cudi sto je ovako mala zainteresovanost na forumu za ovu igru, no nije ni bitno.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ja ga nisam zavoleo iz prvog puta,a uz to tada nisam ni imao redovan komp da potera to kako treba.Drugi puta sam mu dao sansu,i eto ispostavilo se da mi ispade najbolji rpg koji sam igrao uz Vampire The Masquerade Bloodlines i Oblivion.Ali Witcher je ipak drugaciji tip igre od Dragon Age...Witcher je klasicniji,ides sam i cao.Ovde moras upravljati sa celim timom,to se meni ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...