Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nabavio sam Inquisition za PS3. A bolje bi bilo da nisam, grafički izgleda užasno, tipa nešto što bi na pljucometar od mojeg lika, pojavi se tek kada sam direktno gde se to nalazi, ili bagovi u pozadini kada se vode razgovori samo proleti neki od likova ultra super brzinom i nikom ništa. Ima čak i problem kao Fallout New Vegas, često puca igra ili se gubi zvuk. Ali mislim da je nagora stvar frejmrejt, jedva dostiže 30 i to tako štuca kada se vode veće borbe ili se isukaju razne mađije po ekranu da boli.

 

Ali ako sam FNV mogao da igram, odigraću i ovo do kraja. Išizeo sam što nisu omogućili prebacivanje save iz prethodnih delova već što smo primorani da se logujemo na taj dragon age keep i da sami unosimo podatke o događajima, sa tim što mi ne daje totalnu slobodu da ih formiram već on ima isprogramirano kako i šta može. Baš loš potez sa njihove strane.

 

Razmišljao sam i o tome zašto je svet tako ogroman (još sam na Fereldenu u Higlandsu?) neću da ovo bude novi Skyrim. Ali moram primetiti nešto, skakanje i novi način sakupljanja materijala za pravljenje stvari su ćornuli od Dragons Dogma, eto da neko konačno posudi ideje od japanaca za promenu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam slab komp, bukvalno je sposoban samo da pušta 2d indi igre i filmove i muziku, tipa Witcher keca ne mogu da pokrenem, a to ti sve govori. Uzeo sam je za manje od 10 eura, u odličnom stanju, kada sam već izgurao prethodne delove na konzoli, hajde i ovaj zadnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Posle 130 sati, konačno prešao i ovu ujdurmu. Najviše su me smorili questovi, idi sakupi ove stvari ili idi ubij te kreature radi ovoga, onih par retkih momenata koji se dešavaju u glavnoj priči su jedini svetli primeri, stekao sam utisak da su hteli da sklone od starih RPG momenata kada su i side questovi bili zabavni.

 

Najveći problem imam sa pričom, nebulozna je, a i ritam kojim se isporučuje je katastrofalan i kurvinjski potez da dovrše priču u DLC je klasičan EA lihvarski način da uzmu još novca...

 

Imao sam i problem da se uživim u svet, odabrao sam da igram sa Qunari mage-om i očekivao sam da će biti dosta rasizma, pošto su ih u prethodnoj igri prezirali, međutim eto mene na čelu Inkvizicije, nešto su u početku sumnjali i puf vodi našu malu trupu bez trunke sumnje i svi te vole. Možda se u celokupnoj igri dva puta neko izdrndao ili iznenadio što sam Qunari, a i to je bilo baš blago.

 

Najzabavniji deo igre je definitivno bio deo sa zmajevima, mora se dosta takticizirati dok ne postaneš svemoćan sa 20 levelom i onda ih oprašiš kao vune kakve i jesu.

 

Kompanjoni su ovde bili bolji od onih iz drugog dela, Iron Bull, Sera su favoriti.

 

Moraće Bioware debelo da zasuče rukave za sledeći deo ako želi da im ova franšiza ostane živa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Vidim da je opalo interesovanje za igrom.

Šta vi mislite da će napraviti od četvrtog dela, pošto je Anthem ispao totalni bućkuriš i nedovršena igra bez identiteta.

Smatrate li da Bioware može malo da se izvuče iz govana i da izbaci iole solidan nastavak, ili će ih pak pojesti EA sa nalogodavanjem da igra bude prepuna mikrotransakcija i kojekakvih kozmetičkih gluposti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...