Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

Guest c1k4_ml3kc3

Што би моја покојна баба рекла "иди бре дете бестрага ти глава".

 

Него, је л' радиш ти још нешто у животу осим што ти је ТОЛИКО интересантно да ме пратиш по форуму? На пример, да скуваш себи Чај срећице... да опереш ноге у лавору...налакираш ноктиће... занимаш се момчићима као свака нормална пица твојих годиница :mhihi: мани се мене, ја сам чупав, два-три метра висок (к'о дрво) и једем e-гамере ко Штаркове чоколадне бананице :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se gejminga tice, rekla sam ti, kad hoces, koju igru hoces (;

A tebe ne jurim po forumu, samo mi je TOLIKO iritantno kad vidim tvoj post da moram da odgovorim...

Sto se caja tice, ne konzumiram ga na +30 stepeni, noge su i sveze oprane, i nokti nalakirani, a o momcicima necu da polemisem, sasvim sam dovoljno zainteresovana za iste je sve sto cu reci...

I dalje nisi dokazao da si bolji, mada nije da imas cime da dokazes, ljubitelju botova i AI-a.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Е, па кад' је тако :D

 

Онда лепо одјеби. :]

 

Уствари, чекај, хах, има она опција "Блок" xD

 

Edit : E Tutto Finito ^_^

 

jiraiya33.gif

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Вас двојИца сте једини нормални од све деце овде :haha::haha:

 

А и ја сам нормалан с Вама.

 

него, ништа не би од оног бате што је пребио HL...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest HEFEST

I evo uzeh Dragon Age Origins da pikam po prvi put i navukao sam se kao konj. Sinoc nisam spavao nego sam direktno dosao na posao. :rockdevil: Bolji mi je od drugog dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Pazario prvi deo za sony 3, i za sada mogu reci da je ovo jedan od boljih RPG-ija novije generacije. Fasciniran sam razvojem likova, tj, njihovim poreklima. I koliko su detalja ulozili u svet i one silne opise. Svidja mi se cak i akcioni sistem borbe, i dobro funcionise sa menijima sa specijalnim sposobnostima ili za obelezavanje neprijatelja.

Jedina mana za sada, je ta sto su ovi iz EA picke kapitalisticke i ubise me u pojam, sto je kod (DLC) sa dodatnim sadrzajem ispario jos 2010. i sad cu morati da puknem novce na playstation network-u za sve ekspanzije i dodatke.

 

Uzeo bih i drugi deo, ali upucen sam vec da je los iz prostog razloga sto ima samo nekolicinu lokacija i da je previse repetativan.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA2 je sranje igra, ne znam cemu pokusaji da se opravda. Sta je u DA2 dobro - onaj patuljak, tu i tamo dizajni oklopa i oruzja, malo prosireni lore u vezi kunarija. Sta je u DA2 lose - prica je imala potencijal, dok neko nije odlucio da se

a) kompletno posere na lore o blood magovima u kecu i da ispadne da svaka budala koja se malo posece moze da postane blood mag, posto je pustila krv

 

b ) moras da peglas "bosove" i templara i magova, koliko god to mega nelogicno bilo u prici (npr. ja sam vodio blood mage-a koji je bez problema blejao sa templarima i bacao blood magiju, na kraju odlucio da podrzi magove, i u sred GAZENJA templara bez da i jedan mag pogine na kraju je arch-mage odlucio, da jbg, ipak, grozno gubimo, i on mora da se pretvori u ono cudoviste - wtf?! - ortak mi kaze da je jednako nelogicno kako glavna templarka poludi ako radis za njih)

 

c) forsira tearjerking momente sa porodicom, gde ne samo tvoj lik kao protector grada nego i celokupna lokalna panduracija, templari, itd. "zaborave" na psihopatu ubicu dok jbg ne dodje opet u tvoje dvoriste kad je vec malo kasno

 

Ima jos ovoga, ali mrzi me.

 

Dalje.. neko je odlucio da:

c)promeni fenomenalni i takticni combat iz keca u neko govnjivo konzoloidno sranje sa neprijateljima koji padobranisu iz vedra neba ali i pored toga su vune

 

d) jedna pecina, jedna suma i jedna dolina + 5 gradskih enterijera i jedan grad predstavlja dovoljno raznolikosti za igru koja traje 40+ sati

 

Elem, da rezimiramo.. u igri su manje zanimljivi kompanjoni nego u kecu (sem patuljka koji je toliki mega-kralj da vadi celu igricu, i dobro makar u igri nema Morrigan), combat system je neuporedivo losiji, prica je sranje, igrica ima ukupno 3 ipo lokacije i povrh svega kraca je od keca. Da, ovako gledano kao neki tamo RPG i dalje je sasvim solidna igra, ali za Bioware standarde bez sumnje je najgora igra u njihovom katalogu, cemu u prilog govori i koliko se trude da sa trojkom ne naprave isto sranje.

Edited by Salvation
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ja svoje postove iznosim kao -svoje- misljenje, ne vidim da to moram posebno da napominjem. Ali dobro, vi gotivite vise taj konzoloidni akcioni sistem gde nema razmisljanja taktike itd, ok, vasa stvar, jbg, samo, kao sto je vama do jaja, tako je i meni sranje, nisam tvrdio da -svako- tako misli. Drugo, da je combat jedino sto je diskutabilno, to bi jos i bilo ok, ali nazalost nije.

Edited by Salvation
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam bas.. ali dobro, necu da hejtujem konzole, samo hejtujem tu tendenciju uproscavanja igara, a moras priznati da zbog specificnog dizajna kontrolera sve igre sa kompleksnijim combat sistemom se uproscavaju za konzole (i to obicno tragicno). Meni napamet padaju npr. Risen i Witcher (ovaj prvi uzasno portovan, drugi ok, ali opet, dosta uproscen). Enivej, da ne skrecemo bas skroz sa teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salvation, hvala na detaljnom opisu, isao si u najsitnije detalje i vec vidim da mi se mnoge promene nece dopasti. Mogao si da izbegnes spoiler momenat sa quest-ovima i pricom, ali valjda cu zaboraviti dok nabavim drugi deo.

Stigao sam do Broken Circle questa, ne mogu da vam opisem koliko se zabavljam sa ovim delom igre, pogotovo sa Sloth demonom i snovima. Valjda cu to preziveti pa da spasim zaposednutog klinca od demona. :horns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

This is information on the newest character to be added to Dragon Age 3: Inquisition.

It comes straight from the Bioware forums, where fans are awaiting the slow trickle of new information. An image has been leaked from German gaming magazine Gamestar, revealing one of the new companion characters.

dragon-age-3-solace.jpg

Apparently, the text within states Elf Mage Solace is one of the new companions.

Bioware writer David Gaider, who likely was involved in making the character himself, made a small correction, stating that the character’s name is Solas. He also dispels the notion that Solas is the Dorian Bioware fans have been speculating on for some time now. In correcting these misconceptions, of course, Gaider has essentially confirmed this leak is real.

What else is there? Some other commenters claim the ‘Iron Bull’ art they have also been following is another new companion. You can check him out below.

iron-bull-dragon-age-3.jpg

Short of Bioware beating them to the punch, it looks like Gamestar has picked up quite an exclusive for themselves. We’ll make sure to be on the lookout and get you the lowdown on more early Dragon Age 3: Inquisition reveals in the future. Looks like we won't have to wait that long at all.

Dragon Age 3: Inquisition is coming Q3 2014 to Playstation 3, Xbox 360, Playstation 4, and Xbox One.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...