Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Jebote, ovaj Metro je najbolja igra 2013 a bogami i sire.. u svakom pogledu je bolji od keca, a kec je bio vrhunska igra. Neverovatna atmosfera, grafika, zvuk, gejmplej, sta oces.. igrajte ovo na ranger hardcore iskljucivo.. ljudski protivnici su nazalost protiv stelta retardirani pa je i na ovoj tezini cesto prelako, ali sve ostalo, a pogotovo susreti sa kreaturama na povrsini su neopisivo fantasticni.. u rangu ovoga je jedino mozda prvi STALKER i thief igrice, nijedna druga FPS igra nije ni priblizno ovako atmosfericna.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ovaj Metro je najbolja igra 2013 a bogami i sire.. u svakom pogledu je bolji od keca, a kec je bio vrhunska igra. Neverovatna atmosfera, grafika, zvuk, gejmplej, sta oces.. igrajte ovo na ranger hardcore iskljucivo.. ljudski protivnici su nazalost protiv stelta retardirani pa je i na ovoj tezini cesto prelako, ali sve ostalo, a pogotovo susreti sa kreaturama na povrsini su neopisivo fantasticni.. u rangu ovoga je jedino mozda prvi STALKER i thief igrice, nijedna druga FPS igra nije ni priblizno ovako atmosfericna.

 

4a nikako AI da nabode to su u pravu.najgluplje tripove je imao prvi stalker ma koliko ga ja volio sa rikosetom na jacim tezinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, malo sam se zaneo, koliko god derivativan u nekim aspektima i Bioshock Infinite je izasao ne tako davno.. krunu za ovu godinu mora Metro da podeli, ipak. Ali da, moram da skrenem paznju ovde ljudima da ima idiotskih stvari u novom metrou.. prvo, nozevi za bacanje su neverovatno OP i one-shotuju bilo sta ako mu se prikradete, bilo gde da ga pogodite. U ranger hardcore-u pritom UOPSTE nema hud-a pa nemate zapravo nikakav nacin van lokalnih marketa da proverite municiju i to.. zapravo je kul ponekad ali je ipak suludo i zna da nervira. Takodje, AI je postao pre-retardiran protiv stealth-a, ne izvaljuju lesheve ponekad iako hodaju preko istih, zgodno okrenu ledja svaki put ako sacekate malo i tako.. ne znam zasto su to uradili u kecu je balans bio savrsen, jednako je tesko bilo i izbegavati kombat i peglati se.

 

Ali realno, nema sve to veze, videcete.. atmosfera i te neke mini-price i narativ koji se odvija paralelno sa glavnom pricom.. a i sama glavna prica.. sve je na takvom nivou da kada krenete da pikate necete moci da prestanete. Zaista vredi odigrati, iako i dalje nije savrsena igra.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bice ovaj Kickstarter prava renesansa za old-skul igre kada imaju igraci mogucnost da direktno podrze projekte bez mesanja "velikog brata" I Bioware je probao cim se pojavio EA, da ne navodim druge primere..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mass Effect je rpg za debile?

zar nije?

o priči, misijama, likovima, grafici... možemo pričati, ali je RPG mehanika pojednostavljena do tačke kada to više i nije rpg.

meni ME nije loša igra (kec dobra, dvojka solidna, trojka je već priča za sebe), ali je isto i bolni primer propadanja žanra i zatupljivanja.

 

 

jebote, RPG je nekada bio spoj avanture i strategije (zagonetke od kojih mozaG svrbi i borbe za koje su potrebni mali taktički geniji) uz priču često bolju i dublju nego li u žanrovskoj književnosti i hamletovske dileme oko razvoja lika gde se misli nad svakim poenom i svakim parčetom opreme... stotine strana ispisanih i okačenih po netu o najboljim bildovima za heroje, najboljem sastavu grupe itd..

za većinu fanova ME je bitno da li mogu da pojebu plavu ejlijenku i dignu nešto u vazduh.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mass Effect ne moze da prismrdi bilo kojem starijem Rpg-u. A to sto sam 90 godiste je inace mnogo bitno, Leni, veze s mozgom nemas, nego samo kenjas tu nesto. Tebi je, bre, Skyrim dobar, idi obesi se, majke ti.

Edited by MegaDave90
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...