Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Nisu djubrad samo jer postuju zakon :da: Djubrad su kad ti ocarine i onaj zakonski minimum koji se ne carini (bese oko eur20). Ali ako si tog meseca vec porucivao nesto pa ti sa drugim paketom u zbiru prelazi to onda ocarine sta god da je. Racunaj uvek da ces na carinu i pdv dati 30% sume igra+shipping.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene mnogo vise interesuju Junaci 3 novi deo sto prave Rusi. Nikako da izadje. Junaci 6 ce opet biti nabudzeno sranje. heroji sa dobrom grafikom su sranje po definiciji.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@23/16: nema nikakve veze od koga kupujes... cak i da je to super happy friendly sajt koji ce da slaze za tebe i napise da je poklon ili da je vrednost mnogo manja nego sto jeste nisu carinici glupi. Verovatno je suma bila dovoljno mala da se ne carini. Ili je bilo davno, u vreme kad nisu carinili stvari koje staju u kovertu. Mislim nije mi motiv da ti kenjam nego info koji dajes nije tacan za sve slucajeve pa da se neko ne zaleti i naruci 20 stvari misleci da nema carine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi pomogne sa ovim mrtvim errorom? Naime, instalirao sam Aliens vs Predator Razorovu verziju. Krekovao i kada hocu da pokrenem igru kaze mi: "The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log for more detail." :cry::cry::cry: Imam Vistu 64bita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@23/16: nema nikakve veze od koga kupujes... cak i da je to super happy friendly sajt koji ce da slaze za tebe i napise da je poklon ili da je vrednost mnogo manja nego sto jeste nisu carinici glupi. Verovatno je suma bila dovoljno mala da se ne carini. Ili je bilo davno, u vreme kad nisu carinili stvari koje staju u kovertu. Mislim nije mi motiv da ti kenjam nego info koji dajes nije tacan za sve slucajeve pa da se neko ne zaleti i naruci 20 stvari misleci da nema carine.

 

Ako narucujes samo jednu stvar sa shopto-a jako je mala sansa da ces platiti carinu.

10-tak drugara je sem mene narucivalo(svaki makar 5-10 puta) i NIKADA niko nije platio carinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde je onda nesporazum? Jedna stvar u smislu jedna igra najcesce i nije preko 20eur :)

 

Tesko da igra nije preko 20e.

Nije cak ni bitno koliko je, jer cena ne pise na posiljci.

Sa bilo kog drugog sajta kada narucujes, imas 50% sanse da ce gospodja Evica da te ocarini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@morphy: side by side ako ne gresim ima veze sa visual studiom, treba da se reinstalira/updateuje/sta god :D

 

Hmmm... A sta tacno od toga treba da se uradi? Kada odem u Uninstall or change a program, vidim da imam Microsoft 2005, 2008, i 2010 verzije Visual C++-a. Sprzio sam odatle sada one verzije sa x86, a ostavio one sa x64, al i dalje ne radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Cekao sam mafiju 60 godina,otac i mati jos 50,i baba i deda 70 i na kraju skinem i skontam da mi je graficka sranje...

 

Potpuno ista prica kod mene.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The fuck...Taman sam se zaigrao sa Mafiom kad ono kraj...Jebote, toliko odlagali za pisljivih 10 sati gameplaya, jos nema ni sporednih misija...

 

Upravo to.Odigrah danas do kraja,i reakcija na kraj "Sta je ovo koji kurac?!?!?Vec gotovo?!?!?!?".Ja sam igrao 13 sati,posto sam izmedju misija se zajebavao po gradu.Generalno,igra jeste razocarenje.Mislim,dobra je igra,ali toliko ocekivana igra zasluzuje vise.Nema side misija,pare ne znace nista posto sem odece i upgrade kola nista ne mozes uzeti,i naravno ta duzina igre.

Naravno da ima i dobrih stvari.Grafika je sjajna,pokreti i kombat sistem odlicni,ona misija u zatvoru je super,prica generalno je jako dobra,ali svejedno sam ocekivao mnogo vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...