Jump to content

Najbolja thrash metal balada


~Johnny The Slayer~

Recommended Posts

Apsolutna olmajti institucija,bez pogovora,diskusije i filozofiranja.

 

Što, zar je balada Guardiana Nightfall manje žestoka? I zar su Guardiani uopšte manje žestok bend nego Metallica?

 

Naravno da jesu.I naravno da postoje razlike.I ponavljam,ukoliko ih ne uocavas,mani se muzike,nije to za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jesu.I naravno da postoje razlike.I ponavljam,ukoliko ih ne uocavas,mani se muzike,nije to za tebe.

 

Ma jesu kurac. Ne treba mešati sirovost i žestinu. To što je Blind Guardian melodičniji nego Metallica, ne znači da je manje žestok. Pogotovo u poređenju sa nekim albumima Metallica-e, kao što su Load i Reload, pa i black, Guardiani su klanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas zato sto ne treba mesati sirovost i zestinu,onda ne treba mesati ni babe i zabe."Sad But true" i "Don't Tread On Me" su zesce i cvrsce pesme od 99% Blind Guardian materijala.Blind Guardian je manje zestok.Struktura muzike,riffovi,zvuk...mani brzinu,ovde pricamo o zestini.Ma i neke pesme sa "Load" su zesce...zato sto su cvrsce i prljavije.Hoces reci da je "Time What Is Time" zesca od recimo "2x4"?Brza jeste,ali i to je to.Onaj rif u "2x4" moze betonski zid da samelje,dok je "Time What Is Time" krhka i staklenasta,i ima samo brzinu.Ista stvar se moze primeniti i na balade...drugacije su.Posto su zanrovski razlicite.I samim tim nose odlike zanra kojem pripadaju.A ako to covek koji slusa metal ne moze razlikovati,onda neka ga prestane slusati.

 

Ustvari,koji ja kurac uopste i poredim ovo,glupost.Princ me navlaci na jos jednu nebuloznu debatu.Zli,zli Princ! ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Thrash Metalci imaju stvarno dobrih balada i mislim da nisu u praviu oni koji pljuju balade itd........ i to je deo metala..... :D

 

Balade naj bolje su mi (2:53) http://uk.youtube.com/watch?v=qOfzJj0wpOQ

 

6# Metallica - Unfogiven

5# Megadeth - Promises

4# Pantera - Cemetery Gates

3# Testament - Return to Serenity

2# Metallica - Nothing Else Matters

1# Testament - The Legacy

 

:D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...