Jump to content

2010.05.26. *SKC, Beograd* Deicide


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

зашто нема најаве концерта на Легаси сајту!? и кад ће почети продаја карата?!

Pa, ni Marduk nije bio najavljen na sajtu. Poslednja objava koja je postojala je bila za Di'Anno-a, ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekamo da objave na sajtu njihovom, pa onda cemo mi ... prodaja karata i info po objavljivanju koncerta na :

massive-music.pl

 

si ja...

sta ovde nije jasno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

narode aj malo take it easy...nemojte da mi mracite koncert , pliz...

 

kao sto sam rekao gore, objavicemo sve za neki dan kada se pojavi objava kod njih .

 

a sajt ce da ugasimo verovatno iz nama jedino poznatih razloga , koje necemo ovde objaviti, jer nikoga ne treba da zanimaju. ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao klinac, tamo neke 89-90 sam bio prenerazen cituajuci vju sa njima u CAO novinama, preveden iz ko zna kojeg metal magazina. Takvu

kolicinu besa, i razmisljanja jos nisam doziveo u pisanoj formi a i tada su bile strvine u pravom smislu reci i molio sam Boga (ma koliko paradoksanlo zvucalo kada su oni u pitanju) da se nece kolektivno ubiti u 33 godini zivota kao sto su u tom vjuu

najavljivali. Vidim, zivi su jos uvek. Prva dva albuma su keve, za dalje ne znam. Nadam se da ce biti pakleno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Frubi meni ostavio pre neki dan snimak deicide,nešto praše,i tu ja nadjem trejler za dvd,i tamo onaj santola,sedi zajedno sa glupim konjem b(l)entonom,i prića da je vernik,ovo ono,i tu ga glen kao pogleda,pa pogleda u kameru,i mrtav ozbiljan kaže,ti ne bi smeo da sviraš u mom bendu.i kao kez.

 

Ja reko tad: Puši ga Bentone!I ima da dođem na koncert i da mu vićem posle svake pesme,puši ga bentone.

 

jel to karakter?kao satanista ovo ono....beži bre u pićku materinu propagandsku.amerićko govno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva ideologija, kurci palcci, sve su to price za klincadiju, vi smo opasni, bla bla...cisti marketing, da se stvori fama oko benda...radi bolje prodaje...jedina ideologija koja njih zanima ji u koju veruju je novac...tako je svuda...Kad koncert zavrsi, samo se gleda da li su parice tu i idemo dalje...cisti kapitalizam, muzika(pa i metal) je posao kao i svaki drugi...S tim sto ga neko radi bolje a neko losije...

Deicide ima odlicna prva dva albuma, koliko se secam, treci je isto dobar...posle nisam ni slusao...

 

Koncert ce sigurno biti uspesan, doci ce dosta ljudi...jos da gazda Frubi lepo odradi reklamu i eto veselja za siroke narodne mase :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ma pusti ti bre mentolu to retard... fala kurcu pa ne svira vise...

 

pa pametan ćovek.šta da bude s onom budalom što ide ulicom žigosan ko govedo.ko zna šta je žigoso i na guzici.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu, narod zanima kakva je muzika, ako pravi dobru muziku, sve to prolazi, narod kupuje, dolazi na koncerte...i svima lepo...marketing je tu da sve to poboljsa...i donese jos zelenih novcanica :D

Jedino se klincadija i oni sa malo mozga u glavi(a takvij je dosta :D ) loze na ponasanje benda i na to sta oni izigravaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...