Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Al' ste zajebani...

Krajnje je bezobrazno da ti tako presuđuješ i iznosiš stavove tipa: evo vam kurac, zaslužili su itd. a veze nemaš o tome šta se tamo desilo.

Ne znam ni ja, ali da smo u normalnoj zemlji sa normalnim, efikasnim i nezavisnim pravosudnim sistemom, ne bi imali ovde o čemu da polemišemo.

Sudski proces je odrađen traljavo da traljavije ne može biti. Dokazi krajnje klimavi. Čitav proces je toliko prenabudžen da se to vidi iz aviona.

Ne može niko, ali niko da mi kaže da su oni zaslužili ovolike kazne na osnovu iznetih dokaza. Taj koji to tvrdi je budala. Jedna obična budala, koja isto tako

sutra može najebati u državi koja ne poštuje pravo...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sigurno nece tako najebati,i to iz nekoliko razloga:

1.Nije retardirani mentol koji se bije po ulicama i pravi sranja.

2.Nije napao drzavljanina EU (samo debil moze napasti nekoga iz EU i ocekivati posteno sudjenje od ovog dupeuvlakivackog drzavnog aparata).

3.Ima pametnija posla nego da ganja nekog pizdolisca.

 

Ja ne presudjujem.A stavove,svoje licne stavove,mogu iznositi kada,gde i kako hocu,i pazi da ces mi ti to zabranjivati i govoriti mi na sta ja imam ili nemam pravo.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o si mi kevu...

Kao prvo, post se uglavnom odnosio na tvog sugrađanina - on je presuđivao.

Svoje STAVOVE iznosi gde hoćeš, libo me ckura. Ono "a ti si bio?" je toliko detinjasto, da detinjastije ne može biti. Eto čisto da i ti nešto kažeš, iako se nisi ni potrudio da skapiraš šta je moje pitanje imalo za poentu.

"Jedna obična budala, koja isto tako sutra može najebati u državi koja ne poštuje pravo..."

Greška, ali nema veze, morao si se za nešto uhvatiti...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove ona emisija o huliganima sto je BBC radio? Nije Ros Kemp, nego neki Deni, novinar jelte... Sinoc sam gledao na Diskaveriju o firmama u Holandiji, pa jel ima to vise epizoda (prepostavljam da ima)... Zna li neko kako se zove i jel moze da baci neke linkove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми је објаснио. Боље би било навијачима Партизана да се ограде од тих убица, јако се лоша слика ствара о навијачима због тога. Конкретно тај Прелић, који је првооптужени, је класичан кримос и дилер, сви ми то знамо, прво је пробао да направи каријеру на Звездином Северу, па су га најурили, па је он прешао на Југ. Трибине треба да се очисте од таквих ликова који искоришћавају трибине за своје криминалне и нарко послове.

 

Kako se zove ona emisija o huliganima sto je BBC radio? Nije Ros Kemp, nego neki Deni, novinar jelte... Sinoc sam gledao na Diskaveriju o firmama u Holandiji, pa jel ima to vise epizoda (prepostavljam da ima)... Zna li neko kako se zove i jel moze da baci neke linkove?

 

 

Danny Dyer - Real Football Factories.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima više epizoda, bio je u Holandiji, Turskoj, Srbiji i Hrvatskoj (to je jedna epizoda, Balkan), Argentini, Poljskoj, Italiji, Rusiji i Brazilu. I ima jedan serijal koji je ceo posvećen engleskim ekipama.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbiji i Hrvatskoj (to je jedna epizoda, Balkan)

 

I tu su se one vodje grobara prikazali kao najveci debili...jesam od malena vatreni grobar ali ono je uzas, toliko proseravanje i glumljenje ludila, da je jadno. Jos jadnije je da se klinci na to loze, na takve likove...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feniks

Upravo to.Ali ako nista drugo,urenebesno je videti Deni Dajera kako se preznojava dok pije Niksicko. :haha:

 

Kao prvo, post se uglavnom odnosio na tvog sugrađanina - on je presuđivao.

Svoje STAVOVE iznosi gde hoćeš, libo me ckura. Ono "a ti si bio?" je toliko detinjasto, da detinjastije ne može biti. Eto čisto da i ti nešto kažeš, iako se nisi ni potrudio da skapiraš šta je moje pitanje imalo za poentu.

"Jedna obična budala, koja isto tako sutra može najebati u državi koja ne poštuje pravo..."

Greška, ali nema veze, morao si se za nešto uhvatiti...

 

Kao prvo,rekao si "vi",a to se odnosi na obojicu.

"A ti si bio?" je odgovor na tvoje "Ti si bio tad na obiliću i video šta se desilo?",pa se moze postaviti pitanje da ako je moj odgovor na tvoj komentar detinjast,kakav je tek onda tvoj komentar?

Nisam se ja za nista uhvatio,vec odgovaram na tvoj post.Koji si ti napisao,a ne neko drugi.

 

Pa to je njihova ideja da se šatro zajebavaju sa novinarem. Droga, pištolji, svinjske glave, priča o Parangalu i ništa drugo.

 

Do pre godinu dana si govorio za taj potez da je retardiran,a sada ti je simpaticno,i naravno nasao si opravdanje.Sto ne promenis ime u Kameleon banacanin?

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si izvukao zaključak da mi je to simpatično, molim te? To je neopisiva glupost. Hrvati su ga lepo ugostili, Cigani odjebali jasno mu poručivši da ih ni najmanje ne zanima, samo su ovi moroni na lošem engleskom glumili ludilo.

 

Haluciniraš.

 

A ti, Fenikse, sjaši već jednom, mnogo si naporan.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati su ga lepo ugostili, Cigani odjebali jasno mu poručivši da ih ni najmanje ne zanima, samo su ovi moroni na lošem engleskom glumili ludilo.

 

 

Istina, mene bi bilo sramota da vise idem na jug, da mi ovakvi debili glume neke vodje i da gledam u njih...jadna nam je omladina, pa se pali i na takve kretene. Koje inace, od svega, navijanje najmanje interesuje, sve se naravno vrti oko para, naivnim klincima samo uzimaju pare, ali ko ih jebe, ovce su za sisanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dobrokes

Ti ili ne možeš ili ne želiš da shvatiš šta ja pišem...

Ne želim da ulazim u dalju raspravu, nema smisla...

 

Prošlo mi je vreme za edit, kao i u onom prvom slučaju, pa ću morati da napišem dva posta za redom. Moderatori, izvinite.

 

 

Sad imam malo više vremena da pročitam tvoje nebuloze.

 

Dakle, Hail Metal je napisao: "Evo vam kurac .

 

Nalaze se na pravom mestu , kakvi mladi zivoti , obicne ubice . Pravda je zadovoljena . "

 

Izvini, ali da li ti misliš da je ok to što je on napisao iz svoje sobe ladeći jaja, a da pritom nema veze sa čitavom situacijom, već je samo negativno nastrojen prema navijačima?

Ne kapiram šta je tebi zasmetalo u mom pitanju, koje je sasvim na mestu, ako ćeš da budeš skroz objektivan?

Ja samo govorim da sudski proces uopšte nije vođen kako treba i to jer sam ga pratio i dobro sam upućen u to kako je sve to odrađeno. I niko, ali niko ne može da mi kaže da nije tako!

Citiraš me tu nešto, a veze s vezom nema to što pišeš. Kažeš rekao sam "vi". Pa gde to nađe majke ti?

Rekao sam "al' ste zajebani", što se odnosilo na Hail-ov odgovor i na tvoje kurčevito i besmisleno "A ti si bio". Ostatak posta, nije imao veze s tobom, ali očigledno zastupate isto stanovište, pa si se prepoznao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли су момци који су осуђени криви или нису, ја не знам.

Једино што је сигурно је то да је само суђење било 100% исполитизовано и на том суђењу се није сазнало шта се заправо десило.

Имаш пример оног момка, Величковић се презива чини ми се, за кога је доказано да није учествовао у тучи па је добио 12 или 13 година.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...