Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Интервентне њих штите, срамно. Утакмице се прекидају кад се скандира против Тадића, а на ово што балије урлају нико не реагује.

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који је ту ривалитет кад се будале побију са редарима?

 

Pobili bi se međusobno da nije tih istih redara, mrze se najstrašnije. O rivalitetu tih timova ne treba trošiti riječi.

 

Lupeta gluposti covek,pusti ga.

 

Elementarna si fudbalska neznalica.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobili bi se međusobno da nije tih istih redara, mrze se najstrašnije. O rivalitetu tih timova ne treba trošiti riječi.

 

 

 

 

Gostujućim navijačima nije dozvoljen ulaz. Koliko znam, u celoj Grčkoj je tako. Zbog prevelikog nasilja. Znači, ti podržavaš da ako neki tim gubi od najvećeg rivala, navijači se poubijaju međusobno?

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, ali još manje podržavam da se "gradski rivali" ližu međusobno, sjede zajedno na tribinama i da timovi razmjenjuju igrače svako malo. Malo vatre mora da postoji, pa i da se pobiju ponekad, što da ne.

 

 

A, ti znaš da između navijača Evertona i Liverpula ne postoji vatre? I, da umesto što ne zakolju nekog navijača Evertona(ili obrnuto), koji je, eto, možda nekome brat, otac ili drugi član porodice, oni ga čak puste i da sedi mirno i navija za svoj klub? Pritom, tuče između navijača su normalne, a ne ovo što ti lapdrdaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je gradski derbi i rivalitet, a ne Liverpul-Everton ili ne daj bože Milan-Inter.

 

 

Sudim po onom tekstu što si postavio. I nađi mi dio u kojem kažem da je ispravno nekoga ubiti ili zaklati samo zato što je navijač rivala, ne izmišljaj da sam to napisao.

 

 

Boldovan deo tvoga posta se odnosi na onaj link, na kome navijači Zelenih prave nerede. Ispravi me ako neko nije razumeo da si to okarakterisao kao pozitivno.

 

 

I, nemoj više da sudiš, ne ide ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ide ti baš dedukcija, pa da ti pomognem: neko je pomenuo taj derbi, nebitno u kom kontekstu (u ovom slučaju u kontekstu nasilja) a ja sam se samo nadovezao i rekao da je to pravi gradski derbi. Ne znam kakav si sa pragmatikom, ali ta moja rečenica nije implicirala da ja podržavam nasilje i ubistva, već samo da je Olimpiakos-Panatenaikos pravi gradski derbi kakav treba da bude, drugo je što on ponekad izmakne kontroli pa se dese sranja.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ide ti baš dedukcija, pa da ti pomognem: neko je pomenuo taj derbi, nebitno u kom kontekstu (u ovom slučaju u kontekstu nasilja) a ja sam se samo nadovezao i rekao da je to pravi gradski derbi. Ne znam kakav si sa pragmatikom, ali ta moja rečenica nije implicirala da ja podržavam nasilje i ubistva, već samo da je Olimpiakos-Panatenaikos pravi gradski derbi kakav treba da bude, drugo je što on ponekad izmakne kontroli pa se dese sranja.

 

 

Tvoja rečenica "to je pravi gradski derbi" kao nadovezivanje na link gde navijači Pao-a prekidaju utakmicu zbog negativnog rezultata nije implicirala da podržavaš to? Prijatelju, možeš da sereš koliko hoćeš, da podržavaš i gej populaciju ali nemoj da laprdaš više. Doduše, navijaš za Romu, moraš biti u koraku sa onim fašističkim huliganima koji su vam rivali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...