Jump to content

As I Fall


Apeiron

Recommended Posts

Komentar nije bas na mestu, jer ako ces tako procenjivati bendove, sta reci za 100909434 domacih thrash metal sastava, ima li tu originalnosti i sekunde? :pivopije:

 

Ne, ne, nisam ja prokomentarisao bend, samo sam zapazio da brda tih core bendova nose ime koje počinje sa "As..." x)

 

Čak već postoji bend koji se zove As I Fall. x)

 

A, što se tiče thrash bendova, i domaćih i stranih, oni često uzimaju imena od pesama nekih starih bendova (Toxic Trace, Space Eater, Kuga, od domaćih, kad ih već spomenu :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, što se tiče thrash bendova, i domaćih i stranih, oni često uzimaju imena od pesama nekih starih bendova (Toxic Trace, Space Eater, Kuga, od domaćih, kad ih već spomenu :P )

Aha, dakle, razlika je u tome sto thrash bendovi uzimaju imena od pesama nekih starih omiljenih bendova, dok metalcore danasnji bendovi uzimaju imena od kombinacije reci iz naziva njihovih omiljenih bendova. U cemu je jedno pozitivno, a drugo negativno? :meshuggah:

 

Nije da branim, ali tako je kako je.

 

p.s. A da kazem i koju na temu ovog snimka, recimo ;)

 

Cool je ovo, dobra produkcija, precizna svirka, idejno dobro realizovane pesme, vokali su ok. Ako se ostavi po strani ta prica o originalnosti, ovo je sasvim korektan materijal.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest dario2508

AS I FAIL.

 

hvala na komentaru! Tvoj najvise cijenimo! :) haters rule! ;)

 

verovatno samo i tu cuo onda :D

 

Izvini ali napisao si SOLAZE a ne SOLAZA? I na DARE pjesmi je svirao Srki solazu ostalo smo mi svirali. I ako uzmes u obzir da smo sve snimili za 4 dana na vrat na nos... a vokale za 3 sata sve. Meni licno je sasvim ok :)

 

Dobar bend ! :pivopije:

 

Samo napred !

 

Hvala ti! :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Mene boli kurac sto predstavljate nesto sto vec postoji i ponovljeno je 18929 put,gurajte napred,svirajte i uzivajte,ja

sam za vas navijao na Dzitarijadi i pobedili stee,jej,tukli smo se kao svinje u sutkenzi dok ste sviralii! pozz

m/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...