Jump to content

Stone Sour


Recommended Posts

Evo bend u kojem su dva clana iz slipknota, slusao sam samo jednu pesmu GET INSIDE koju inace mo0zete skinuti na njihovom sajtu www.stonesour.com stvar je super i furaju neki cudan fazon, malo stariji metal sto se tice muzike a vokal je ostao isti kao u slipknotu vjerovatno zato sto je isti pjevac (COREY TAYLOR).

Gitarista JIm je takodje iz slipknota.

Pa sta vi kazete jeste li ih slusali i tako..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Narucio sam cd iz CANADE i nadam se da cu ga dobiti uskoro.

Super mi je stvar get inside :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

to im je najbolja stvar definitivno biggrin.gifa: biggrin.gifa:

za nju su uradili i spot, ako nisi gledao... kad sam ugledao coreya i onog gitaristu nisam mogao vjerovati da su oni biggrin.gifbiggrin.gif corey bez maske neki skroz obican lik

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEHE a sta si mislio da je ispod maske biggrin.gifbiggrin.gif

moj buraz biggrin.gifbiggrin.gif

 

anyway, ako gledam slipknotov novi album (iowa) i stone sour, mogu reci da mi se stone sour mnogo vise svidjaju biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Sad samo cekam sta slipknot ima novo da ponudi

(ili kao sto rece Dado sa Danger Zone-a "i sada bend slipKKKKnot" ali sa naglasenim K biggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto dobih preslusah prokomentarisah

Super divno krasno fenomenalno mada su malo spori, i corey ponekad smara sa vokal dionicama, ali sve u svemu bolje nego slipknot iowa-

to i ja kazem, nisu sad neki super-izvanredan bend, ali mnogo bolji od iowe biggrin.gifa: biggrin.gifa: a i corey fura svoj neki fazon, cisto svira u bendu za svoj cejf biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Do jaja zvuce. Jedva cekam da prodju neke tri nedelje pa da dobijem i album a onda samo koncentracija na STONE SOUR. Cuo sam Get Inside i Blotter i obe su :twisted:. I Lorde pored Corey-a i Jim-a tu je i treci od clanova iz Slip-a SID WILSON koji bi trebao da predstavlja DJ-a mada ja nesto nisam cuo skreceve i slicnu zajebanciju, mozda na nekim drugim pesmama, a mozda ja cisto potpisan da ne bi bila standardna petorka. I da, vise mi se svidja od IOWe. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sid nije clan benda on im je samo dodao par samplova na pojedinim pesmama. tongue.gif

Jer isto tako mozes reci da je ice cube clan korn-a (follow the leader pesma children of the corn) ili da je max cavalera clan deftones-a (around the fur pesma head up)

Jesi li ikad cuo da neko jednostavno gostuje na albumima biggrin.gifa: biggrin.gifa:

idi na sajt pa vidi da njega nigde ne spominju.

www.stonesour.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo znam da sam ga procitao najednom sajtu kao clana benda, ma nebitno je da li je stalni ili gostujuci clan, bitno je da oni do jaja zvuce. Inace STONE SOUR JE nekadasnja grupa Corey-a i Jim-a koji su sa ostalima osnovali Slipknot, pa se Stone Sour tako raspao. Onda se ovi napravili pametni, pozvali gitaristu i basistu nekadasnjeg Stone Sour-a, doveli nekog bubnjara i ponovo osnovli SS i sad odvaljuju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

............he......pa naravno da nije.....to su se corey i jim vratili u svoju staru grupu. Ako niste znali, njih dvojica su prvo svirali za Stone Sor, pa su tek kasnije presli u SlipKnoT. Trenutno mi je Stone Sour najbolja grupa.......'pravi' se ee :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...