Jump to content

2010.11.02. *Akademija, Beograd* Taake / Helheim / Vulture Industries/ Sulphur


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

pih jebem ti život, zašto sam morao da hodam baš kad je bio zemljotres, ništa ne osjetih.

 

bilo je ok, Taake naročito, mada šteta što su onako naprasno prekinuli.. prostor je horor, mjesto za glodare a ne za ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti kakav koncert! mislio sam posle onog hoest-ovog pojavljivanja u kukuljici za vreme helheim ne moz' bolje i onda kad poce "voldtekt"... u jebem ti...

 

btw bilo mi zao coveka kad ga neko (apsolutno nepotrebno) napickao iz publike sa "norwegian scum", atmosfera je posle toga bas nekako postala... neprijatna (i greota sto prekinuse, ne odsvirase mi prvu sa "nattestid"). al', na kraju krajeva sta je blek metal koncert bez incidenta :). sve u svemu, fenomenalno!

 

btw 'el hoest u jednom trenutku posvetio pesmu arkanu ili mi se ucinilo?

Edited by Cyprian's apprentice
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko karata prodato na kraju?

 

btw bilo mi zao coveka kad ga neko (apsolutno nepotrebno) napickao iz publike sa "norwegian scum", atmosfera je posle toga bas nekako postala... neprijatna

 

O jebem ti Boga, zašto uvek kod nas ovakva sranja moraju da se naprave? Sećam se koliko sam besan izašao sa Marduka zbog istih stvari, sad i Taake sjebaše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e baš će ovamo neko da javi koliko je karata prodato x) kako god, bilo je solidno ljudi, pretpostavljam neko finansijski održivo stanje.. ja nisam neki fan tih bendova od sinoć, uzeo sam kartu više kao ulog za buduće koncerte "D

 

nisam čuo to za arkana.. stvarno ne shvatam poentu toga, prejadno je.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

pa i nije ti ovo neka tema za nabijanje postova, ako nisi bio tamo zašto jednostavno ne odjebeš. a smisao za humor ti je ravan nuli. pozdr

 

Agresivan dječačić.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadno je to prozivanje i pljuvanje, nikad to neću razumeti, ali opet i Host se ovamo kurči na sve strane, glumi ludilo sa kukastim krstovima i kojekakvim izjavama, a onda izigrava uplakanu primadona-sisicu čim mu neko nešto dovikne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti, mjesecima sam se radovao ovoj svirci, prvenstveno zbog Taake i Vulture Industries, a onda ne uspjedoh da stignem... I sad mi je jos vise krivo, vidim da su oba benda bili odlicni!

 

Nek okaci neko set liste za ova dva benda ako vas ne mrzi!

Koliko je otprilike bilo ljudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi

 

to i meni padalo na pamet. jeste da je sam cackao mecku, ali bre ono je stvarno grozno zvucalo, kao da je neko u stvari hteo da kaze "nabijem vam ga majke norveske-ustashke".

 

mislim da nije vozd (ako je vozd onaj celavi decko sa bradom sto se pentrao na binu za vreme sulphur-a). stavise, mislim da je on sve vreme bio tptalna pozitiva - razdragan i u iskrenom sevdahu.

 

ma nema veze, bilo je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"norwegian scum"...to liči na Voždakako god evo vam njegova slika

A znači nije se samo sa nama slikao u tom stanju... Jeste, on se mlatio za Sulphur, ali sam skoro siguran da nije on vikao.

 

Inače, za Taake ne znam, ali evo setliste Vulture Industries-a :

picanom-picture-01_2010-11-03.jpg

Original :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...