Jump to content

Point and click games


SweetNurse

Recommended Posts

poslednje sto sam igrao su Puzzle Agent i Machinarium... Machinarium odlican, svaka preporuka, kupio sam original sa muzikom koliko je dobra... a Puzzle Agent vredi skinuti krekovan, zabavna je igra, niz pazli spojenih labavom i blesavom pricom...

 

inace, veliki fan point and click igara :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka, igra je dosta stara ali je i dalje jedna od najboljih u zanru (makar ja tako mislim):

 

Post Mortem

 

Najvaznija komponenta za napredovanje u igri su dijalozi, iz njih saznajete kljucne delove informacija koje su vam potrebne, tako da koncentracija mora neprestano da vam bude na najvisem nivou i naravno, treba da znate da odvajate bitno od nebitnog. Pravilnim tumacenjem izjava likova bicete u poziciji da resavate zagonetke i da otvarate nove lokacije i nove likove. Igra ima nekoliko alternativnih zavrsetaka, sve u zavisnosti koliko ste prikupili informacija, dokaza itd... plus su i neverovatno mracna i misticna atmosfera, muzika koja se savrseno uklapa a i veliki broj cutscene-a koje se pojavljuju bas kad treba (uz uslov da ne igrate kasno uvece :haha: ) Preporuka.

Edited by LokateLi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^zanimljivo deluje igra,sledeca je na tapetubiggrin.gif

 

poslednje sto sam igrao su Puzzle Agent i Machinarium... Machinarium odlican, svaka preporuka, kupio sam original sa muzikom koliko je dobra... a Puzzle Agent vredi skinuti krekovan, zabavna je igra, niz pazli spojenih labavom i blesavom pricom...

 

 

Nisam igrala Puzzle Agent...ali zato Machinarium jesam,fenomenalna igra!Mada sam koristila walkthrough u vise navrataicon_redface.gif jbg...nisam imala kudicon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Sjajna igra za ovo vreme. Dracula (avantura iz 1997. ili 1998. ako se ne varam )

 

Predivna , jeziva atmosfera i dobro uredjeno okruzenje.

 

Drugi deo je isto dobar , tezi je i mozes poginuti.

 

Preporuka za sve jer je igra kultna. Ko je bude igrao prepoznace skoro identicne scene kao u filmu "Bal Sa Vampirima" Romana Polanskog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drakulu sam prestao da igram onog momenta kad su me u nekoj kuci pojurili dzinovski slepi mishevi, a ja potroshio sve metke na njih umesto negde drugde :D

 

Preshao sam tu scenu i deinstalirao igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

A reci mi neku avatanturu gde se ne igras detektiva ? :D

 

Mada znam sta si mislila :P

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...