Jump to content

The Walking Dead (2010- )


Guest Administrator

Recommended Posts

 

Svrha joj je da se smuva sa Derilom. :mrgreen:

 

 

Logicnije bi bilo sa Herselom :D Najbolje da odmah na pocetku sledece sezone bude pojedena :D

 

 

Elem, bio sam u pravu:

Citam bas teorije na netu, i ne znam kako nikome nije palo na pamet ono sto ja mislim da je doktor sapnuo Riku.

(P.S. Ovo sam zakljucio iz stripa, nemojte da citate ako niste citali strip, jer je vrlo moguce da ce vam upropastiti seriju.)

Dakle:

 

Poslednje upozorenje :D

U stripu su ljudi dosli do otkrica da ljudi postaju zombiji nakon smrti cak i ako nisu inficirani pre toga (tj. ako su se medjusobno ubijali). Moguce je da mu je sapnuo nesto o tome.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si hipster.

 

Epizoda je odlična, pravo finale sezone.

 

 

Jeste li videli neko svetlo u šumi kada su Rik i sin mu razgovarali, pre napada? Zajeb.

Ona fora sa poginućem u kombiju je glupa upm, valjda bi bilo logično da ih na krovu odveze na sigurno, a ne da stoji pored vrata, dok ovi silaze među zombije.

Takođe, želim da neko neko/nešto ubije/pojede Lori, ide mi na kurac sve više.

Rik pokazao muda na kraju, nema više zajebavanja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lori kurvet'na

aj sto se jebala s Sejnom,nego jos pizdi sto joj co'ek ubi Sejna braneci se od istog jer je 'teo ovaj njega.

,ma more

cistka da se napravi,crncugu,ovu Sofijinu kreketusu i kucku nevernu neutralisati,dave,smaraju,ubijaju

Najgore od svega sto serija zivne kad je kraj i onda opet pauza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ona fora sa poginućem u kombiju je glupa upm, valjda bi bilo logično da ih na krovu odveze na sigurno, a ne da stoji pored vrata, dok ovi silaze među zombije.

 

 

 

 

Nelogičnosti je mnogo, jbg, mora da se održi akcija i napetost... meni uopšte nije jasno šta su oni hteli da postignu besomučnim vozikanjem i pucanjem po polju... da su trojica sela u pikap, jedan da puca, drugi da lupa u šerpe a treći da vozi, pa polako prema gradu (dok su ostali primireni u kući) odvukli bi 90 posto zombija ostale bi mogli tihokoljačkom metodom da eliminišu i mirna bačka, ali ajde...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ima nelogičnosti, ono vozikanje po polju, pa onaj genije u kombiju što nije zatvorio vrata :haha: ali dobro finale, ali šteta što će u trećoj sezoni opet da smaraju 6-7 epizoda, dok se nešto konkretno ne desi..

i kako Lori iritira..

 

i da, pojava Michonne najbolji deo epizode :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nelogičnosti je mnogo, jbg, mora da se održi akcija i napetost... meni uopšte nije jasno šta su oni hteli da postignu besomučnim vozikanjem i pucanjem po polju... da su trojica sela u pikap, jedan da puca, drugi da lupa u šerpe a treći da vozi, pa polako prema gradu (dok su ostali primireni u kući) odvukli bi 90 posto zombija ostale bi mogli tihokoljačkom metodom da eliminišu i mirna bačka, ali ajde...

 

 

 

Baš sam to i očekivao, da ih odvuku u neku zapizdinu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučam svakome da pročita strip, brojevi su prilično kratki, imaju 25 stranica i još s velikim panelima/kadrovima (skoro ko Alan Ford). Baš sam računao, treba mi oko 12.5 minuta da pročitam jedan broj, 5 broja za 1 sat, 50 za 10 sata, što znači da bi za 2 dana bez problema moglo sve da se pročita. Tako da samo hrabro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ove sezone poboljsalo mi se misljenje o seriji.

Rikov govor na kraju, znaci fala kurcu, i treba da se razdere onim nezahvalnicima. Lori i klinac, nemam reci, povraca mi se od njih. Ja sam odmah provalio da je ono zensko ispod kapuljace, nego posto nisam citao strip nemam pojma sta predstavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...