Jump to content

The Walking Dead (2010- )


Guest Administrator

Recommended Posts

Meni je 1. sezona bolja, mada to nema toliko veze sa budzetom. Previse je drame, po mom licnom ukusu, a premalo zombi apokalipticne atmosfere.

Sa druge strane, to ne znaci da ocekujem brutalno krvavu akciju non stop, vec makar odredjenu kolicinu tenzije koju donosi prezivljavanje u unistenom svetu kojim gmizu horde nemrtvih.

Sveukupno, pozdravljam bilo sta sto ima veze sa zombi apokalipsom i Walking Dead ce sasvim sigurno doprineti jos vecem razvoju ove subkulture i stvaranju novih remek dela sedme umetnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda skini i pogledaj francuski film La Horde. Non stop akcija zombija na steroidima xD

 

E imam pitanje.

 

Da li se secate u 1. sezoni 1. epizoda i 1. kadar ( :D ) kada Rick u svome cistom i svezem odelu ide po napustenom gradu i nailazi na onu devojcicu zombija ?

 

Mene interesuje u kom je to periodu posto meni se cini kao da 1. put tu srece zombija jer je bio toliko sokiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagledao sam se dosta akcionih zombi filmova, mada njih nikad dosta. :rockdevil:

Sto se tice ovog francuskog filma, mozda ga odgledam, problem je u tome sto ne podnosim bilo sta sto je francusko.

 

Oces da kazes da ne podnosis Moniku Beluci ? Bacam hejt na tebe !!!! GROM ! GROM !!!

 

Ne lupaj , samo pogledaj La Horde , ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta što Shane nije opalio šamarčinu ili udario pesnicom u glavu onog glupog starkelju dok je skrivao oružja. To bi bilo savršeno jer bi pokazalo da je doista završio onaj stari svet i da dolazi novi u kojem vlada zakon jačeg. I samo taj jedan udarac bi pokazao to (bez da nastavi da ga premlaćuje), i kao malo dete bi se onda ovaj iskusni mudri starac povukao i počeo da "plače" (figurativno rečeno), dok bi ovaj preuzo vodstvo...

Edited by NeChrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je matori popizdeo sto mu je Sejn skinuo onu plavu,pa 'teo da mu se osveti zbog nejebice.Rednek i ona kratko osisana u februaru ima da se dovate,ovaj ce je tesi, to je neminovno i ostade matori suvog kurca.Zajebano je to,male grupice izolovane,vremenom svi se jebu,jedan uvek izvisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah poslednje 3 epizode... Zakljucak: nisam trebao da citam strip :D Znao sam i da je Lori trudna i sta je u ambaru pre nego sto se desilo :udri: Sve u svemu, zadovoljan sam ovom prvom polovinom sezone, po ovom promo-u mi se cini da ce druga biti zesca po pitanju eliminisanja zombija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...