Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kako smo se samo pokidali na svici azazela od alkohola.,a na zalost nismo cepali cipele i patike od goticarskih glava i ledja!

jebem im sve mrtvo!!!

Sad su u grckoj i tamo se glupi grci zadovoljavaju,a mi se jebavamo ovde ki konji!!!

KAD CE VISE VITAL U bg,pa da nadoknadimo izgubljeno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

drat ...

 

Orgovi su bili ok, odma su nam vratili pare, uz komentar da ih " nikada više nećemo zvati ... zato što su sami krivi što nisu došli."

 

Biti ću malo oprezniji sa kupovinom istih pre dana koncerta od sad, ovo je počelo prečesto da se dešava ... prvo Brazilci pa sad i ovo ...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu mogli da predju granicu Hrvatske i Slovenije,falili su im neki papiri.

Dakle,oni su krivi,ne organizator.

cuo sam i ja tu pricu u demo expressu...nisu oni krivi ,nego jebeni menadzer,koji je klasican debil.trebalo bi malo da udari glavom o zid wallbash.gif .

budala.skot.morron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wuhu Corner Hotel Sat 26 Nov icon_rockdevil.gif napokon se sijetili smrtnici doch do mene...

 

Relapse Records artist NILE have undoubtedly become the leading force in death metal. With four critically acclaimed albums, a few EPs and several world tours under their belt, the time has finally come to blast Australian audiences with their sheer savagery & phenomenal musicianship. The band's long-awaited new album, Annihilation of the Wicked teems with the blasting extremity and epic arrangements that have become NILE trademarks.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wuhu Corner Hotel Sat 26 Nov icon_rockdevil.gif napokon se sijetili smrtnici doch do mene...

 

Relapse Records artist NILE have undoubtedly become the leading force in death metal. With four critically acclaimed albums, a few EPs and several world tours under their belt, the time has finally come to blast Australian audiences with their sheer savagery & phenomenal musicianship. The band's long-awaited new album, Annihilation of the Wicked teems with the blasting extremity and epic arrangements that have become NILE trademarks.

Lucky bastard....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad se pitam jesil ish'o il' nisi... icon_smile.gif

*sarcasm* Da, jesam isao i lepo sam se proveo. Slikao sam se sa Sanders-om i on mi je dao onu njegovu novu gitaru zauzvrat. Sve je bilo super, cak su me i pustili da odsviram sa njima Unas, unazad naravno. Sanders je bio zapanjen mojim znanjem egipatske mitologije i zamolio me je da napisem par pesama za Nile-ov novi album. rekao je da ce u povratku jos jednom da svrate u Krusevac ovaj put i da odsviraju ceo In Their Darkened Shrines album, a kao bis ce da odsviraju jos 10 pesama koje niko nije cuo. Sve u svemu bice ludo. *end of sarcasm*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre bas su im se digli nosevi. Poceli su da mi idu na k. u poslednje vreme. Ali ne mogu da poreknem da mi se koncert nije gledao...

Ma i ne trebaju nam ovde kada misle da su zvezde...

Posle neka pricaju kako je Nile veci od Unleashed itd. Zna se ko se ovde odnosi profi prema poslu.

Mrzelo ih da popisu opremu koju imaju, pa neka jedu govna. A jos da ne pricam sto su trazili srebrni escajg, non stop toplo mleko itd. Da nije malo mnogo ,a ?

Neka se teraju u p.m kratko i jasno icon_smile.gif.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jos da ne pricam sto su trazili srebrni escajg, non stop toplo mleko itd. Da nije malo mnogo ,a ?

Neka se teraju u p.m kratko i jasno icon_smile.gif.

Haha, strasno!

Bas su postale opake zvezde u zadnjih par godina, pa im se moze a? Dobro je pa nisu trazili posebne klozetske solje ko Pavaroti kad je bio. Gomila pickica, trebao je Milan odma to da otera u kurac a ne da ispunjava uslove. Bili su pozvani da sviraju a ne da izmisljaju gluposti zato sto su sad kao neke "zvezde"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...