Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

Pravo je cudo kako do sada nije otvorena diskusija o ovom odlicnom bendu. Nedavno su objavili nov album pod nazivom "In Their Darkened Shrines". Dve pesme sa novog albuma mogu da se pronadju na adresi: http://artists.mp3s.com/artists/57/nile.html

To su pesme "Sarcophagus" i fenomenalna "Unas Slayer of the Gods". Na pomenutoj adresi mozete pronaci i neke njihove starije pesme, a za sve ostale podatke o bendu posetite njihovu zvanicnu prezentaciju: www.nile-catacombs.net

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]hahah to care!!!

ma bre ti si poceo sa onim o razvoju... nije lepo! ipak je to moj grad!

i nemoj da ti Nestvarna dodje na vrata smile.gifbiggrin.gifsmile.gif

Ne, nisam ja prvi poceo o zaostalosti, vec si ti to zapoceo. Lincovanje ljudi samo zbog toga sto nose metal majice (u tvom slucaju Korn) mene asocira na srednji vek, pa ako to nije zaostalost onda izvini. Nestvarna??? Pa jos na mojim vratima???? Kao prvo ne znam ko je doticna, a kao drugo koji ce kurac ona da dolazi na moja vrata???

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde mu dodje Golubac,blizu kojeg veceg sela smile.gif sad ce Zwer da poludi :mrgreen:  

 

Sto se tice Nile-a sta reci osim da su fenomenalni.

Moram se pohvaliti da sam dva puta bio na njihovim svirkama.

 

Golubac se nalazi na lepom plavom Dunavu, btw. ovde je Dunav najsiri na celom toku, negde oko 5 km.

 

Kakvi su Nile uzivo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto mene na pecanje biggrin.gifa:

Nile je fantastican uzivo.Prvi put su otvarali za COF i bili bolji od njih a drugi put sam ih video na Milwaukee Metal festu ali samo na kratko jer sam jurio na drugu binu da vidim Decapitated (cini mi se)

decapitated?

slusao si decapited??????

SLUSAM TE!!!

ocu bre sve detalje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pola sata posto su svi bendovi na MM festu dobili po pola sata svirke.

Uglavnom su svirali stvari sa "Nihility-a" tako da nisam bas bio upoznat sa tim pesmama ali su ih odsvirali maestralno.

Tako mladi a tako dobri muzicari.Posle su se setkali okolo ali sam bio toliko umoran da me je mrzelo da sidjem 5 stepenica nize i da se slikam sa njima smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pola sata posto su svi bendovi na MM festu dobili po pola sata svirke.

Uglavnom su svirali stvari sa "Nihility-a" tako da nisam bas bio upoznat sa tim pesmama ali su ih odsvirali maestralno.

Tako mladi a tako dobri muzicari.Posle su se setkali okolo ali sam bio toliko umoran da me je mrzelo da sidjem 5 stepenica nize i da se slikam sa njima smile.gif

 

picko!!

ocu i ja!!!!!!!!

joj sta bih dao makar da dodje Nile!!!

chu mene makar smile.gif

doduse i vishe sam nego zadovoljan i desasterom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E, bubnjar je ZIVOTINJA (onaj iz mapeta smile.gif )!!!! Fenomenalan je. Tako bre treba da se svira, kad imas puno "udaraljki", a ti raspici po svima, a ne ono: zalepe se za kecine na snare-u ili cinjeli. Da li mozete da mi preporucite jos neki bend sa ovako dobrim ritmom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...