Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

izasao dungeon siege 3 17. juna. da nisam video na poledjini screenfun-a ne bih ni znao da je igrica izasla. meni je net trenutno uzasno spor za bilo kakvo skidanje ili gledanje klipova na jutjubu. jel imao neko priliku da proba igricu?

Edited by dimmu1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to jesu do jaja vesti. Sto se alise tice, igram je sad malo i igra ima jebeno fenomenalan combat sistem.. totalno intuitivan, jednostavan a opet zabavan. Pritom prica i atmosfera su standardno super tako da je igrica za svaku preporuku, makar ako ste igrali keca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како си средио контроле, тачније сензитивити миша? Мени је неподношљиво неосјетљив при малим покретима а кад га више помјерим два круга обрне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma iskreno, nisam imao taj problem :o Sada je izgleda izasla "proper" reloaded verzija.. mozda da probas to? Mada, meni je normalno radilo i sa theta crackom i skidrowom.. uzgred, jedina mana igre je sto ima kretenski optimizovan psysX pa to treba staviti na low (ne primecujem razliku vizuelno, zaista) inace igra mnogo koci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам мало играо "СТРАХ3" и тежак је до бола! Човече, ја још спустим ниво тежине и нафилују ме оловом. И шта ме још нервира: бацим гранату међу 3 човека који играју покер, а само 1 одлети. Ова друга двојица устану, зграбе пуцу и - банг! :mad: Још приде, на једног типа истресем пола шаржера да бих га уцмекао. ШКК?!

Edited by Жвакић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee...jos ako bi se nekim slucajem Remedy setio i Alan Wake da izbaci za PC....ali puste zelje nazalost :no:

Иако сам га играо волио бих много да се то деси јер би га играо поново на компу, али нажалост нема ни 1% шансе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pici GTA IV na high settings, ako to moze moj komp da pokrene, onda ce JC2 laganica da bude.

Meni kažeš? :)

 

Ma imam ja solidnu konfiguraciju.

Nego igra prosto ne može da radi na XP, jer XP nema podršku za DirectX 10, a ta igra koristi obilno DX 10.

MOžeš da imaš najjaču konfiguraciju, ali ako imaš XP, Just Cause neće da ti radi.

 

Googlaj.. videćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...