Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Igrajte Mtero 2033 drugari, ja sada treba da ga instaliram. Inace malo cu da razmislim pre nego sto kazem koja mi je najteza, ali ne secam se da mi je Stalker nit Deus Ex bili nesto teski na medium tezini. Mozda je dosta teze kada stavis na hard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzabavniji i najtezi fps-ovi su STALKER na master nivou i METRO 2033 sa onim ranger hardcore mod-om sto je bio kao DLC.

 

Ne znam za taj DLC, ali onaj onsovni hard core nivo težine je laganica.

 

 

Ja očekujem da ovaj Rage pokida težinom, jer ako i ID igra bude klasično moderno sranjce koje mogu i tetke da igraju onda je gejming otišo u kurac for gud.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za taj DLC, ali onaj onsovni hard core nivo težine je laganica.

 

 

Ja očekujem da ovaj Rage pokida težinom, jer ako i ID igra bude klasično moderno sranjce koje mogu i tetke da igraju onda je gejming otišo u kurac for gud.

 

Pa sa ovim je fora da je manje-vise kao..realisticno.. sto znaci mutanti i metci su maltene one-shot ali isto tako i tvoje oruzje, cak i sa shit municijom ocas posla sabija neprijatelje.. mnogo je zanimljivije i dinamicnije, ali ono, dosta zajebano u mnogim delovima kada te napada brdo protivnika.

 

PS nije "nova" igra niti najteza ali moram da podelim sa vama svoje odusevljenje igricom koju sam skoro skontao a zapravo je rimejk za PC i PS3 sa sexboxa iz 2005 - Oddworld: Stranger's Wrath. Fantasticna mesavina FPS-a i izvodjenja iz treceg lica, kreativan sistem "zive" municije (razne kreaturice koje mogu da se love) + prica koja je, iako spora u pocetku, veoma kul i naravno, ako ste ikada igrali oddworld igricu kapirate zasto se serijal tako zove - sve je zacinjeno specificnim weird humorom koji je, meni makar, prilicno zabavan. Sve u svemu, krajnje originalna i zabavna igra - svaka preporuka dok se ceka neki repack rage-a :Dhttp://en.wikipedia.org/wiki/Oddworld:_Stranger%27s_Wrath

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalker kec cernobil ili? Na normal tesko kazete? Ma fazon je u tome sto mi ortak sere kako su sve nove igre sranje prelake su samo grafika bla bla bla, i ja mu reko dobro ako su prelake dodji kod mene da odigras jednu pa da vidimo dal ces moci da predjes.. Planirao sam da mu dam crysis ili cod mw, al izgleda da ce ipak biti stalker :D Lik ima krs komp pa sere po igrama koje ne moze da igra ;) a mene smara sto "bacam pare" na upgrade kompa, kao bespotrebno, jer su sve nove igre sranje..

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se Stalkerom pricom, gameplay-om, grafikom, svime i svacim odusevio. I plus sto je teska i na laksa podesavanja, a tek na najteza... Kidanje. Od kada sam odigrao celu trilogiju, saznao sam na koji zanr fapujem. Onda sam krenuo Mass Effect, koji je i slican i razlicit od Stalkera i isto se navuko. Dve omiljene francize ikada. I Guild Wars :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalker kec cernobil ili? Na normal tesko kazete? Ma fazon je u tome sto mi ortak sere kako su sve nove igre sranje prelake su samo grafika bla bla bla, i ja mu reko dobro ako su prelake dodji kod mene da odigras jednu pa da vidimo dal ces moci da predjes.. Planirao sam da mu dam crysis ili cod mw, al izgleda da ce ipak biti stalker :D Lik ima krs komp pa sere po igrama koje ne moze da igra ;) a mene smara sto "bacam pare" na upgrade kompa, kao bespotrebno, jer su sve nove igre sranje..

 

Stalker je i na Easy težak a ne na normal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...