Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

meni je Alive Or Just Breathing mnogo bolji od The End of Heartache!

 

Alive Or Just Breathing ima najbolje tekstove u metalu, HC-u ikada! I ceo album je dobar, nema losih momenata. The End of Heartache je samo po pitanju produkcije ispred, ali to se nekako i podrazumevalo...

 

 

musik20.gif

Album da je bolji... bolji je! icon_da.gif Sto se tice textova e tu se bas ne bih slozio ali dobro u pitanju je stvar ukusa. Dok je David bio u bendu meni je KSE bio zanimljiv ali od kad je napustio bend i umesto njega dosao nigga vise mi nije to to, mada ih i sada slusam naravno. Nije nigga za ovaku ziku bre.

 

Kad vec spomenuh Davida jel ima tema o Seemless?

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nigga za ovaku ziku bre

 

prva pesma koju su uradili sa crnjom je when darkness falls! ...we are reborn...icon_smile.gif

 

kakve veze ima sto je nigga?

 

 

Kad vec spomenuh Davida jel ima tema o Seemless?

 

sta ce nam tema o Seemless?

 

..jedino mozda da bi svi mogli da se izredjamo i napisemo Seemless sucks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima veze jer njegova boja glasa nije dobra za ovakvu muziku. Ni crnja iz Sepuluture ich ne valja. Eventualno nigga iz Sevendust je meni skroz ok. Dobro urla (mada retko) a jos bolje peva, skoro da ne povalish da je crnac.

 

Seemless je skroz ok bend.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

i CoC

ima tu jos gomila crossover bendova, vecjinom nepoznatih

 

a jeste li slusali Anacrusis - melodicni thrash s kraja 80tih/poc90tih koji mene barem uzasno podsjecja na danasnje metalcore bendove

ja sam intezivno slusao Analcrusis i mogu da kazhem samo da te ispravim da danashnji metalcore bendovi lice na njih a ne oni na njih tj. ti na one,nego obrnuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam intezivno slusao Analcrusis i mogu da kazhem samo da te ispravim da danashnji metalcore bendovi lice na njih a ne oni na njih tj. ti na one,nego obrnuto

Da,slazhem se,pogotovu josh ako mislish da je metalcore nalik na one prethodne koje su tu proguravaju i josh vishe podsetjaju na jucherashnji Analcruz..Anywayz,smatram da je metalcore kao pravi metalcore nastao upravo iz spajanja nekog metala i hardcore-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za to nikad nisam chuo,a smatram da sam dovoljno tr00 da bih znao ili barem smatrao o tome kao jednom pravcu o kome se zna..ili misli,kako god hotjesh..

 

no.gif

 

pa mogao bi malo bolje da se upoznas sa nekom muzikom pre nego pocnes da prosipas pamet po forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za to nikad nisam chuo,a smatram da sam dovoljno tr00 da bih znao ili barem smatrao o tome kao jednom pravcu o kome se zna..ili misli,kako god hotjesh..

what he said ^^^

 

 

zak je truu!!!111!1oneone

 

pa to shto ako ti nisi chuo, ne znachi da je nije tako i da ne postoji, ja naprimer nisam chuo juche auto jedan jer sam slushao muziku (aaaAAaaAAa nabavio sam Metallicu kad je svirala 87 u Masachusetsu a neki lik je snimao diktafonom i bas skroz tr00 snimak) pa zamalo da mi pregazi i drugu nogu

 

tako mozes i ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif

 

pa mogao bi malo bolje da se upoznas sa nekom muzikom pre nego pocnes da prosipas pamet po forumu

znam ja dosta mnogo tj puno za razliku od nekih..

i ja nishta ne prosipam,kako mogu neshto da prospem na forum?to je sve u cyber prostoru ..chitash li ti novine? mogu samo da prospem na kompjuter recimo jogurt ili sok od ananasa,ali to mi ne radi neshto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam da si u pravu!

 

nego ovaj napoleon se ovde nasao da pravi pametan, ali to sto se metalcore tako zove naravno nema nikakve veze sa mesanjem metala i hardcorea

 

ti, napoleon, najbolje prospi jogurt po tastaturi...

 

 

 

mislim da je vreme da se vratimo na killswitch

 

ovih dana ponovo slusam alive or just breathing i pocinjem da shvatam zasto se ljudima koji ga vole ne svidja novi killswitch, zato sto ima dosta drugaciji stav, napadan

 

alive or just breathing je prefinjeniji album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album da je bolji... bolji je! icon_da.gif Sto se tice textova e tu se bas ne bih slozio ali dobro u pitanju je stvar ukusa. Dok je David bio u bendu meni je KSE bio zanimljiv ali od kad je napustio bend i umesto njega dosao nigga vise mi nije to to, mada ih i sada slusam naravno. Nije nigga za ovaku ziku bre.

 

Kad vec spomenuh Davida jel ima tema o Seemless?

jel to neki nazi trip ili sta?? icon_smile.gif

 

Inace Alive or just Breathing je keva od albuma, i Jesse je imao fenomenalnu!! boju glasa, ali on NE MOZE biti bolji od End Of Heartache (zato sto je to tako jebeno bolji album...), ali to je vec stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati...

 

Uostalom, da li je uopste bitno koji je bolji dok znamo da su oba keva... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to neki nazi trip ili sta?? icon_smile.gif

 

Inace Alive or just Breathing je keva od albuma, i Jesse je imao fenomenalnu!! boju glasa, ali on NE MOZE biti bolji od End Of Heartache (zato sto je to tako jebeno bolji album...), ali to je vec stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati...

 

Uostalom, da li je uopste bitno koji je bolji dok znamo da su oba keva... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Nema veze sa nazi tripom vec (and I quote):

 

Ima veze jer njegova boja glasa nije dobra za ovakvu muziku. Ni crnja iz Sepuluture ich ne valja. Eventualno nigga iz Sevendust je meni skroz ok. Dobro urla (mada retko) a jos bolje peva, skoro da ne provalish da je crnac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...