Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

dali je neko cuo za ovu grupu i njihov novi album "Alive Or Just Breathing" ?

 

Savrseno...sviraju neki crossover...ima malo NU, malo Hardcore, i dosta Svedskog death metala....

 

vrlo agresivna svirka, odlicni muzicari, koristi i death vokale, i HC vokale i vrlo lepo peva clean.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam ubjedjen da je vec otvorio ovu temu... ali nebitno, bend je stvarno odlican (dao sam im 9 u recenziji). dobro kombinuju moderni HC, melodic HC, thrash, death... gitaristi i bubnjar su najjaca strana benda... samo da se malo rijese melodicne strane u svojoj muzici i dobice cistu 10ku od mene biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam ubjedjen da je vec otvorio ovu temu... ali nebitno, bend je stvarno odlican (dao sam im 9 u recenziji). dobro kombinuju moderni HC, melodic HC, thrash, death... gitaristi i bubnjar su najjaca strana benda... samo da se malo rijese melodicne strane u svojoj muzici i dobice cistu 10ku od mene biggrin.gifa:

Kad si vec kod recenzija kad izlazi 11 broj scissorsa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

sutnuli su pevaca.....novi pevac je ogromna camuga iz grupe Blood Shall Be Spilled...neznam mu ime...imate sve na sajtu

 

www.killswitchengage.com

 

 

inace opet sam ih video ko predgrupa...i mogu da kazem da su bolji bili od In Flames i Sentenced zajedno....

 

Dark Tranquility su jedini bili bolji od KSE....

 

nikad bolja sutka za KSE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sutnuli su pevaca.....novi pevac je ogromna camuga iz grupe Blood Shall Be Spilled...neznam mu ime...imate sve na sajtu

 

www.killswitchengage.com

 

 

inace opet sam ih video ko predgrupa...i mogu da kazem da su bolji bili od In Flames i Sentenced zajedno....

 

Dark Tranquility su jedini bili bolji od KSE....

 

nikad bolja sutka za KSE.

slušao sam im onaj album "Aive..." i momci piče baš opasno, jedino sam imao malu zamjerku za vokala, ali nadam se da će ovaj to da popravi biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Kazem ja da je to mainly thrash metal pomesan sa svedskim deathom...ima malo crossover elemenata, ali za ovaj forum nikako nije...a, shadows fall tek nisu crossover....ali, neki pametni klinja je nasao da mi drzi lekciju o crossoveru iako sam D.R.I.-Crossover slusao dok on ni u skolu nije krenuo... tako tipicno....:roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHA, Nemaju li, recimo, i In Flames ELEMENTE tharsh-a i death-a, ali i hardcore-a i nu metala? Nesto ih ne vidim ovde.... :ne:

Plus, smatram da crossover ne bi ni trebalo mesati sa nu-metalom (u smislu nu metal/crossover forum...mozda thrash/crossover ili hard core/crossover) biggrin.gifa:

dosta crossover bendova je prešlo u nu-metal... moderni metal se i dijeli na crossover i nu metal, logično je da se ovdje nalaze oba pravca nego na thrash metalu - primjer: na thrash forumu ima tema o Machineheadu koji su svirali čist crossover na prvom albumu, a na trećem već prešli u nu metal, tako da je nelogično da se tamo svodi priča...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kod neko pocne da raspravlja o thrash metalu osetim se prozvanim... Shadows Fall sviraju odlican, malo-fazon Bay Area Thrash ali oni sami kazu da sviraju metalcore...U principu sviraju k... kao i svi ostali ne drzeci se pravca koji sviraju nego kao hoce da izmisle toplu vodu...U svakom slucaju odlican bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

sutnuli su pevaca.....novi pevac je ogromna camuga iz grupe Blood Shall Be Spilled...neznam mu ime...imate sve na sajtu

 

www.killswitchengage.com

 

 

inace opet sam ih video ko predgrupa...i mogu da kazem da su bolji bili od In Flames i Sentenced zajedno....

 

Dark Tranquility su jedini bili bolji od KSE....

 

nikad bolja sutka za KSE.

 

 

 

To za pevacha je odlichan potez!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: .... Onaj stari jednostavno nije bio dovoljno agresivan..... Umekshavao je celu stvar i bendu davao prosechan nu metal doprinos........ Shto im naravno nije trebalo (dechachic koji se klati levo desno i peva tipične Nu-refrene).... ..... God bless shutka! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...