Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

Cuo sam ih skorije nemam pojma koji album, cak nemam ni nazive pesama ali mi stvarno fenomenalno zvuce!!! Tehnika na gitari i na bubnjevima je fenomenalna!!! ...riffovi su sjajni!!! ...bass nesto slabije cujem, a sto se tice vokala.....................svaka cast za umesanost stilova, ima tu svega ali clean pevanje je stvarno preterano! ...ma sjajan band!!! Mozda neko moze da mi pomogne u drugoj pesmi se pominje breaking the foundation..........tako nesto?

Moze li neko da mi da nazive pesama i da mi kaze nesto vise o tom albumu?

...toliko

poz

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='22. 6. 2004, 14:09'] Cuo sam ih skorije nemam pojma koji album, cak nemam ni nazive pesama ali mi stvarno fenomenalno zvuce!!! Tehnika na gitari i na bubnjevima je fenomenalna!!! ...riffovi su sjajni!!! ...bass nesto slabije cujem, a sto se tice vokala.....................svaka cast za umesanost stilova, ima tu svega ali clean pevanje je stvarno preterano! ...ma sjajan band!!! Mozda neko moze da mi pomogne u drugoj pesmi se pominje breaking the foundation..........tako nesto?

Moze li neko da mi da nazive pesama i da mi kaze nesto vise o tom albumu?

...toliko

poz

 

pivopije.gif

to je drugi album "Alive or Just Breathing"

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='22. 6. 2004, 20:09'] ...ima tu svega ali clean pevanje je stvarno preterano!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Kakvo bre preterano clean pevnje?!?!?! O cemu ti pricas?!?!?!

 

Voleo bih da mi objasnis.

 

Da li je preterano dobro ili je samo preterano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj cim neko secka neki riff odmah je meshuggah.

 

KSE su mala deca kad uporedis.

 

Mozda jedini njihov riff koji bi mogao da se pojavi na albumu Meshugge je uvodni riff "and Embers Rise" sa novog albuma.

 

Killswitch rula....ali deco......Meshuggah je Meshuggah........tj...najbolji bend na svetu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj cim neko secka neki riff odmah je meshuggah.

 

KSE su mala deca kad uporedis.

 

Mozda jedini njihov riff koji bi mogao da se pojavi na albumu Meshugge je uvodni riff "and Embers Rise" sa novog albuma.

 

Killswitch rula....ali deco......Meshuggah je Meshuggah........tj...najbolji bend na svetu icon_smile.gif

Lazo ti bash gotivish te matematichare a? icon_smile.gif

BTW Obozavam i jedan i drugi bend ali mislim da ih je jednostavno besmisleno porediti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja gotivim ljude koje sve zive i nezive bendove nazivaju matematicarima.

 

najgluplja definicaja zanra u istoriji.

 

i smorilo je sto su KSE na ovom forumu.

 

nemam pojma gde bi se mogli klasifikovati, ali kada su all that remains i as i lay dying na avangarda, a heaven shall burn na death... nesto od ta dva pretpostavljam.

 

sa nu zaista nemaju veze.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kente, vodi nas! Uz tebe smo (ustvari sam).

 

Mislim, vazno je da znamo gde je tema, sto se mene tiche, mozemo i na berzi da diskutujemo o razlomcima i integralima na bubnju i stranoj muzici domacim cvarcima icon_smile.gif)))

Ua sistematika, milion ispita imam iz toga!

 

Nego, samo sam rekao da potseca na Meshugu, ona je samo jedna. Ali me smara, istina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda jedini njihov riff koji bi mogao da se pojavi na albumu Meshugge je uvodni riff "and Embers Rise" sa novog albuma.

 

Killswitch rula....ali deco......Meshuggah je Meshuggah........tj...najbolji bend na svetu icon_smile.gif

heh... upravo tako!!!... icon_cool.gif

 

 

...A bash taj uvod za 'And Embers Rise' would probably never cross their minds if it wasn't for Meshuggah... so, deco.. refer to the quote... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Recimo i na novom Slipknotu, stvar The Virus of Life ima taj Meshuggah-sensibility ''rif koji tone''.... : odnosno, svaki sledeci noseci ton deluje nizi nego sto bi bilo logichno, rif se kochi na svakom od njih, a dok zadrshka traje ton gubi intenzitet i definiciju....

 

....Ovo je bash Meshuggah trip!!! .... Inache, my precious!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
......Meshuggah je Meshuggah........tj...najbolji bend na svetu icon_smile.gif

NAJLUDJI BEND

 

I ako vec ocete neki bend koji je poprilicno povukao na Meshuggah, onda pricajte malo o Mnemic-u koji su gotovo zasnovali muziku na Meshuggah-i icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Recimo i na novom Slipknotu, stvar The Virus of Life ima taj Meshuggah-sensibility ''rif koji tone''.... : odnosno, svaki sledeci noseci ton deluje nizi nego sto bi bilo logichno, rif se kochi na svakom od njih, a dok zadrshka traje ton gubi intenzitet i definiciju....

 

....Ovo je bash Meshuggah trip!!! .... Inache, my precious!!! icon_cool.gif

Specijalno objasnjenje by ajsha69

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAJLUDJI BEND

 

I ako vec ocete neki bend koji je poprilicno povukao na Meshuggah, onda pricajte malo o Mnemic-u koji su gotovo zasnovali muziku na Meshuggah-i icon_da.gif

decko...nemoj da te neko cuje da se blamiras da u istoj recenici pominjes mnemik i meshugu... icon_da.gif jednostavno nema veze sa vezom... ovo jedno je umetnost ...a drugo sranje... a vama prepustam da odlucite sta je sta... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stalno pricam kako ne volim fear factory a to mu verovatno dodje zbog ova dva benda (mnemic i raunchy) koji su tu mjuzu toliko unapredili da jednostavno nije imalo nikakvog duha u novom FF kada sam ga slusao.

 

ranije su mi bili dosta dobri...

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
decko...nemoj da te neko cuje da se blamiras da u istoj recenici pominjes mnemik i meshugu... icon_da.gif jednostavno nema veze sa vezom... ovo jedno je umetnost ...a drugo sranje... a vama prepustam da odlucite sta je sta... icon_rockdevil.gif

Ja reche da su zasnovali svoju (u istinu ne u potpunosti) muziku, a ne da su dobri kao meshuggah koji je 1000 puta bolji bend...

 

Al da se mi vratimo na KSE icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...