Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Занима ме какве би реакције биле када би неко на неком балијском или усташком форуму окачио снимак из Београда.

 

Kad bi ovo bio četnički forum, pitanje bi bilo umesno. Nevezano za ostale aktivnosti ovog Kavalere, bilo koji snimak sa metal svirke iz bilo kog dela sveta je dobrodošao. Ako čovek ima problematično ponašanje po drugim podforumima, to je druga stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Питао сам то јер видим да лик иде по свим подфорумима и качи снимке или слике из Босне или Хрватске. Не би то никакав проблем био да лик нема став да су Срби говна, па ја (а верујем и многи други) те његове линкове капирам као провокацију. Због тога и моје питање такво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi ovo bio četnički forum, pitanje bi bilo umesno. Nevezano za ostale aktivnosti ovog Kavalere, bilo koji snimak sa metal svirke iz bilo kog dela sveta je dobrodošao. Ako čovek ima problematično ponašanje po drugim podforumima, to je druga stvar.

 

Hvala na objektivnosti!

 

ON TOPIC, da nije ko bio na jednom od ova tri koncerta:

 

2006-11-04.jpg

 

Inače ovu mini turneju je organizovao Uriel Productions iz Sarajeva, a od ova tri koncerta po pisanju ljudi koji su bili na koncertima, najjači je bio beogradski koncert jer je bilo dosta ljudi, a osim toga i da nije bilo Tankarda vrijedilo bi doći pogledati bendove koji su im bili predgrupe.

 

Onako najlošiji je bio baš taj visočki koncert jer je kao što to obično biva u nas u Bosni malo ljudi je dolazilo tad na metal svirke. Ipak Tankard je kako u Beogradu i Zagrebu tako i u Visokom maestralno odradio svirku, dijelio cugu publici, a prema pisanju sa forumu bolja metal žurka kod nas nije ni do danas dan održana.

 

Uglavnom ako je neko bio nek nam nešto napiše i tako, i ako ima kakav snimak iz BG.

 

EDIT: Ako neko hoće DVD bootleg sa svirke u Visokom neka mi se javi i poslat ću mu.

Edited by So What!
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da zaboravio sam i na to da su momci iz Tankarda pokazali kolike su ljudine nakon sranja koje su doživili kada su prolazili kroz Zenicu. BIli su autobus do autobusa sa navijačima Borca iz BL koji su se taj dan vraćali iz Zenice. I naravno kako to obično biva u BIH navijači pripreme ispraćaj za gostujuće navijače pa Robijaši napali i kamenovali pogrešan autobus, a pošto se radilo o Borcu ne bi me iznenadilo da je tu bio i pokoji antisrpski grafit.

 

Uglavnom, na rock planet forumu zeničanima je jebana mater za nekulturu i šabanizam. Umjesot da razlikuju bus sa stranim tablama od domaćeg busa oni se okome na oba. U svakom slučaju velika sramota. Kao što rekoh opet ni to nije bio razlog da se ne napravi extra gig za ono malo ljudi koji su došli da to gledaju i zaista su ga napravili, a publika je kao što vidite na snimku ludovala. Po slikama iz BG sam zaključio isto. Ovi ljudi su zaista kraljevi, a jeste li znali da je Gerre inače socijalni radnik i naravno i ostlai članovi benda imaju zasebne poslove, a bend im dođe kao relaksacija.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навијачи из Републике Српске са анти-српским графитима. Сјајно.

 

Kralju ja ne kontam, jesi li ti poremećen ili me jednostavno mrziš, ali barem malo bolje pročitaj moj post. Evo lijepo da ti objasnim kad već ne kontaš. Nesretni Tankardovci su prolazili kroz zenicu nakon završetka utakmice Čelik Zenica - Borac Banja Luka. I navijači Čelika, Robijaši su napali navijače Borca na izlasku i kamenovali su njihove autobuse dok se među tim autobusima pronašao i tour bus Tankarda koji je zahvaljujući debilizmu navijača iz Zenice nastradao isto.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi je sramota što kamenovaše tankard, ali srbe to je sasvim normalno.

te pogrešan autobus (dakle postoji pravi za kemonavanje), te da razlikuju tablice...

duvaj ga.

 

daj, jare nisi pizda ko ostatak mod ekipe ovde, banuj.

 

Nije normalno da kamenuje nijedan bus, ali to je normalno u Bosni. Isto se dešava i kada je utkamica u BL. Osim toga navijač Sarajeva je prije dvije ogdine poginuo na gostovanju u Širokom Brijegu. Ovakvi sukobu su nažalost normala u BiH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kralju ja ne kontam, jesi li ti poremećen ili me jednostavno mrziš, ali barem malo bolje pročitaj moj post. Evo lijepo da ti objasnim kad već ne kontaš. Nesretni Tankardovci su prolazili kroz zenicu nakon završetka utakmice Čelik Zenica - Borac Banja Luka. I navijači Čelika, Robijaši su napali navijače Borca na izlasku i kamenovali su njihove autobuse dok se među tim autobusima pronašao i tour bus Tankarda koji je zahvaljujući debilizmu navijača iz Zenice nastradao isto.

 

Као прво, поремећен нисам. Још једна таква инсинуација и добијаш пермабан. Као друго, не мрзим тебе, али мрзим све што је анти-српско и што пропагира мржњу према Србима. А разумео сам да си рекао да су анти-српска обележја била у рукама навијача Борца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima forum politika, religija i slično. Trebalo bi na ovim muzičkim temama zaobići dnevnu i noćnu politiku koliko je moguće. Čak i na politici i religiji može normalno i argumentovano da se priča o stavovima. Politika nas nažalost deli a muzika bi trebalo da nas povezuje. Ja sam za to da poštujemo različitosti a da uživamo u onome što nas povezuje.

 

Inače, postavljeni su snimci sa Tankarda u BGD na stranici ispred i vidi se kako treba da izgleda thrash svirka. 300 ljudi, svi učestvovali u ludilu i zezanju. Ne znam kakve su šanse da se ovakve svirke ponove u dogledno vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima forum politika, religija i slično. Trebalo bi na ovim muzičkim temama zaobići dnevnu i noćnu politiku koliko je moguće. Čak i na politici i religiji može normalno i argumentovano da se priča o stavovima. Politika nas nažalost deli a muzika bi trebalo da nas povezuje. Ja sam za to da poštujemo različitosti a da uživamo u onome što nas povezuje.

 

Inače, postavljeni su snimci sa Tankarda u BGD na stranici ispred i vidi se kako treba da izgleda thrash svirka. 300 ljudi, svi učestvovali u ludilu i zezanju. Ne znam kakve su šanse da se ovakve svirke ponove u dogledno vreme.

 

Izbacili su vani novi album, mislim bi nova turneja moga da zakači neke gradove u ex-Yu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...