Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Msilim ako ne bude 200.ljudi onda jbg. to bi bila stvarno sramota.

Sve u svemu :

 

FAT, UGLY AND STILL (A)LIVE Balkan Tour 2006

 

03. Nov. 2006 Rijeka - Tocka

04. Nov. 2006 Sarajevo - TBA

05. Nov. 2006 Beograd - Dom Omladine

 

Vise informacija kada saznam :)hehehe.

Bice thrasheraja u ovoj zemlji vidim ja :)hahahaha.

Ono sto znam da svako ko dodje ponese jedno pivo za bend:)hehehehee.

Da li je ovo izgledno ili samo patka ili zelja ili sta? I da li karta nece biti vise od 10 jevreja? Ako je na sve potvrdan odgovor,eto mene icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sta ti ja licim icon_rolleyes.gificon_cool.gif , proverene informacije samo delim :)hehehe.

10jevrosima ce valjda zadovoljiti potrebe fanova :)heehe.

Predgrupa ce biti izgleda Mad Goy-a, Amon Din, i mozda jos jedan bend. Videce se jos. Polako ima vremena do 05.novembra 2006-e :)heehe.

 

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do nas. Vec bend radi vikend turneje i onda moraju avionom da dodju i da se vrate. A povesti jos jedan bend troskovi bi bili ogromni....

Sto se tice promocije znam da nikad nije rano, ali opet ako neko nece da dodje ne mozes ga nikako naterati. Ne znam kakvu promociju da odradis.... Dokaz destruction/megadeth. Destruction promocija 3.meseca pred koncert, megadeth tri nedelje pred koncert i duplo manja promocija 5x vise ljudi. To je cist primer tako da.... videcemo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sta ti ja licim  icon_rolleyes.gif  icon_cool.gif , proverene informacije samo delim :)hehehe.

10jevrosima ce valjda zadovoljiti potrebe fanova :)heehe.

Predgrupa ce biti izgleda Mad Goy-a, Amon Din, i mozda jos jedan bend. Videce se jos. Polako ima vremena do 05.novembra 2006-e :)heehe.

Убаци нас. Да будем нескроман, али где ћеш наћи бољи треш бенд овде за те паре. Осим можда Азазел.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

А моје мишљење је да би продали 200 карата. Ако може Desaster да прода 300, може Кригла 200.

Не сери да је за Уништење било само 470 продатих карата?! Мени је изгледало да тамо има бар 600 људи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodato je 470.karata. E sada mnogo porpusnica je moralo da se da medijskim sponzorima(npr.kurir za objavljen tekst je trazio 15.ulaznica) i verovali ili ne pandurima. Panduri trazili gomilu karata da ne bi prijavili i prekinuli dogadjaj...... Inace bilo je oko 600.ljudi sa sve njihovom ekipom, novinarima, ljduima koji su prenosili opremu, itd. Ali je prodato 470.karata.

A ljdui moji jedva cekam tankard znaci smem da zamislim kakva ce to svirka da bude icon_smile.gif))))).

TO RNA:

Mi smo tako mislili da ako je Desaster prodao 300.karata, Cannibali 700, megadeth 2.000, onda destruction&candlemass mogu sigurno 700. ali sta se desilo....?

Za predgrupu dogovoricemo se ima jos vremena.

Poz.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijavi mene kao svog saradnika icon_smile.gif

haha slabo sam se ja ovajdio od tog H&H.Dobijem porpusnice samo za neke vece koncerte nasih poznatijih doamcih bendova.

Al ono Frubi...Ja ti predlazem da za Tankard ne delite propusnice.Ja sma za to da cak i Frubi plati kartu icon_smile.gif Tako ce sigurno isplatiti bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram za sve ove osim za Metal hammer.Cak je i ovaj nas socijalni H&H bolji od metal hammera icon_smile.gif

Bolje Buthcerianu da date nego njima.

osim ako idete na to da je MH vise prodavaniji i stoga ce vise ljudi videti da se odrzava koncert, a kapiram da je to upitanju icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka bude 200 ljudi na koncertu ,Pogledaj bolje na Fat ugly and (A)Live koliko fanova ima tamo . Malo veći klub i to je to. Navikli se oni na takve svirke ili bolje reći nije ni bitno koliko će vas biti nego pripremiti dosta piva za njih icon_smile.gif .

 

Jer su ovi stavrno ozbiljni alkoholičari sa dugim stazom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala sam se naprzio na pesmu Zombie attack!!!

 

I'm just hanging around tonight,

just watching films

I am on the Zombie Trip and brutal things I like

Zombie attack

The film I saw is over now and I leave my home

Brutal Zombies are shouting so hard,

is it real or not?

Zombie attack

I wake up, this was a dream, I drink my beer

But then I see a Zombie killin',

I know I must die

Zombie attack

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...