Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Izasao je definitivno novi album, doduse, u promo verziji, al svejedno, cuo sam da je jako dobar. Zove se "The Beauty And The Beer" laugh.gif

icon_rockdevil.gif Ali ipak, Endless Pleasure sa beast of burbon ce tesko biti nadmasena na bilo kom albumu bilo kog thrash benda u buducnosti... Matorci su lepo bili uzeli stvar u svoje ruke, i napravili pravi masterpiece, koji, s obzirom na aktuelna desavanja u svetu muzike, tesko da ce biti nadmasen... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...video sam...evo malo vishe infoa :

Tankard - The Beauty and the Beer [2006]

 

user posted image

 

1. Ice-olation

2. We Still Drink The Old Ways

3. Forsaken World

4. Rockstars no. 1

5. The Beauty And The Beer

6. Blue Rage - Black Redemption

7. Frankfurt: We Need More Beers

8. Metaltometal

9. Dirty Digger

10. Shaken Not Stirred

 

Deluje mi odlicno...jedva cekam da izadje...

...Omot je jebach svih keva ovog sveta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu ... bas je strava novi album !!!! Jes da je promo sa pretapanjem pesama, ali ovako nije lose za chuti.

 

Ostali su isti, kao sto smo i ocekivali. Do jaja kao i svaki album, nema nikakvih vecih inovacija, lepa produkcija, veseli thrash, sve kako treba. MOzda albumi Tankarda u poslednjoj deceniji nisu remek dela, ali su uvek super za slusanje, jednostavno ne mogu da omanu. Svi thrasheri ce rado slusati i ovo izdanje.

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao izasala fazon promo verzija koja jebeno iam samo dve cele pesme a ostalo sve po pola pesme otprilike

Tako da vam je moj savet da pricekate sa skidanjem jer se ovo zaista ne isplati slusati ovako

E tek sad vidim ovo..onda cu prichekam ipak..a omot je ok...paljevinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na Solijevu recenzijicu kapiram da je prosechan album..al nakon onakve ubice kakav je bio zadnji moze im se oprostiti sada jedan "slabiji"...

Nakon par slusanja mislim da je vise od prosecnog. Ne izaziva mi bas ono uzbudjenje kao Chemical Invasion, ali produkcija je naravno daleko mocnija, pesme su i dalje dobre i brze ... nemam u principu nikavih vecih zamerki na album, osim sto im nije najbolji u karijeri icon_smile.gif KAzem, rado ce se slusati po meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...