Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Sto, jel opet neki fazon sto imam Exumer na avatar pa ti nesto nije jasno?

 

Zato sto sam za WASP & Blind Guardian potrosio skoro 10000 dinara sveukupno. Kintu shtekah mesecima, i chak mi i ostalo josh, ali to cu iskoristi da odem na sajam knjiga npr i da nakupim u medjuvremenu za Exodus&Vader nadam se.

 

Rachunajuci svih ovih 5 bendova Tankard mi je the least favourite a nesto sam morao da propustim...tj. cu propustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zezao sam se, sto sve odmah shvatas ozbiljno, bre. OK, razumem razlog, ali ja nisam otisao ni na W.A.S.P, ni na Blind Guardian da bih imao para za sajam knjiga, Tankard i exodus, i jos pride da mogu da kupujem muziku. Pored novog Guardiana i novog Tankarda, uvek cu se pre odluciti za Tankard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumemo se.

 

Meni su i haevy i power koncert prechi od thrash koncerta(ili bilo kog drugog zanra), i ispunio sam prva dva prioriteta i verovatnu cu i treci, sajam, ali verovatno necu moci da kupim bas sve sa spiska. Meni je i problem skola..Tankard je doduse jedini koncert koji se pada bas za neki mini raspust..ali bas zadnjeg dana a sutradan treba da idem u onaj pakao..

 

svi koji idu, zelim a good violent time sa nemachkim thrashom i lots of headbanga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je zao...ali cu propustiti koncert...

...ZEZAM SE...

...stoji to da ja apsolutno nemam nista kinte ali sav dzeparac od exkurzije ide u fond za Tankard...jebem ja soping po grckoj...jebe mi se za to...verovatno cu da uposlim caleta da doveze posto necu imati kintu za 2 dana...ali Tankard jebeno mora da se vidi...

...i meni je zao sto ne dolazis Kai...al jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi je frka sa parama, radije bih prodala bubreg nego... khm...

 

Exodus+Tankard+Vader= 3000din, nije to previše za predstojeće koncerte...

 

A tu su i Cannibal Corpse, Saxon, Grave Digger+Therion za koje treba skupiti pare... ali za to već ima vremena...

 

Inače još... 2 nedelje i 4 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne dolazim ni na jedan koncert,'ocu da kupim SonyEricsson w900i,a za to mi treba najmanje 400 evra.

Ustvari,najverovatnije se vidimo za Vader.

hahahahaha ja mislim da ne postoji tema gde je on rekao prvo dolazim 100% a posle saopstio kako nece...mislim da ja tako bilo za svaki jebeni koncert u poslednjih par godina...lol

 

e da ivane ja necu ici na tankard...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lozim te naravno...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si bio da geldas Desaster i Delirious, ali mislim da je Markus 'Beti' Bednarek, pevac Deliriousa zajebao sve. Mislim da on ima i celih 150, a visok je oko 170, mozda malo jace. Zivota mi, covek izgleda kao kugla, skroz je obao.Stomak mu je sve vreme bio duboko medju prvim redom. blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...