Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

"Na Bombarderu prvi red, na Tankardu prvi sank."

icon_smile.gif

 

Ja imam dil sa ortakinjom za prvi red na Bombarderu... takođe za Tankard... i nadam se da ćemo izdržati celo veče sa naših metar i žilet jer mi se odatle slušaju i MAD Goya i Kuga icon_smile.gif nadam se da ću to uspeti da izvedem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha,da ali najavio si svoj dolazak na jos 666 koncerata,pa nista...xD

Jebi ga,uvek mi se isprechi neshto.

Evo danas sam ishao u Puma-u i video sam prelepu jaknu za 6000.Radije bih dao pare za nju nego za neki bend,iskljuchujuci Metaliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Ja imam dil sa ortakinjom za prvi red na Bombarderu... takođe za Tankard... i nadam se da ćemo izdržati celo veče sa naših metar i žilet jer mi se odatle slušaju i MAD Goya i Kuga icon_smile.gif nadam se da ću to uspeti da izvedem.

Kuga ce da svira najtreznija, tj. prva!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,uvek mi se isprechi neshto.

Evo danas sam ishao u Puma-u i video sam prelepu jaknu za 6000.Radije bih dao pare za nju nego za neki bend,iskljuchujuci Metaliku.

I ti mi se nazivas metalcem, ccc... Kupujes Puma jakne. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za bombardr me zabole za prvi red

ma uopste me zabole za bombarder icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ma jebes ti to u prvi red kad cemo ionako svi da se izgazimo tako da ce te pozicije u prvom redu cesto da se menjaju icon_smile.gif

Taj rad icon_smile.gif

Solija moramo dizati,obecao mi je da ce da se skine go do pojasa. icon_smile.gif

Dizemo samo najdeblje,lesevi kao ja ce morati da se snadju icon_smile.gif

Uh,ala ce da bude vrh icon_rockdevil.gif

I da,Disco Destroyer je dosta dobar icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest m_e_g_g_y
Jeb' ga,svidjaju mi se fensi stvari..

same shit here orangelistening.gif

 

 

 

 

btw. u poslednje vreme silujem tankard,odlepila sam totalno icon_smile.gif skinula sam pre neki dan ovaj zadnji album i ne skidam se sa njega icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi pici B Day,bas je super,malo mi vuce cak i na reunion Destruction albume.Fat ugly and still alive icon_rockdevil.gif

Ovaj novi album je skroz kao noviji Destruction, samo bez losih pesama. To sam rekao i Gereu kad smo radili intervju i rekao je da mi mora kupiti gajbu piva kad se budemo upoznali/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Disco Destroyer je dosta dobar

Slazem se, taj mi je jedan od omiljenih...

Taj i Meaning of Life, (dosta zapostavljeni) Morning After, B-day...

I naravno ZOMBI FUCKING ATTACK!!! icon_rockdevil.gif

 

A ovo prvi red Bombarder-prvi sank Tankard... Bre ljudi jesu Bombarderci legende ali bre TANKARD!!!!! Znate vi bre ko su ti ljudi ej! pa pogledajte ovo

user posted image

ko bre da nevoli ovakvu facu vise od Bombardera? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si bio da geldas Desaster i Delirious, ali mislim da je Markus 'Beti' Bednarek, pevac Deliriousa zajebao sve. Mislim da on ima i celih 150, a visok je oko 170, mozda malo jace. Zivota mi, covek izgleda kao kugla, skroz je obao.Stomak mu je sve vreme bio duboko medju prvim redom.  blink.gif

Jao znam, gled'o sam ih... to nije covek, to je SLON! Ali strasno stvarno...

user posted image

evo jedne njihove slicke, Beti je ovaj u sredini, jebiga krsh je slika, ali mislim da primecujete koji je covek gmaz icon_smile.gif

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricamo o Deliriousu...pa to je bre sila od choveka i od frontmena! : ) Al seriously ...najjaca je scena kada je otkazao i onaj drugi il treci mikrofon pa poceo da se dere bez njega u fazonu "Can you hear me!!!?"...stajao sam u prvoga reda i u jednom sam ga chak udario glavom u stomak icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

 

E to beshe carska svirka..ako dodjem na Tankarda..nadam se da bude isto tak'a icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, taj mi je jedan od omiljenih...

Taj i Meaning of Life, (dosta zapostavljeni) Morning After, B-day...

I naravno ZOMBI FUCKING ATTACK!!! icon_rockdevil.gif

 

A ovo prvi red Bombarder-prvi sank Tankard... Bre ljudi jesu Bombarderci legende ali bre TANKARD!!!!! Znate vi bre ko su ti ljudi ej! pa pogledajte ovo

user posted image

ko bre da nevoli ovakvu facu vise od Bombardera? icon_smile.gif

hahahha to ima turim u avatar pre koncerta icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...