Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Blasphemer, jel ja to vidim Toffife i Pringles? Pa pokvarićeš liniju :)

 

E da šta je smešno u vezi kožnih pantalona :angry:

 

 

Ko ne voli zensko u koznim pantalonama taj je lud!

 

 

Elem, ovaj koncert zahteva odredjene pripreme, naime, s obzirom da sjutra sviramo u Krusevcu kasno cemo doci kuci, u nedelju cu taman da ustanem oko 2, da pojedem nesto fino i da polako ali sigurno krene pivo po pivo da pravim podlogu za uvece. Bice bicvajz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i neko moje drustvance dolazimo negde oko 3-4 ispred skca i polako pocinjemo sa konzumacijom raznih alkohola, ima da se onako najgrdje thrasherski uparadimo :)

Inace, jel zna neko dal ce se prodavati majice na koncertu i ako hoce za koliko para, posto ja imam soma i nesto u steku pa se premisljam dal da uzmem majicu ili da investiram u pivo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i neko moje drustvance dolazimo negde oko 3-4 ispred skca i polako pocinjemo sa konzumacijom raznih alkohola, ima da se onako najgrdje thrasherski uparadimo :)

Inace, jel zna neko dal ce se prodavati majice na koncertu i ako hoce za koliko para, posto ja imam soma i nesto u steku pa se premisljam dal da uzmem majicu ili da investiram u pivo :lol:

 

 

verovatno ce majice biti 1200-1500(manje verovatno), oko 1200 mislim da je optimalna cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za live album je bila prljava pokvarena podvala da bi se od publike izvuklo vise vriskova. Da su stvarno snimali live album, bila bi 2 mikrofona okrenuta u publiku, a ne da Gere gitaristin okrece prema publici kako bi uhvatio neku reakciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za live album je bila prljava pokvarena podvala da bi se od publike izvuklo vise vriskova. Da su stvarno snimali live album, bila bi 2 mikrofona okrenuta u publiku, a ne da Gere gitaristin okrece prema publici kako bi uhvatio neku reakciju.

 

 

Nije samo to, i dozivanje na bis je bilo prekratko, i bend je posle ''Empty Tankard'' brzo nestao sa scene, i odmah je krenula neka 'muzika' sa 'razglasa'...No, mislim da je to nebitno...Koncert je bio super!

 

Mada, koliko se ja sećam, jest da je bilo davno, ali kad su ''Agnostic Front'' snimili live in Jugoslavija, nije bilo nekih dodatnih mikrofona okrenutih ka publici. Drugo, i da su sinoć bili neki mikrofoni, kakva je bila publika (u pozitivnom smislu), mislim da bi brzo nestali sa bine.

 

Kuga je okej...nisam imao prilike ranije da ih čujem, ali Bombarder...Neša je ko ćosavi Super-Hik... :lol:

Ko klinac sam se baš furao na taj njihov thrash, ali vreme čini svoje. Neš pusti brkove!!! :mhihi:

 

No, sve u svemu, jedan od jačih koncerata ove godine! Naravno,posle King Diamond-a i Blind Guardian-a. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga ovaj, odmah se lozi. Nemoj samo da bude ista stvar kao kad sam napisao da ce svirka biti u klubu SKC-a, a ti me odmah poklopio.

Dakle, prosvetli nas, o veliki mudracu, ne ostavi nas u nedoumici. Jesu li snimali live album ili nisu? Da ili ne?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...