Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

To i mene zanima...a koncert je kao sto rekoh bio NAJACI...nikada u zivotu nisam video bolji koncert i bolju atmosferu...ozvucenje nikad bolje, predgrupe odlicne, publika - pravi Thrasheri!!!

Znaci ono na Beauty and the Beast sam totalno poludeo...a tek na hitovima...a da...sve su bile jebeni hitovi...

RNA, izasli su kroz garderobu pa su otisli na sprat...ja sam sreo Olafa i hteo da uzmem autogram, ali su mi i karta i olovka bile u rancu u garderobi...

sve u svemu...HOCEMO PONOVO

 

EDIT : Manoware, znas kako, nisam vam preneo ni 1/32 deo atmosfere telefonom...ono ne moze da se jebeno prenese, ono mora da se dozivi...mislim da se ostatak slaze sa mnom...al Black kaze da se nista nije culo...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je bilo dobro.ali oni nisu zasluzili da sviraju dole...al dobro,bar su dosli,zahvaljujem se organizaciji

jeste da je na destructionu bilo vise ljudi i bolje ozvucenje i prostor,ali tankard mi je 10 puta bolji bio,evo vec drugi dan nemogu da hodam normalno,sve me boli,jbt nisu ni izasli na scenu,mi smo vec poceli da se bijemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene boli sve a posebno lopatice znaci ne mogu da podignem ruke... :))

RNA:

Ko se lozi ?!:)))) Ja se malo samo zajebavam ::))).

Da li su snimali ili ne live ja ne znam i mene je Gerre iznenadio kada je rekao. Zaboravio sam da ih pitam, doneli su neke svoje zajebancije kod mixete i prikljucivali jebem li ga da li su to bili dekovi za snimanje, ja ne znam . Niko do sada nije rekao tako nesto, a malo mi je nelogicno da Gerre lozi publiku iz razloga sta je publika bila extra i svi su divljali . Znaci nije imao razloga da lozi publiku da bi dobio jos malo aplauza . videcemo...

 

 

PS> S'obzirom da je bilo u maloj sali na govnjivom razglasu meni je zvuk bio extra ! Znaci bubanj mi se extra cuo, vokal takodje, bas onako, gitare sasvim ok . Ne znam kako je bilo pozadi jer sam ja bio u prvim redovima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je ovo najaci zvuk u SKCu od svih koncerata...jebem li ga stvarno je skroz bilo ok...

Frubi kako si pao nije ni cudo sto te bole lopatice...meni otpada desno rame, a i nogu sam skroz ogulio od ograde...ali vredelo je ponavljam...

@Dule : E a stvarno pravili smo sutke i kada nije bilo muzike...bilo je do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je ovo najaci zvuk u SKCu od svih koncerata...

 

 

Ne pričaj gluposti...bubanj je bio preglasan...u pojedinim momentima, neke solaže se nisu baš najbolje čule...

Koncert je Tankard-a je bio ekstra, ali po zvuku, King Diamond i Blind Guardian su imali najjači zvuk...

Pa čak i zvuk na Destruction/Candlemass, na koji su se mnogi žalili da je bio lošiji je bio bolji nego na Tankard-u...

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali covece ono je jebena mala sala SKCA ! Sa najusranijim razglasom na svetu !!!! Tamo je inace ne moguce napraviti dobar zvuk, jos smo mi doneli kompresore i jos neka ludila da ispadne sto bolje , ali ne vredi !

Onakav zvuk mi je bio ok , i svidja mi se sto je bubanj bio pojacan, barem je imao cist zvuk ako nista drugo . Na kraju krajeva meni se sve lepo culo ;).

 

 

A Destruction/Candlemass su imali po meni najbolji zvuk od svih koncerata koje smo mi radili. Jer je njihov tonac jebo kevu, jos plus ako se setimo da je iblo problema sa svim i svacim...

Ali nema veze.. :)

Vazno da smo svi uzivali :).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali covece ono je jebena mala sala SKCA ! Sa najusranijim razglasom na svetu !!!! Tamo je inace ne moguce napraviti dobar zvuk

Ne seri :)

Mala sala zakon, cak je i zvuk moguce napraviti odlicnim, ko je bio na Kugi mogao je to i da cuje, znaci treba malo i znati. Kuga gde god da ih gledas momci imaju makar pristojan zvuk ako ne i sjajan kao bas na ovoj svirci, znaju da se nameste. Mala sala inace oduvek je bila poligon za najbolju atmosferu. Nije ni trebao Tankard gore da bude, em bi bilo vise nego poluprazno em bi se rastrkali. Mala sala znaci uvek ;)

A najusraniji razglas...e i tu si omasio. Tu primat ubedljivo drzi mali klub Doma Omladine :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA:Ko se lozi ?!:)))) Ja se malo samo zajebavam ::))).

Da li su snimali ili ne live ja ne znam i mene je Gerre iznenadio kada je rekao. Zaboravio sam da ih pitam, doneli su neke svoje zajebancije kod mixete i prikljucivali jebem li ga da li su to bili dekovi za snimanje, ja ne znam . Niko do sada nije rekao tako nesto, a malo mi je nelogicno da Gerre lozi publiku iz razloga sta je publika bila extra i svi su divljali . Znaci nije imao razloga da lozi publiku da bi dobio jos malo aplauza . videcemo...

Pa, i ja sam se zajebavao, pogotov deo za 'prljavu prevaru'. Nisam mislio nista lose, ali sam zakljucio da je to bio trik da se publici izmami najveci urlik na koncertu.

Sto se mene tice, Candlemass je bio apsolutna uzivancija u svakom pogledu. Cist zvuk, sve se lepo culo, ispraznili su bili binu, pa je izgledala lepo i veliko, jedino je Mesaja bio promukao, ali dobro sad. Nadoknadio je to visestruko samom pojavom i ponasanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zvuk bio sasvim solidan, pogotovo kad se uzme u obzir da je to mala sala skca!

Stvarno nemam komentara kako je bilo dobro, zalim iskreno sve ljude koji ne dodjose a nameravase. Joj svakim danom mi je sve veci bedak sto nisam mogao(toliko puno) da uskacem u sutke zbog onog prekidanja od zivota dan pre koncerta :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi...od mene samo poison arrows of hate svima vama..al ipak drago mi je na neki nachin da bio dobar koncert, heh..a samo kad se setim da sam veche pre bio na usranom hitu 202...

U Krusevcu? Pa, nije ni tamo bilo lose. Naravno, neuporedivo sa bendovima koji su ovde svirali, ali sta da re radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda bi mi bilo bolje da sam imao vishe kinte za pivo npr.. i da nisam non stop razmishljao kako sutradan propustam gig..

 

Chujem svirali Rectifiera...

Mogao si s nama poci za Beograd, bar bi ustedeo pare za kartu u jednom pravcu, a i to je nesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, ti obitavas samo kroz yumetal? :):):)

Anyway:

"hello maniacs!!!!

in the name of the whole band we would like to thank you for your great support at our show last sunday in beograd!!! you are really crazy thrash metal heads! we enjoyed the show very much and hope to come back one day!!!

keep the metal spirit alive all over the world!!!! cheers gerre+tankard"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...