Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Preslušah i ja novi album... ono je zarazno icon_da.gif (kao - pozitivno)

 

I našla sam na netu spot za "Beauty and the Beast"... biće nama veselo na koncertu 233.gif

 

Ma mogu ladno da uguraju i najjace stvari koje su snimali do sad i skoro ceo novi album. Bar po mom ukusu, danas sam izdvajala playlist trajanja manjeg od 1h30min... nadam se da će bar toliko da sviraju (ko izdrži i ko preživi pričaće).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog? Mora da bude jak da bismo ti dozvolili pristup ovom forumu.

Tako je! icon_smile.gif

Ko voli pivo i thrash,a ne dodje na koncert Tankarda => Show No Mercy icon_rockdevil.gif

Meni su i haevy i power koncert prechi od thrash koncerta(ili bilo kog drugog zanra), i ispunio sam prva dva prioriteta i verovatnu cu i treci...

I ja isto tako nekako...samo sto mi 3. prioritet nije fuckin' sajam knjiga,nego Tankrad i Exodus icon_rockdevil.gif

Sad slusam Two Faced...ovo jos gore od Stone Colda.

Cuces i The Tankard...pa ces videti sta je najgore...

Bruka da nazovu taj album imenom benda,a to im je najgori album u karijeri no.gif

Ja ne dolazim ni na jedan koncert,'ocu da kupim SonyEricsson w900i,a za to mi treba najmanje 400 evra.

Ccccccc,to Zitiste bas upropascuje ljude icon_smile.giforangelistening.gif

Exodus+Tankard+Vader= 3000din, nije to previše za predstojeće koncerte...

K'o sto kaze Starbreaker,za ljude koji nisu iz BG-a treba jos 3 puta vise para od toga icon_sad.gif

Cisto primera radi:ja sam krenuo na Blind Guardian iz ZR-a sam jedno 4200-4300 din.A vratio sam se kuci sa 160 din. (a vec sam imao kartu!) wallbash.gif

..remember those who died with a beer in their hand

Forever icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Ne znam da li znate Marka,85. godishte,druzhi se sa Awaken-om,uvek ima propusnicu.Chovek ima 130 kila i 180 visine,uvek razgrne sve oko sebe.

(naravno da uvek ima propusnicu kad se druzi sa Rakicem mhihi.gif )

Znam ga...al' na kojoj god svirci da sam ga video kol'ko se secam uvek je bio ili negde pozadi ili napred,ali nije pravio sranja...

same shit here

Bruka icon_smile.gificon_razz.gif

 

 

Inace,ako sto rekoh,planiram da odem na ovu svirku u BG-u,a cak mozda (ako iskombinujem) budem otisao i dan ranije na svirku Tankarda u Visokom icon_rockdevil.gif

Mada...ne znam kako ce mi jetra,bubrezi,besika,mozak i ostali organi reagovati na 50 sati non-stop alkoholisanja i nespavanja ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto ti bas ne pijes pivo, ja cu ti rado pomoci oko te gajbe, volim da pomazem ljudima icon_biggrin.gif

Takodje, pomocicu i ja tu ako ustreba icon_smile.gif

 

Cuces i The Tankard...pa ces videti sta je najgore...

Sto bre? Meni je The Tankard bas sipatican... Opustencija od albuma, ima par stvarno cool pesama...

 

Inace karte su konacno u prodaji ja danas uzeh moju, i otrcah kuci pocupkujuci kao malo dete icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

To k'o ona for iz prvog dela "Brace Bluz"... kad si svirali celo vece 'Raw Hide' u onoj seljackoj bitrtiji iza mreze, pa na kraju gazdi dugovali pare, jer su popili vise, nego sto im je bio honorar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...