Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa ček', jel koncert u velikoj ili maloj hali...

Ja bih, da sam organizator verovatno u maloj hali, nisu Tankard za veliku halu.

E, znate li da oni nikad nisu imali grupi pice?

Drugo, koliko se bavim bootlegarstvom, ja znam samo da imaju jedan bootleg, i to iz grčke,sa ''Disco Destroyer'' turneje '98/99, to je koliko ja znam bila i jedna od prvih van-nemačkih turneja...Ako grešim, neka me neko ispravi...

 

Inače, sećam se, '91, kad se pojavio onaj Fat Ugly and Live album (nasnimljena publika), čitao sam recenzije u Hard Metalu i nekim fanzinima, tipa ''Album koji je bendu zatvorio sva vrata za proboj dalje''...Jebote...kad se setim, to je bilo pre 15 godina...auuuuuu! Al' sam ja poras'o.... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je nasnimljena publika???

Idi jebote meni je to omiljeni albuma Tankard i jedan od omiljenih live albuma ikad icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Poslušaj ga malo pažljivije, ja nisam verovao u to kad sam čitao recenzije o tom albumu, al' kad se uneseš, osetiš da nešto nije u redu sa publikom...

 

 

Kad smo već kod sumnjivih live albuma, veoma je sumnjiv i Running Wild-ov Ready For Boarding live album...čak šta više, siguran sam da je publika i na tom albumu nasnimljena studijski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je setlista sa DVDja

 

Need Money For Beer

The Morning After

Zombie Attack

Slipping From Reality

Minds On The Moon

Beermuda

New Liver Please!

Maniac Forces

Queen Of Hearts

Die With A Beer In Your Hand

Nation Over Nation

Dancing On Our grave

Alcohol

Don?t Panic

Space Beer

Rectifier

Hope?

Beyond The Pubyard

We?re Coming Back

Chemical Invasion

Poison

Alien

Freibier

(Empty) Tankard

Ova set lista je meni vise nego odlicna, jos samo da je tu Tandrum i We Are Us...

 

Inace na Fat, Ugly and Live se do jaja provaljuje da je publika nasnimljena, ne znam sta im je to trebalo. Od tog albuma su bili malo popustili u kvalitetu, ali su se vratili nazad sa Disco Destroyerom, i do dana danasnjeg jebu keve!

 

Mene samo brine kako ce zvucati neke stare pesme sa samo jednom gitarom... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebga. Tow Faced ti je iz onog perioda kada thrash metal upada u zescu krizu. Nista spec od abuma. Nation Over Nation mi je onako jedina bolja pesma sa tog albuma.

Ali zato Stone Cold Sober!

FRIEBIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da će se ljudi masovno napijati pre koncerta, samo će izbor mesta biti relativno individualan... mada biće rulje pred SKCom, cenim, veliki deo bagre će želeti da ispozira i bude viđen... :rolleyes::)

 

Dolazim da se pozerisem i budem vidjen. Ko zeli da me casti picem, necu mu uskratiti to zadovoljstvo :bigblue::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazimo jedno 10 sati pre koncerta hhahaha

ovo smo cekali ceo zivot haha :)

 

 

Ne preterivaj! Na kraju ćeš da 'mreš od alkokola i nećeš ni ući. :D

 

E, ali kod ovog koncerta je dobra stvar, što neće biti previše ljudi, i što neće biti pozera, tim pre što kod nas dosta ljudi nikad nije ni čulo za Tankard. Recimo, ja Blind Guardian slušam od 1990, i ovde kod nas je retko ko za njih čuo do pojave albuma ''Nightfall...'' sa Tankard-om je još gora stvar...Dok se ''Kings Of Beer'' i intervju u metal express-u (R.I.P), nije pojavio krajem 2001. godine, niko nije pričao o ovom bendu, a i sam bend, kad su se sa onim live albumom ''sjebali''- kažem sjebali, jer nisu uspeli da naparave značajniji proboj te 1991. godine na svetskoj thrash sceni, oni su svirali samo po nemačkoj. Tek 1998. godine su počeli da se cimaju, i da kreću van nemačke, mada, postoje priče da su tek 2002. godine počele prave svetske turneje...I grčkoj i u japanu, bend je veoma popularan...Na DVD-u ima valjda nekih zajebancija iz Japana.

 

Meni je jedino žao, što Axel Katzman (Jebem mu artritis) više ne svira u bendu, taj čovek je imao majka solaže!

I da, našao sam dva bootlega Tankarda, koji su ustvari i jedini postojeći:

 

Athens '98

Sweden Rock Fest 2003

 

 

Videmo se na Koncertu...Pivo 'till death...stim što ipak, neću se previše usvinjiti, treba videti i uživeti se sa Tankardom...urgh! :pivopije::bend::bend::veseli::zuba::alkos::rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je najtragicnije ja ne pijem :):):):):)

 

Meni je naprimer zao sto vise ne svira Arnulf Tunn u bendu

Kako je on drao one bubnjeve njemu nije dobro :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

E, prijatelje, koliko je karata prodato, ja zbog posla ne mogu kartu da nabavim pre petka, pa me interesuje ima li ih još u prodaji?----Blah saznao sam.-...32...ortak je danas kupio piše br.32, rasapad!hahaha:)

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...