Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ma,dobra je ona.Necemo da je menjamo.Covece,gde ti je sebicnost?Ako je stavimo u izlog,moramo da je delimo.Danas sam malcice sebicne,zato

nema sanse!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Ajde da je onako slatku spakujemo u veeeeeeeeliko "Milka" pakovanje i da je podelimo. tongue.gif

Ne,ne,neeee......da je ja ipak pojedem sam? smile.gif

jel dovoljno sebicno? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka u meni budi zver.Nestane za milisekund,cela bez obzira na grame ili kilograme ako govorimo o milenium milka tongue.gif duze ce da nam traje.Moj rodje je bio skorije i punoletstvo.Receno mi je da se jako vredne stvari tada dobijaju,zato kao poklon ja imam vece pravo na nju,ali mogu i da delim ,ako nije puno ljudi u pitanju.Sa jednom osobom mogu da delim,ali sa vise :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka u meni budi zver.Nestane za milisekund,cela bez obzira na grame ili kilograme ako govorimo o milenium milka tongue.gif duze ce da nam traje.Moj rodje je bio skorije i punoletstvo.Receno mi je da se jako vredne stvari tada dobijaju,zato kao poklon ja imam vece pravo na nju,ali mogu i da delim ,ako nije puno ljudi u pitanju.Sa jednom osobom mogu da delim,ali sa vise :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

 

Mmmmmmmilka 8O I ja sam pomalo "zveroljubiv" kada je cokolada u pitanju,ali mislim da ce nas nasa Milkica streljati kada bude procitala sve ovo.Imamo srece sto nije uplatila internet smile.gif

 

Srecno ti punoletstvo!!! biggrin.gif

I meni se dogadjaju "vredne" stvari za rodjendan.Ja ga nikad ne slavim smile.gif

I zato milku mogu da pojedem saaaaaaam smile.gif:twisted: Cak i kad mi neko dodje kao sada zadnji put,niko ne trazi cokoladu vec pivo(a ja ne pijem biggrin.gif ) smile.gif

I tako i nemam s kim da podelim cokoladu :cry:

Ali evo sada imam sansu smile.gif Slazem se da tebi kao sveze punoletnoj pripada malo veci deo,ali ne zaboravi da se i MayaCokoladica nesto pita.Pusticemo nju da sama izabere. smile.gif

 

Hey Talconer,veruj mi da je ovo mnogo sladje cistije od sexa biggrin.gifa: Nemoj da nam prljas temu biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada bi se hrana pitala,mnoga nas ne bi odabrala.Lepo ce se Maki sa nama sloziti,mora

 

smile.gifsmile.gif MORA!!! smile.gif Nego sta nego mora!

Samo ipak Maki nije kao sva ostala hrana,ona je ipak extra talentovana,aktivna(u svemu i svacemu),mudra i povrh svega slatka cokolada.Znaci ona ipak moze da se pita. biggrin.gifa: Ona je slatkis sa razumom i zato mozemo lako da nadrljamo kada budemo zasukali rukave sa idejom da je pojedemo. smile.gif

 

 

 

For Talconer:Razlika izmedju milke i sex-a je ta sto je milka uvek slatka,a sex ne!!!!Svaka milka je super,a svaki sex? :ne: Razlika je sto Milka ima etiketu i zna se koja je vrsta cokolade,a rec "sex" je toliko sirokog znacenja da sama po sebi nista precizno ne odredjuje.

Zato navijam za Milku,jer milka je slatkis,a sex pored moze da bude i djavo i sve najcrnje.Blud! :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada bi se hrana pitala,mnoga nas ne bi odabrala.Lepo ce se Maki sa nama sloziti,mora

 

smile.gifsmile.gif MORA!!! smile.gif Nego sta nego mora!

Samo ipak Maki nije kao sva ostala hrana,ona je ipak extra talentovana,aktivna(u svemu i svacemu),mudra i povrh svega slatka cokolada.Znaci ona ipak moze da se pita. biggrin.gifa: Ona je slatkis sa razumom i zato mozemo lako da nadrljamo kada budemo zasukali rukave sa idejom da je pojedemo. smile.gif

 

 

 

For Talconer:Razlika izmedju milke i sex-a je ta sto je milka uvek slatka,a sex ne!!!!Svaka milka je super,a svaki sex? :ne: Razlika je sto Milka ima etiketu i zna se koja je vrsta cokolade,a rec "sex" je toliko sirokog znacenja da sama po sebi nista precizno ne odredjuje.

Zato navijam za Milku,jer milka je slatkis,a sex pored moze da bude i djavo i sve najcrnje.Blud! :|

Pa bas zato sto je jako pametna moze da nas ne odabere.Sto se tice komentara o cokoladi,slozila bih se sa Nesom,a za sex :roll: nisam kvalifikovana da sudim,ali cu se odsloniti na vase iskustvo,pa sami presudite.

Ekrone,sto se tice bele Milke,ima da nema,mrzim belu cokoladu,nervira me ukus...zato ona ne sme biti bela cokolada.

Ah,Maya ce nas obesiti da visimo na sred Terazija,ali mene tek u junu sledece godine.Gledacu vase besenje u slikama sa okupljanja i mislicu o tome sta mene ceka tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu ti, jel ovako iz ogromnneeee blizine jednog od chlanova =), reci da ima puno toga .... rezultata ima - radi se, Vlada na snimanju a ja radim  na Vladi  :D  :wink:  :wink:  :da:  :D  :oops:   smile.gif  :)  :)

 

 

E ovo me raduje biggrin.gif Drago mi je sto se radi,samo cuvaj se Vlade,ipak je on fanatik za dirke smile.gif Nemoj posle da bude ono "Vladoooooo,pa jel si ti normalan?! :evil: Jel znas koliko je sati?Dokle mislis da orguljas?!!!!" smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...