Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ma tacno....nema potrebe za ma kakvim raspravama...i onakve komentare treba prosto procitati i preci preko njih...ovaj svet kao i muzicke scene u njemu sastoje se od raznih i najrazlicitijih pojedinaca tj bendova....samim tim su i publike razlicite...na kraju krajeva-koliko ljudi-toliko cudi...nema potrebe da se raspravlja o cinjenicama...

 

ne volis....smara te?Nema apsolutno nikakvih problema...pozdravljam te ja licno i predlazem da nadjes neki bolji nacin da svoje vreme kreativno ispunis tako da ti donese ispunjenje u nekom duhovnom ili ma kakvom drugom za tebe odgovarajucem smislu....Tesko da ikoga moze da ispunjava da pokazuje sebe u svetlu koje indicira da imas problema sa smislom za humor ,karakterom i pogledom na svet i muziku...porazmisli malo o tome...

 

 

ako na ovo dobijem licnih pljuvanja ne bi me iznenadilo....ali kao sto ti imas pravo da pises sta hoces imam i ja....ti si covek i mi svi smo tdje...a tezina nasih reci razlikuje se u pukoj formi i potkrepljenosti...

 

 

sve najbolje!

 

 

Maja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ne mogu da verujem da postoje ljudi kao Astral a da ozbiljno misle ono sto pricaju. Ne da im nije mesto na ovom forumu, nego im je mesto u nekoj ordinaciji da im cika doktor kaze gde je doslo do prekida u mozgu.  :da:

 

Da li problem u mozgu ima on koji je izrazio svoje misljenje o ljigavosti ovde ili ti koji sebe vidis kao svinju i hoces da postanes dobra slanina?! 8O :?

 

Da znas samo kakvo je Soli parce :wink: ne bi tako pricao...ZIVELA SLANINA! :wink:smile.gif s;Tdje nisi u toku sa modernim tokovima savremenog humora,no dobro.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ne mogu da verujem da postoje ljudi kao Astral a da ozbiljno misle ono sto pricaju. Ne da im nije mesto na ovom forumu, nego im je mesto u nekoj ordinaciji da im cika doktor kaze gde je doslo do prekida u mozgu. biggrin.gifa:

 

Da li problem u mozgu ima on koji je izrazio svoje misljenje o ljigavosti ovde ili ti koji sebe vidis kao svinju i hoces da postanes dobra slanina?! 8O :?

 

Da znas samo kakvo je Soli parce :wink: ne bi tako pricao...ZIVELA SLANINA! :wink:smile.gif s;Tdje nisi u toku sa modernim tokovima savremenog humora,no dobro.....

Ah,zar ga ne bi tako posedovala na raznju ili na tanjiru sa dosta crnog luka... :roll: :roll: :roll: (ja sve ovo navedeno mrzim,ali znam ljude koji vole)A,Maki,fina, ''laka'' vecera.pored toga sto je dobro,mozda je soli i ''lako prace'' :roll: :roll: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tacno....nema potrebe za ma kakvim raspravama...i onakve komentare treba prosto procitati i preci preko njih...ovaj svet kao i muzicke scene u njemu sastoje se od raznih i najrazlicitijih pojedinaca tj bendova....samim tim su i publike razlicite...na kraju krajeva-koliko ljudi-toliko cudi...nema potrebe da se raspravlja o cinjenicama...

 

ne volis....smara te?Nema apsolutno nikakvih problema...pozdravljam te ja licno i predlazem da nadjes neki bolji nacin da svoje vreme kreativno ispunis tako da ti donese ispunjenje u nekom duhovnom ili ma kakvom drugom za tebe odgovarajucem smislu....Tesko da ikoga moze da ispunjava da pokazuje sebe u svetlu koje indicira da imas problema sa smislom za humor ,karakterom i pogledom na svet i muziku...porazmisli malo o tome...

 

 

ako na ovo dobijem licnih pljuvanja ne bi me iznenadilo....ali kao sto ti imas pravo da pises sta hoces imam i ja....ti si covek i mi svi smo tdje...a tezina nasih reci razlikuje se u pukoj formi i potkrepljenosti...

 

 

sve najbolje!

 

 

Maja

 

lepo recheno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA,TO SAVRSENO ZVUCI biggrin.gifa: ,ALI IMAMO MAJUSNI PROBLEM :cry: .NIJE DOZVOLJENO FIZICKO ZLOSTAVLJANJE CLANOVA FORUMA :x ,SAMO PSIHICKIM PUTEM IM SE MOZES OSVETITI :twisted: ,DA,DRAGI PRIJATELJU. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: POKAZI IM DA IMAS STA ONI NEMAJU :mrgreen: MOZAK

BRAIN POWER 8) 8) 8) 8) 8) 8) MI SVEZE OSISANI SMO NAJBOLJI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm. Dugo me nije bilo na ovoj temi i posle ovog post-a se ne javljam dok se ne objavi album :mrgreen:

Vidim da se svasta desava i pise. Savet #1~ nemojte praviti vasar od teme. Savet #2~ ne odgovarajte na svake provokacije pobogu. Savet #3~ izbegavajte privatizaciju foruma. Pozdrav ekipi! [mislim na clanove benda, u ostalo ne ulazim biggrin.gifa: ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

POKAZI IM DA IMAS STA ONI NEMAJU :mrgreen: MOZAK

BRAIN POWER 8) 8) 8) 8) 8) 8) MI SVEZE OSISANI SMO NAJBOLJI

mmm... da....

 

brain.gif

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

nego, inache...

kako sve pochinje da mi zvuchi sada, ipak gitara na novom albumu moondive-a netje biti tako tiha kao na demo verzijama.... biggrin.gif m/ :twisted:

 

stereo slika rulz!!! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

 

:ne: :ne: :ne: Ima nas svakakvih :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

 

:ne: :ne: :ne: Ima nas svakakvih :|

 

 

 

Mene u taj kosh ne stavljaj!

Ne verujem u hriscanstvo...

ZNaci, dakle nisam `rscanin smile.gif

 

 

 

 

Da, da p0z bendu...

 

 

 

SMILJKA... ima li vesti od onih disko kuca?

Tacnije sta si odlucila...

P. S. Jesam li smeo ovo da kazem?

UPS ako nisam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...