Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ma no frk, sto se tice mog klavijaturiste :wink: , njegovi prsti tacno znaju da razlikuju dirke od mene i to u sveko doba biggrin.gifa: biggrin.giftongue.giftongue.giftongue.gif 8) ali nista ga ne sprecava da i dalje ostane ~AS~ kao klavijaturista :wink::wink::wink:

...najlepse i najsexipilnije iskustvo koje se moze proanci je ~voleti i biti voljen od muzicara~ mmmmmm i kada je koncert dobar onda posle koncerta sledi dobar ZALOGAJ ~Ljubavi~ ...

Sto se mene tice, samo nek on meni svira i ja sam najsrecnija dok ga slusam :wink::wink::wink:biggrin.gifa: :oops: biggrin.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma no frk, sto se tice mog klavijaturiste :wink: , njegovi prsti tacno znaju da razlikuju dirke od mene i to u sveko doba biggrin.gifa: biggrin.giftongue.giftongue.giftongue.gif 8) ali nista ga ne sprecava da i dalje ostane ~AS~ kao klavijaturista :wink::wink::wink:

...najlepse i najsexipilnije iskustvo koje se moze proanci je ~voleti i biti voljen od muzicara~ mmmmmm i kada je koncert dobar onda posle koncerta sledi dobar ZALOGAJ ~Ljubavi~ ...

Sto se mene tice, samo nek on meni svira i ja sam najsrecnija dok ga slusam :wink::wink::wink:biggrin.gifa: :oops: biggrin.gif 8)

Ma volim ja da slusam,samo sto ja posle dobrog koncerta dobijem samo casu kokiske i mnoooogo price o tome kako je bio uzbudjen,alin nije imao tremu.Pijanista na kojeg se ja lozim je malo suvise u oblacima zbog svojeg potencijala.Sada se sprema da zbrise 2005.u Amsterdam na posdiplomske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ja sam zapravo transcendentalna predstava tvog uma koja se pojavljuje kad se najmanje nadas,jer ja zapravo i ne postojim samo ti se "javljam"

:roll:

 

A to sto cujes kad pevam su glasovi u tvojoj glavi....jer-ko sam ja uopste? tongue.gif ako ja uopste i postojim?!!?!

 

Inace-hvala na svim komentarima dragi moji koje znam i koje ne znam,divni ste zaista ali ne bih da budem uzrok ma kakvim losim stvarima a razvodnjavanje teme o ovom bendu jeste lose i po mene i po bend....volela bih da ne odvedete stvari toliko daleko,bar ne na ovoj temi....a i na svim ostalima koliko primecujem...polaskana sam zaista jesam,ali ne bih da ja budem kritikovana zbog toga sto ima ljudi koji me cene i uvazavaju na vise nacina do samo profesionalno...to mi umanjuje zadovoljstvo vaseg prisustva u mom zivotu(onih koji ce se prepoznati).

 

 

Dakle-hvala svima...

 

 

Tema je

 

 

Moondive

 

 

Hvala!

 

 

Vasa

 

 

MaYa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,da se vratimo na temu.Zasto ne moze da se otvori dawnload i zasto kada se otvori ne radi?

hmmm :|

ako mislish na www.moondive.tk , download moze da se otvori...

a kako mislish ne radi?

 

kad kliknesh na download, tamo imash samo jedan link,

moondive.iuma.com , a onaj iznad shto izlgeda kao link, nije link jer ne smem da linkujem medjusobno razlichite sajtove na geocities-u, tako da tu adresu treba iskopirati u novi browser prozor.

 

btw, ta adresa gde su video klipovi ima jako mali bandwidth, tako da se sajt iskljuchi na sat vremena kad se skine odjednom nekih... 2/3 klipova.

 

shto se tiche moondive.iuma.com, tu samo kliknesh na "mp3" za odgovarajutju pesmu, ispod "download"

 

ako i dalje neshto nije jasno, reci(te)...

 

POZ! biggrin.gif

 

P.S. pametno, majo... tenks! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini... osoba na S... je odlicno... u nashem je vremenu i prostoru...

Ti mene kao malocas prozva... ali ja sam samo iznosio cinjenice...

 

Ne pevash na albumu... znaci NISI mundajv?

Jbm mu misha... lud jesam... ali meni se ovo bash tako cini.

 

Koliko ja vidim ovo ide u propas... mada, i bilo je vec vreme posle triEs i neshto strana topica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da se tema vraca na Moondive... dosta se pisalo o svemu i svachemu ... ne znam cemu onolika prica oko cokolade (?!) i Maje koja nije cak ni clan benda, nego pomaze uzivo, ako sam dobro skapirao ... a valjda jesam?

 

Moondive bez Maje 8O 8O 8O :?

Pa gde si vod'o da to moze?

Maja je glavna biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info: Moondive radi na svom materijalu. Bice uskoro. Jos pevanja da se snime.

 

 

Nema me nesto na yumu, a i zabole me da dolazim, vidim o svemu i svacemu se pise. Onako sam ovlas preletela po temi.

1) G, ne znam jos za izdavaca. Morace da se polome svi koji hoce da nas dobiju :wink:tongue.gif

2) Maja nam je velika live pomoc. Nije clan benda i ne peva na albumu, ali nam pomaze!

 

PS. ovo mi je prvi post posle ne znam ni ja koliko vremena, ako se raspisem, bice gadno. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info: Moondive radi na svom materijalu. Bice uskoro. Jos pevanja da se snime.

 

 

Nema me nesto na yumu, a i zabole me da dolazim, vidim o svemu i svacemu se pise. Onako sam ovlas preletela po temi.  

1) G, ne znam jos za izdavaca. Morace da se polome svi koji hoce da nas dobiju  :wink:  :P  

2) Maja nam je velika live pomoc. Nije clan benda i ne peva na albumu, ali nam pomaze!  

 

PS. ovo mi je prvi post posle ne znam ni ja koliko vremena, ako se raspisem, bice gadno.  :da:

 

Samo udri, draga prijateljice!

 

Pomisli na ono pranje sudja, koje ce se opet ponoviti, i kreni da prezires!!!

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info: Moondive radi na svom materijalu. Bice uskoro. Jos pevanja da se snime.

 

 

Nema me nesto na yumu, a i zabole me da dolazim, vidim o svemu i svacemu se pise. Onako sam ovlas preletela po temi.  

1) G, ne znam jos za izdavaca. Morace da se polome svi koji hoce da nas dobiju  :wink:  :P  

2) Maja nam je velika live pomoc. Nije clan benda i ne peva na albumu, ali nam pomaze!  

 

PS. ovo mi je prvi post posle ne znam ni ja koliko vremena, ako se raspisem, bice gadno.  :da:

 

 

 

E ovo se zove kambek...

biggrin.gif

 

 

IZDAVACI... polomite seeeeeeeeeee... ako necete vi... ja cu da vas lomim biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...