Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Opishteno, DZHI :wink:

 

Album se radi, ali obaveze malo usporavaju sve, pa ne ide kako je planirano... :x

medjutim, ko shto rekoh, album se radi, vetj par pesama je praktichno zavrsheno skroz,

i opasno zvuche... :twisted: ...al dobro, to je subjektivno mishljenje.... :roll: smile.gif

 

Chim bude bilo finalnih mikseva, bitje i mp3 semplova, a to tje znachiti da je album pred vratima....

 

*KUC KUC* biggrin.gif

 

drago mi je da vam se svima svidja sajt! biggrin.gifa:

 

pozdrav i uzivajte!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam vam pesme one sa onog sajta. Dobri ste, imate potencijala, ona pesma Rhapsody Y je odlicna. Samo sto morate da radite na vokalu. Po meni, nije kvalitetan, onaj visi jos moze i da prodje, onaj nizi mi se uopste ne svidja, treba devojka da pusti glas a ne da se stidi, odmah ce se boja glasa poboljsati. Gitara i klavijatura se odlicno uklapaju... ali cim pocne pevanje, ja se smorim sad.gif bar sam iskren biggrin.gif

 

Ako su ti snimci sa net-a ono što su Mare i Smiljka pravili u Cubase-u, onda nije ni čudo što ti se vokal ne sviđa. Znaš kakvi su uslovi potrbni i kakva oprema (ne mislim na instrumente, već računarske komponente) da bi to bilo idealno (mada ništa nije idealno). Ja ovde imam End Of Night i sasvim je pristojno, mada očigledno da treba i mora bolje. Čuo sam da je bio totalni popizditis napraviti da i ovako bude. Da li sam upravu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

govorish o snimcima s neta ili o live nastupima?

meni je Marko javio da napishem na temi, nisam siguran shta je u pitanju... poslushajte pa tjete provaliti valjda... icon_biggrin.gif

Samo sto morate da radite na vokalu. Po meni, nije kvalitetan, onaj visi jos moze i da prodje, onaj nizi mi se uopste ne svidja...

taj vishi i taj nizi su ista osoba... a vokali tje biti bolji nego na demo-u, ne zvao se ja Derek... a i ne zovem se tako... icon_smile.gif ...vokali tje biti najbolji shto mozemo da izvuchemo iz Smiljke... shto znachi odlichni... icon_razz.gificon_biggrin.gif

treba devojka da pusti glas a ne da se stidi, odmah ce se boja glasa poboljsati. Gitara i klavijatura se odlicno uklapaju... ali cim pocne pevanje, ja se smorim  icon_sad.gif  bar sam iskren  icon_biggrin.gif

Mi tjemo da izadjemo iz prostorije kad Simche bude snimala, da se ne stidi... A iskrenost cenim... icon_da.gif

 

Ne stvarno... bitje opasno kad se zavrshi! icon_da.gificon_twisted.gificon_biggrin.gif

 

Čuo sam da je bio totalni popizditis napraviti da i ovako bude. Da li sam upravu!?

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Jebiga, zaista veliki nivo ciganije mozesh da postignesh ako snimash u svojoj sobi 2x2 sa golim zidovima... icon_biggrin.gif

Hvala za objashnjenje, vetjina ljudi zamishlja neki studio koji su videli na videu tipa "3 years in the life of Bon Jovi" icon_biggrin.gif Shto i nije tako loshe... ali je daleko od realnosti... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorim o snimcima onim sa njihovog sajta, a uzivo ih nisam slusao. Imam neke video snikmke od pevaca Dream Theater-a kako snima glas u studiju (ovaj novi album), da vi vidite samo kako se on dere, da ga stavis na sred kalisa, ceo Beograd bi ga cuo. Verujem da je takav slucaj i sa drugim pevacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moondive je zaista fenomenalan bend. Bio sam na nekoliko njihovih svirki, nažalost ni na jednoj van "čuvenog" holideja. Međutim, svaki put, nastup je bio sjajan. Smiljka zaista ima fenomenalne vokalske sposobnosti, a kao što sam već jednom spomenuo na ovoj temi, autorski rad je odličan. Jedino što mi se ne sviđa kako zvuči je kad otpeva Hunting High And Low. Jednostavno mi tu loše zvuči (instrumentalni deo je ok).

Share this post


Link to post
Share on other sites

... moja najnajnajnajomiljenija pesma je... The bad in me...

ALI STVARNO BRE!

(Da ne bude, skrecem sa teme... kao malocas JA gore)

 

Što kaže Smiljka, "Krevet u meni". smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

"Krevet u E"!!!!! biggrin.gif

 

K'o provali ovo dobije vrednu nagradu :cry: :? :ne: :|

 

8O 8O 8O 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorim o snimcima onim sa njihovog sajta, a uzivo ih nisam slusao. Imam neke video snikmke od pevaca Dream Theater-a kako snima glas u studiju (ovaj novi album), da vi vidite samo kako se on dere, da ga stavis na sred kalisa, ceo Beograd bi ga cuo. Verujem da je takav slucaj i sa drugim pevacima.

 

Ufff, kako bi to lepo bilo kada bismo svi u Srbiji (metal bendovi) imali uslove kao DT.

Inače, i ja sam od snimaka slušao samo demo. Jedva čekam album. Live nastupi su super.

Ma ne razumes sta sam hteo da kazem, mislio sam na pevaca kako se dere punim grlom a ne na konacan rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorim o snimcima onim sa njihovog sajta, a uzivo ih nisam slusao. Imam neke video snikmke od pevaca Dream Theater-a kako snima glas u studiju (ovaj novi album), da vi vidite samo kako se on dere, da ga stavis na sred kalisa, ceo Beograd bi ga cuo. Verujem da je takav slucaj i sa drugim pevacima.

 

Ufff, kako bi to lepo bilo kada bismo svi u Srbiji (metal bendovi) imali uslove kao DT.

Inače, i ja sam od snimaka slušao samo demo. Jedva čekam album. Live nastupi su super.

Ma ne razumes sta sam hteo da kazem, mislio sam na pevaca kako se dere punim grlom a ne na konacan rezultat.

 

Razumeo sam ja tebe u potpunosti. Samo kažem da bi bilo strava da svi bendovi ovde imaju uslove DT-a. biggrin.gifbiggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...