Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

@Vlakey

 

Jebem ti majku u pićku! JEBEM TI MAJKU U PIĆKU!! AHAHAHAHAHAHAH! HAVARIA RULEZ!!!! Kako ste ga usemplovali svetski. Još ste i provalili tonove jebeno!!! DING DING ČOKANEL,ZOKI!!!! AHAHAAHAHAH!!! JEBEM TI MAJKINU POŠTU U PIČKU!!! DESETORO DECE IMAM! DESET! DA IH SVE SAHRANIŠ AKO NE BUDEM DOŠ'O!!!!!!

Havaria icon_confused.gificon_confused.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomisli chovek da je na Prorock temi... shta da se radi... icon_biggrin.gif

 

@Vlakey

 

Jebem ti majku u pićku! JEBEM TI MAJKU U PIĆKU!! AHAHAHAHAHAHAH! HAVARIA RULEZ!!!! Kako ste ga usemplovali svetski. Još ste i provalili tonove jebeno!!! DING DING ČOKANEL,ZOKI!!!! AHAHAAHAHAH!!! JEBEM TI MAJKINU POŠTU U PIČKU!!! DESETORO DECE IMAM! DESET! DA IH SVE SAHRANIŠ AKO NE BUDEM DOŠ'O!!!!!!

KVLT, zar ne? Drago mi je da sam upoznao josh jednog poznavaoca Zokijeve telefonske opere. icon_cool.gif

 

Havaria icon_confused.gif

Moj stari bend, izmedju ostalog imamo jednu stvar (chuj stvar, vetjim delom takmichenje u brzoj hromatici izmedju mene i basiste) koja je puna semplova sa stare kultne kasete gde su neki likovi iz Zajechara zvali nekog ciganina i zajebavali ga telefonom... to je ovo shto je sharkey citirao. (ako je neko dovoljno bolestan da ga interesuje, ima link u mom poptisu) icon_mrgreen.gif

 

Treba biti veran klavijaturi,pa cak kad je i invalid (mislim na Pitch bend) icon_smile.gificon_smile.gif

Faithful to the broken bender... eto mi naziva za solo cd... icon_smile.gif

 

Evo, koga pali, nek pogleda golishavu slichicu mog bendera... icon_biggrin.gif

 

user posted image

 

...a evo i te pederske opruge koju menjam u proseku svaki drugi-tretji mesec. icon_mad.gif

 

user posted image

 

...O tebi necu nista da govorim posto neznas da sviras,zato nisi smeo da dodjes icon_smile.gif

"A shta ako shvate da je sve sa matrice?" icon_uhoh.gif

 

icon_smile.gif

 

Solazhe me vade, ali prosvetljeni znaju da bih sve dao za Smiljkinu levu ruku... icon_mrgreen.gif

 

[Ok, ne bash sve, a i nisam mislio bukvalno, spusti sikiru Simche.] icon_biggrin.gif

 

...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomisli chovek da je na Prorock temi... shta da se radi... icon_biggrin.gif

 

 

KVLT, zar ne? Drago mi je da sam upoznao josh jednog poznavaoca Zokijeve telefonske opere. icon_cool.gif

 

 

Moj stari bend, izmedju ostalog imamo jednu stvar (chuj stvar, vetjim delom takmichenje u brzoj hromatici izmedju mene i basiste) koja je puna semplova sa stare kultne kasete gde su neki likovi iz Zajechara zvali nekog ciganina i zajebavali ga telefonom... to je ovo shto je sharkey citirao. (ako je neko dovoljno bolestan da ga interesuje, ima link u mom poptisu) icon_mrgreen.gif

 

 

Faithful to the broken bender... eto mi naziva za solo cd... icon_smile.gif

 

Evo, koga pali, nek pogleda golishavu slichicu mog bendera... icon_biggrin.gif

 

user posted image

 

...a evo i te pederske opruge koju menjam u proseku svaki drugi-tretji mesec. icon_mad.gif

 

user posted image

 

 

"A shta ako shvate da je sve sa matrice?" icon_uhoh.gif

 

icon_smile.gif

 

Solazhe me vade, ali prosvetljeni znaju da bih sve dao za Smiljkinu levu ruku... icon_mrgreen.gif

 

[Ok, ne bash sve, a i nisam mislio bukvalno, spusti sikiru Simche.] icon_biggrin.gif

 

...

 

Poz!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Najveci car!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, negde tamo sredinom pretproshle godine smo se shetali Marko i ja u sred notji Kalemegdanom. Prichamo mi tako kakva tje da bude koja gitarska solazha, kad se odjednom pojavi mali patuljak. Marko i ja ga gledasmo s' nevericom kad on onako besan uzviknu:

 

"VI IZ MUNDAJVA!!!! GROK HRRRK (zvuci besnog balavog groktanja) TOLIKO VAS MRZIM SHTO STE TAKO METALNI, DA TJU VAS PROKLETI DA VAM KLAVIJATURISTA IMA VISHE SOLAZHA NA ALBUMU NEGO GITARISTA!!! BWAHAHAHAHAHAHAHA!!!! JER AKO NE BUDE TAKO, IZRASHTJE VAM DLAKAVE BRADAVICE NA CHELIMA!!!! BWAHAHAHAHAHA!!!!!!"

 

Tek shto je to izgovorio, nestade u magli.

 

user posted image

 

...i shta bi ste vi uradili? icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj tvoj n5.malo mi lici na x5d?

Jeste to je n5, a ja bih x5d icon_redface.gif

Slichni su oni, chak sam razmishljao da vidim da li da nabavim jeftino polovni x5d... mnogo je lakshi, skoro upola, i kratji, jer mu se bender nalazi iznad dirki, a ne pored njih... bila bi zgodna klavijatura za nosanje unaokolo...

 

Ja bih N364,ali tek sledece ili mozda one tamo godine  icon_cry.gif

Zato shto ga Tuomas koristi? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, negde tamo sredinom pretproshle godine smo se shetali Marko i ja u sred notji Kalemegdanom. Prichamo mi tako kakva tje da bude koja gitarska solazha, kad se odjednom pojavi mali patuljak. Marko i ja ga gledasmo s' nevericom kad on onako besan uzviknu:

 

"VI IZ MUNDAJVA!!!! GROK HRRRK (zvuci besnog balavog groktanja) TOLIKO VAS MRZIM SHTO STE TAKO METALNI, DA TJU VAS PROKLETI DA VAM KLAVIJATURISTA IMA VISHE SOLAZHA NA ALBUMU NEGO GITARISTA!!! BWAHAHAHAHAHAHAHA!!!! JER AKO NE BUDE TAKO, IZRASHTJE VAM DLAKAVE BRADAVICE NA CHELIMA!!!! BWAHAHAHAHAHA!!!!!!"

 

Tek shto je to izgovorio, nestade u magli.

 

user posted image

 

...i shta bi ste vi uradili? icon_mrgreen.gif

biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato shto ga Tuomas koristi?  icon_biggrin.gif

icon_mrgreen.gif

 

Kad resis da ga prodas javi mi se

 

Vazi,mada sumljam da ce do toga doci.Ta klavijatura mi je ko dete icon_mrgreen.gif

 

Slichni su oni, chak sam razmishljao da vidim da li da nabavim jeftino polovni x5d... mnogo je lakshi, skoro upola, i kratji, jer mu se bender nalazi iznad dirki, a ne pored njih... bila bi zgodna klavijatura za nosanje unaokolo...

 

Lak je ko....pero !!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tata bi sine icon_cry.gif

icon_smile.gif

 

Evo sad sam prestao da sviram.Odkrio sam neke nove zvukove,he he.Jako mi se svidja <<<Hell>>> zvuk.Vlakey,jel znas ti gde na netu ima,ili ti mozda znas (a znas sigurno),neki pdf ili slicno za namestanje zvukova na x5d-u,Choir,klavir i sl.?Plz,help.

 

Aj ti si majstor za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...