Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ma zajebavam se i ja za Fates! Gde da nadjes Zondera i Aldera! no.gificon_cry.gif

Mada, ako Acid bude poceo ponovo da svira, svirace se verovatno prva tri dela APSOGa metalac.gifbiggreens.gif

 

Zar nema vise surovih unisa u svirci? icon_cry.gif

Kako vam se uklopila nova pevacica na back vokalima? Da li je tvoja sveca pevala ranije? Znam da je pevala i Maya.

Kad ce neka svirka u Bgu? Kad e?

Zlatno pravilo powerproga za nas lose muzicare icon_biggrin.gif : "Ne pravi pesme koje nece imati ko uzivo da ih svira!" iliti originalna verzija koju je doneo Mojsije " Thou shall not make songs if you can`t perform it live!" icon_smile.gif Neko ce da me isproziva za engleski samo tako! icon_smile.gif

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nema vise surovih unisa u svirci? icon_cry.gif

Kako vam se uklopila nova pevacica na back vokalima? Da li je tvoja sveca pevala ranije? Znam da je pevala i Maya.

Kad ce neka svirka u Bgu? Kad e?

Zlatno pravilo powerproga za nas lose muzicare icon_biggrin.gif : "Ne pravi pesme koje nece imati ko uzivo da ih svira!" iliti originalna verzija koju je doneo Mojsije " Thou shall not make songs if you can`t perform it live!" icon_smile.gif Neko ce da me isproziva za engleski samo tako! icon_smile.gif

 

Poz

Evo je te prozivam prvi! Nesto tu vazda ne shtima no.gifno.gif ko je bre losh icon_mad.gificon_smile.gif

 

U, bre, kolko pitanja ... a ja vise nisam tako mlad orangelistening.gif unisa ima malo manje ph34r.gif .. OW je super odradila posao ... shveca nas je izdala i preshla u tabor Demether-a (love & support sekcija huh.gif ) ... Svirka ne pre septembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa blago vama!!! Svi ste negde na moru icon_cry.gif  Vezbate li vi uopste za neku svırku, malo ste zataili  icon_confused.gif

Pa moramo se malo odmoriti ... icon_redface.gif zato ce biti HIIITTT kad se ponovo pojavimo svezi i odmorni i zeljni novih svirki ... musik19.gif

 

Pozdrav! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i da sta bi sa diskom odnosno onon video skolicom od petrucija?

...petruci?... mislis na onu skolu italijanskog za predskolski uzrast?... dacu ti cim se vidimo sledeci put ... ili ona "pizza in 30 seconds"? ... treba da nabavim jos neke, ako ove imas ....

 

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahdah!

evo sam' da kazem cao i da kazem zdravo i jopet da odem...

 

 

nema me do septembra! a onda sviramo dead soul tribe....

mislim.... ima tako da bude....

 

 

ljubim ivana i marka i ivanu i jos kojekoga!!!!

Javi se da ti dam slidze sa exit-a... icon_mrgreen.gif

 

ljubimo i mi tebe... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahdah!

evo sam' da kazem cao i da kazem zdravo i jopet da odem...

 

 

nema me do septembra! a onda sviramo dead soul tribe....

mislim.... ima tako da bude....

 

 

ljubim ivana i marka i ivanu i jos kojekoga!!!!

A gde nam ti to ides? huh.gif Mi smo se dogovorili vec da ce biti Porcupine Tree icon_smile.gificon_razz.gif Ajde zezni se pa nazovi neki put icon_mad.gif

 

orangelistening.gifhappy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahdah!

evo sam' da kazem cao i da kazem zdravo i jopet da odem...

 

 

nema me do septembra! a onda sviramo dead soul tribe....

mislim.... ima tako da bude....

 

 

ljubim ivana i marka i ivanu i jos kojekoga!!!!

Hvala, hvala biggrin.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif ok icon_confused.gif  icon_confused.gif

Pa, Branko (must be between) svira u Demether-u, i on ti je odgovorio u svoje ime icon_da.gif , a ja sam, da bi razresio misteriju (ili, kako je ispalo, napravio jos vecu icon_smile.gifwallbash.gif ) napisao ko svira, a ko ne icon_mrgreen.gif

orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...