Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Ovo je stiglo na moj mejl (ja sam na AIC mejling listi icon_mrgreen.gif ):

We also have some exciting news for fans who will be catching AIC live

this summer in Europe. William DuVall has been named as the band's lead

vocalist for their European dates. However, he won't be doing this job

alone. So expect to see some very special guest singers helping him

out.

 

Znaci, nista, definitivno, od Maynarda... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Mada, opet, ovaj special guest... ph34r.gif Kako bi bilo dobro da je to on wub.gif (mislim na Maynarda, naravno icon_biggrin.gif ) .

Elem, jedno pitanje: kako kupujete karte? Preko ovog ticket-whatever ili tamo pre koncerta? Jeste da je rano jos za to, al` ne moze da skodi... laugh.gif

 

Hvala unapred. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice organizovanog prevoza, Belvi sigurno nece organizovati jer ce u to vreme raditi skroz neke druge aranzmane(Depeche Mode isto u Pesti valjda, i Sting i M.Attack u Bg), a da li ce jos neko organizovati, stvarno ne znam, cisto sumnjam.

 

Mozda je jos rano za karte, mozda nije, ali Petofi prima negde oko 5000, 6000 ljudi i mislim da bi bilo pametnije kupiti ih ranije.S tim sto su UZASNO jeftine, ocekivala sam da ne bude ispod 40 e.

 

@Alexie Aic:za sve sto kupujes preko tog sajta treba ti kreditna kartica.Mogu da se rezervisu i da se pokupe 2 sata pred koncert itd.Mislim da ti je ipak najbolje ako odavde krenes sa kartom, tad si najsigurnija.

 

Jesam li ja jedina koja zeli da kupi karte unapred? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stpgirl: Nisi. icon_wink.gif Hvala na informacijama! Hocu i ja, ali sam se upravo i plasila toga da ti treba kartica (kako bi inace drugacije platio/la? icon_uhoh.gif ). Moji imaju nekoliko tih kartica, ali nesto ne verujem da bi mi ih dali icon_smile.gif . Sta onda? Neka druga opcija? Bilo bi dobro kada bi neko isao u Pestu da kupi karte za sve nas laugh.gif , ali verujem da nema takvih avanturista. icon_frown.gif

Btw, prevoz je najmanji problem! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa, narode, bejah danas do Belvija i Inex toursa (mislim da se tako zove, a Ivan radi koncerte u obe agencije, kako sam shvatila) i rekose mi da je Ivan danas u Budimpesti (otisao je po karte za Depeche wub.gif). Ja sam mu ostavila poruku, pa se nadam da me/nas nece ispaliti. Sutra bi trebalo da me zove.

E, da, moram da mu kazem koliko je interesovanje(tu vi uskacete u pricu laugh.gif ), jer mi je devojka sa kojom sam pricala rekla da mora bar mini-bus da se napuni, da bi tura bila organizovana. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E, pa, ljudovi, ima organizovanog aranzmana za koncert biggreens.gif.

Cena je 35eura(dinarska protivvrednost)+30 eura karta.

 

Gledacu jos danas da se prijavim, posto je ovaj aranzaman organizovan za 35 ljudi.

 

Vise informacija na linku--> www.internettravel.co.yu

 

 

biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ljudi,aj sad da mi neko kaze u kom periodu sviraju i sta obuhvata arnzman?

 

Inace,ja znam ko ce biti gost iznenadjenja i ako on bude pevao u Pesti,zagarantovano cu da odlepim!!!To je Tim Williams,pevac ex-Vision Of Disorder,Bloodsimple!Ako i bude pevao,pevace jednu-dve pesme i to Rain When I Die i Junkhead...meni dovoljno:)Ko ga ne zna,verujte mi na rec da da ce da rasturi...Covek ima nevidjeno dobar i krajnje neobican vokal,sto AICH-u i treba!

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

 

Pozdrav

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ljudi,aj sad da mi neko kaze u kom periodu sviraju i sta obuhvata arnzman?

 

Inace,ja znam ko ce biti gost iznenadjenja i ako on bude pevao u Pesti,zagarantovano cu da odlepim!!!To je Tim Williams,pevac ex-Vision Of Disorder,Bloodsimple!Ako i bude pevao,pevace jednu-dve pesme i to Rain When I Die i Junkhead...meni dovoljno:)Ko ga ne zna,verujte mi na rec da da ce da rasturi...Covek ima nevidjeno dobar i krajnje neobican vokal,sto AICH-u i treba!

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

 

Pozdrav

pevace on svakako, bloodsimple je predgrupa.

a za aic ce pevati duvall, to smo vec konstatovali icon_smile.gif

gost iznenadjenja trebalo bi da bude Duff.

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostavila sam obavestenjce icon_smile.gif na temi za koncert, ali i ovde cu(od viska glava ne boli laugh.gif ): icon_mrgreen.gif

Ako neko eventualno ide na koncert, neka kontaktira mene ili stpgirl preko pp-a da se dogovorimo oko prevoza. Aranzman je otkazan violent.gif , ali mi imamo karte. biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,aj neka mi neko snimi cika Tim-a (Bloodsimple) kad bude pevusio neku AICH pesmicu...PLIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZ!!! wub.gif

 

Srecan vam put ljudi i uzivajte za sve nas koji ne mozemo da idemo... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je otkazan... no.gifno.gifno.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gifviolent.gifwallbash.gificon_evil.gif

 

Uzas...Samo su precrtali datum na sajtu, i to je to...I jos sam to potpuno slucajno sinoc saznala (javila mi ortakinja)... no.gif A danas je trebalo da kupimo karte za voz... icon_frown.gif

A kad samo pomislim koliko je malo falilo da odemo u Budimpestu i da se ispalimo... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifno.gif

 

edit: i karte su mi tu... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... wallbash.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

Raspitala sam se u Inex-u u cemu je stvar, oni, naravno pojma nisu imali, ali je devojka iz agencije pozvala madjarsku Multimediu, i rekli su joj da zbog tehnickih problema koncert mora da se otkaze!!! violent.gif

Navodno, nije zbog slabe prodaje karata (sto je meni prvo palo na pamet icon_confused.gif ), nego zbog samog benda...Oni su otkazali...

 

Pa, jebo te, gde bas Budimpestu da otkazu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Skinuo sam

Alice in Chains Rock Am Ring 2006

Ovaj novi pevac uopste nije za bacanje

 

 

 

Pevac hahahah Rooster duhovito!!!!

musik19.gif  musik19.gif  icon_rockdevil.gif  musik19.gif  icon_rockdevil.gif

Ma, daaaaaaaaaaaaaj!

Will je smejurija! laugh.gif Obojena Tarja (ex- Nightwish)! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Al`, nema veze, samo neka oni sviraju opet! wub.gif

Ionako sam cula da im je DuWall pevac samo na evropskoj turneji, i da ga nisu (jos uvek) primili u bend za stalno! icon_da.gif

Meni je bas zao sto ne peva Jerry. wub.gifwub.gifwub.gificon_frown.gif On ima tako divan glas! icon_da.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daaaaaaaaaaaaaj!

Will je smejurija! laugh.gif

 

...cekaj da vidis kada na pola koncerta dodje James Hetfield i krene da peva "Would"...ima da puknes od smeha.

 

Nista protiv coveka ali neke pesme stvarno nisu za njega

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze!!! pa Vili je crnja i to crna varijanta Cornella.... wallbash.gif Ma smesno...doduse ne znam kako peva...ali kao Lejni nije sigurno,trazila sam ga po netu...toliko je poznat da Wikipedia.org ima duzi clanak o Vladi Georgievu nego o Duvallu...

 

I ja se slazem da su trebali da promene naziv benda (kao RATM)...novi pevac novo ime...mada po mom misljenju Lejn i Jerry imaju slicne glasove...slusala sam njegov solo album "boggy depot" (ako se tako pise)...lici na Lejna nevidjeno!!! icon_cool.gif

Edited by Paklena Riba

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem da su trebali da promene naziv benda (kao RATM)...novi pevac novo ime...

To nema veze sa mozgom

Pink Floyd, AC/DC, Iron Maiden i boga pitaj ko jos...

 

To je ime benda ne ime pevaca

Ne treba ceo bend da ispasta zbog jednog clana

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by ABVH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...