Jump to content

Alice In Chains


Thule

Recommended Posts

Imam vecinu pesama koje trazis (ako ne i sve) a moram po stoti put da kazem da je Rain When I Die FENOMENALNA pesma! Danas sam je 2 sata slusao u krug!

Vao, moramo da se dogovorimo oko transfera...

 

I da, mislim da nije dostupna nikakva druga verzija Queena... osim live, mada fenomenalno zvuci, prvi put sam je cuo na Music bank DVD-u i odusevio sam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultat glasanja na sajtu : http://members.aol.com/amass97/aic/

 

Song ________________ Video____________ Album_________Member

1. Down In a Hole-116_ 1.Would?-68_______1. Dirt-103____1. Layne Staley-94

2. Would?-112_________2.Man In Box-the512. J.O.F.-88___2.Jerry Cantrell-76

3.Angry Chair-102______3.Again/WTHHI-30__3. Tripod-58__3. Sean Kinney-38

4.Man In the Box-94___4. We Die Young-27_4. Facelift-21__4. Mike Inez-19

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top 10 po mom izboru:

1)Would?

2)Bleed the freak

3)Down in a hole

4)Nutshell

5)Rain when I die

6)Man in the box

7)Angry chair

8)Love,hate ,love

9)Sea of sorrow

10)Brother

 

Najbolji textovi:

1)love,hate,love

2)Nutshell

3)Down in a hole

4)Rain when i die

5)Man in the box

 

ALICE IN CHAINS ..... A STRENGHT THAT NEVER DIES!!!

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Rezultat glasanja na sajtu : http://members.aol.com/amass97/aic/

 

Song ________________ Video____________ Album_________Member

1. Down In a Hole-116_ 1.Would?-68_______1. Dirt-103____1. Layne Staley-94

2. Would?-112_________2.Man In Box-the512. J.O.F.-88___2.Jerry Cantrell-76

3.Angry Chair-102______3.Again/WTHHI-30__3. Tripod-58__3. Sean Kinney-38

4.Man In the Box-94___4. We Die Young-27_4. Facelift-21__4. Mike Inez-19

fino, mada mi je chudno za down i.a.h. da je na prvom mestu, jeste meni bolja od would!, ali would! mogu chuti bilo kada, a down i.a.h. samo kad sam down... shteta shto nije sea of sorrow u vrhu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kupio i music bank na DVD-u icon_smile.gif

Ortak ima rezac pa sam napravio i dve DVD kopije (naravno region free takodje).

Ukoliko neko ima neki muzicki DVD, vrlo rado bih se menjao s naslovima, pa vi ljudi vichite shta imate u kolekciji!!!

 

Ja za sada imam:

 

AIC Unplugged

AIC Music Bank

Staind Unplugged

Metallica Cunning Stunts (2cd)

Visual Rebelion (24 Videos from Century Media house)

Tool - Salival

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je crnjak Rain When I Die... Bilo je to sinoc...

And I really wonder if she called my name... sometimes...

Pick a song and sing a yellow nectarine

Take a bath I'll drink the water that you leave

If you should die before me ask if you could bring a friend

Pick a flower hold your breath and drift away...

 

Poz... biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa,ljudi,ajte malo pisite o AICH!Odose oni nama na drugu stranu...,pa ne smemo to da dozvolimo!

Elem,da li je nekom poznat projekat pod nazivom MAD SEASON?Trebalo bi da su na tom projektu radili Pearl Jam,Sound Garden i naravno AICH,tj.Staley.

Zanima me spisak pesama iz tog perioda.Ja imam nekih dvadesetak van regularnih AICH albuma,pa me zanima da li imam neku odatle...naravno sem River Of Deceit!

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bandu su bili Layne iza AIC i Mike McGrady iz PJ, bubnjar ne znam iz koje je bio grupe, ali nije iz SGa, a basista je bio neki anonimus tip koga je Layne sreo na klinici za rehabilitaciju... Svirali su po blues barovima uglavnom, tako da ne znam koliko moze da ti bude zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basista i bubnjar su bili iz Screaming Trees-a.Basista je takodje riknuo od gudre.Imam njihov koncert Live At The Moore iz 1995,koji je odlican i za obavezno pogledati.Prvo troje koje zanima koncert,neka mi se jave i ostave adresu a ja cu im poslati koncert besplatno ali pod uslovom da ako su npr. iz

Bg-a oni narezu i daju koncert nekom drugom koji je za njega zaintresovan u Bg-u.

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto je thumb bio tako ljubazan da mi nareze koncerte prakticno for free, evo i ja sam 'na raspolaganju'... ako neko zeli mad season -live at the moore theatre, ili pearl jam: pinkpop 1992, ili milano 1992, ili orlando -house of blues 2003 (u .rm formatu)

Imam ja PJ-Attenzione iz '92. Takodje nabavio sam juce AIC koncert koji je izdat 2000. ali ne znam koje je godine odrzan koncert... Uglavnom, sigurno posle snimanja Tripoda... Izmedju ostalog, napokon sam nasao i Queen of the rodeo celu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlican je koncert, zaista pohvalno za to sto ste ga nabavili... Super je sto, pored koncerta ima i jedna psema odsvirana u studiju i spot... Ima li ko jos ovako nesto zanimljivo? Ja imam koncert NIRVANE iz '89. u nekoj prodavnici ploca, ali mi disk nije trenutno tu... Ako ima zainteresovanih, trazicu ga nazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo neceg novog: Cantrell i Veder prave tribute to Layne Staley na kom ce Veder da peva, a postoji i neka neproverena prica o okupljanju Soundgardena (nisam sigurna da li je u pitanju neki koncert), samo cekaju da se Audioslave vrati sa turneje po Juznoj Americi....... Toliko o Seattle sceni, bar onom prezivelom delu, ja se nadam reunionu.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

odakle ti te informacije?!

 

ovaj tribute koliko moze da ispadne dobar toliko moze da bude i neko tesko sranje... i bolje bi bilo da cantrell peva... nekako mi eddijev glas nikako ne ide uz AIC pesme...

 

a sto se tice SG reuniona.... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neceg novog: Cantrell i Veder prave tribute to Layne Staley na kom ce Veder da peva, a postoji i neka neproverena prica o okupljanju Soundgardena (nisam sigurna da li je u pitanju neki koncert), samo cekaju da se Audioslave vrati sa turneje po Juznoj Americi....... Toliko o Seattle sceni, bar onom prezivelom delu, ja se nadam reunionu.........

woooowwww icon_surprised.gif odaklr si pokupila sve te informacije????? ne vjerujem dok ne procitam na nekom pouzdanom site-u icon_confused.gif

pa o tome bi se uveliko pricalo do sad.... jedino znam da jerry priprema novi solo...

a sg reunion musik19.gifmusik19.gifpivopije.gif

daj enku adresu da citamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vi's, ja mislim da bi bilo bolje da Vader peva, Cantrell je previse... mnjah... (ah, kako sam divno objasnila). Nego, ja pre neki dan dobih neki home-video Pantere u kome se pojavljuje Layne kako ... boksuje (?!?) lampu i izvodi neke zanimljive stvarcice sa konzervom piva...

 

P.S. O kakvom to koncertu pricate??? Sta god da je hocu i ja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacije su od ortaka, a on ih je pokupio na nekom site-u posto je stalno na netu pa vadi sta stigne........ Mozda ne bi trebalo uzeti zdravo za gotovo, ali videcemo, ja se vise nadam Soundgardenu, tako cu makar imati nade da ih slusam negde...... Anyway, svejedno bih htela da cujem kako ce to da zvuci, ko god pevao. A gde bi se o tome uveliko pricalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...