Jump to content

Heroes of Might and Magic


luciano

Recommended Posts

Aj dajte i malo objašnjenja zašto su vam dotični heroji omiljeni, zanimljivije je tako. ;)

 

Evo, da krenem ja - Kythra jer su joj specijalnost minotauri koji su savršeni jer možeš ih posle imati mnogo a da su jaki k'o crna zemlja, ima u startu naučen ice bolt kao najbolju čin ikada + ima početni estates pa ti i novac donosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kyrre - specijalnost logistika, znaci da uradis 2 poteza dok protivnik odradi 1, na vecim mapama cak i vise.

medjutim, posto su u svim ozbiljnijim partijama na netu zabranjeni heroji sa logistikom kao specijalnost (osim ako se ne igra wog), slazem se da je najbolji heroj craig hack (strasan bonus na attack), posle njega su mephala, tazar i neela u istom rangu (bonus defence).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj dajte i malo objašnjenja zašto su vam dotični heroji omiljeni, zanimljivije je tako. :wink:

 

Зато што је Крег она најгора варварчина, која само на снагу иде, а такве ликове увек волим у РПГ бејзд игрицама. :D Што се Јога тиче, много ми је кул прича везана за њега. Посебно јер су ми Тауер и Стронгхолд (уз Данџн) омиљени градови. А и као специјалност има киклопе, који су пребрутални.

 

А и оно, Јог и Крег су најбољи ортаци, па иду некако заједно. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

SOLMYR

 

Dakle doticni. (ovo je moj print screen, hehe)

 

527034_443024319075310_1165388199_n.jpg

 

Dakle, Solmyr ima strujno kolo u startu. Na ovoj mapi konkretno sam nabila oko 1200 spel poena.... Sta reci, ne znam je li mi sva ova vojska uopste trebala :D A i skupi su mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

solmyra je relativno lako kontrirati, samo pendant of negativity nadjes i to je to od njega, ali dobar je za uzimanje rudnika i ubijanje neutralne vojske...

u svakom slucaju, uvijek biram "strength" heroja a ne magicara radi dosta jacih primarnih atributa.

Edited by Kyrre

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, a zato treba naci pendant of negativity, a ako ga neko ima, e onda kupis oooogromnu kolicinu vojske! Gotovo da ne moze da omane!

Govoreci kao rekreativac, magicari su mi mnogo zanimljiviji. Mada...... ako me uhvati zelja za promenama uzmem iz Strongholda par komada, bilo kojih, i odem u jurish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' sad kad iscitah ovu temu natenane....

 

Bez obzira na heroja, kad dobijes logistics + pathfinding, a jos nadjes expert air zbog fly i dimension door ili expert earth zbog town portala-a (i jos mnogo cega, da ne duzim) pa to je EKSTAZA!!!

 

Pored moga obozavanog Solmyra, kada uzimam druge heroje, volim one koji u startu imaju resurection, meteor shower, first aid itd. itd. itd......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle doticni. (ovo je moj print screen, hehe)

Dakle, Solmyr ima strujno kolo u startu. Na ovoj mapi konkretno sam nabila oko 1200 spel poena.... Sta reci, ne znam je li mi sva ova vojska uopste trebala :D A i skupi su mnogo

 

Очигледан чит. Немогуће је за 5 месеци, на М мапи, набити оволико ресурса, а притом имати оволику војску. Мислим, 19 титана?! Један је скупљи од свих нас овде, а не још 19 њих.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очигледан чит. Немогуће је за 5 месеци, на М мапи, набити оволико ресурса, а притом имати оволику војску. Мислим, 19 титана?! Један је скупљи од свих нас овде, а не још 19 њих.

 

pa ako je mapa bogata, veoma je moguce, 5 mjeseci je dosta vremena, 2 dvorca, eventualno spoljna gradjevina...

ali i dalje ostajem pri tome da je magicara heroja veoma lako poraziti i kontrirati.

protiv AI je druga prica, malte ne svejedno je s kim igras i kako igras, na kraju dobijas :)

a 1200 spell poena... hm.... jedino ako ti je knowledge bio preko 50 i da imas intelligence razvijen i plus sa svim tim da si naisla na kakav mana vortex ili magic spring koji dupla spell poene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam igrala WoG, isla sam na normal podesavanje, a dodatne spell poene sam dobila svaki put kada sam nalazila scroll, pa birala umesto neke magije spell poene. E sad, ne secam se koliki mu je bio knowledge, mada sam to budzila u svakom slucaju, ali poznajuci moju "taktiku", uz dobar knowledge sam obavezno ili osvojila neki Dungeon i napravila Mana vortex ili otisla na izvor koji duplira spell points... Tako se zabavljam dok ne savladam Impossibile mape.

 

Hmmm, kad sam vec kod zabave, zna li neko kako bese onaj cheat kada dobijas svaki put po 10 arhandjela?

Edited by Mona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheatovi su za pičke i ne postoji impasibl mapa, sve su naučive napamet.

 

zato postoje random templates, ima ih dosta, pa igras fazu na slijepo ;)

ali imposible ne moze biti bar kad se igra protiv AI jer je nekada stvarno debilan i predvidiv.

za čitove se u potpunosti slažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо. Постоји можда свега неколико темплејтова, на основу којих се рендом мапе генеришу, али се све увек врти око истог фазона.

 

ma ima na netu mapa koliko hoces da se skinu, jedino ako si bas toliki zaludjenik pa da si odigrao sve mape koje postoje, skidam kapu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...