Jump to content

Azazel


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Album je od juce moguce nabaviti u prodavnicama Mordor (u Cumicevom sokacetu) i Felix (trzni centar u Sremskoj ulici).

 

Mislim da je cena diska kao i nasa = 300 dinara.

 

Trenutno se dogovaramo da se album distribuira preko Rock express kanala sire u zemlji, a i inostranstvu po mogucstvu.

Edited by splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја рекох да је омот одличан, само мало премодеран за мој укус. Генерално, ово је најбољи дизајн једног домаћег издања. О музици и да не говоримо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nedelju dana usli smo u studio i snimili cetiri stvari, planiramo da napravimo, uskoro, promo-svirku u Domu Omladine, gde bi bili podeljeni diskovi. Jos nije sigurno ko bi jos od bendova svirao (najverovatnije cemo iscimati Afterlife i jos ponekog slicnog metal opredeljenja icon_wink.gif ),

tako da ko bude dalje zainteresovan neka prati ovu temu i Koncerti & okupljanja za dalje informacije. Dogovoricemo se sa webmasterom da eventualno okacimo i neki MP3 na yumetal.net.

 

Ko ne zna, sviramo neku mesavinu tresh-a i death-a, brze gitare i bubnjevi, screaming vokal i tako to... heh.

 

I da, da ne bude pitanja posle : iz BG-a smo !

 

Pozdrav !

tresa...to volim...ja sam mislio da je to greska...na onim plakatima...ali su mi tek kasnije objasnili da vi svirate ustvari djubretarski metal...:)kako god...jer ce na ovom albumu biti fall?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara
А што нико од вас није био ни на једној Азазел свирци, а? Барабе ниједне!

Ja sam bio na tri icon_mrgreen.gif

 

Danas sam uzeo album fucking remek delo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да јесте. icon_da.gif Ускоро ћу ставити и рецензију овде, баш сам је јуче написао. Момци, чиста 10-ка! Огрешио сам се био о бенд кад сам им за демо дао само 8, а нисам мислио да је само за 8, али као, ајде, демо је. Сад ћу да исправим грешку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

A i booklet jebe kevu nego da nije ono na slici gde su ispisane pesme mozda trafo stanica icon_smile.gif

 

Najjace pesme The Fall,To My God,Azazel,The Censor ma i sve ostale su dobre biggrin.gif

 

Oni instrumentali mi se svidjaju ali nekako se ne uklapaju medju one razbijacine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...