Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

Sto se mene tice, ima 4-5 genijalnih pesama, ali ne znam kako to zvuci s novim pevacem. To jos treba da proverim. Ne sto bash ne verujem da cu ici na ovo.

 

Zasto ih organizator nije mogao dovesti dok je Barlow bio u bendu? :confused: Kao da je chekao da Barlow ode. :violent:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa... Ne bas, vise je ovih 7 pesama koje nikada nisam cula, koje ne znam ni kako bih cula, drugo, sa DS, tBO, HS, NotSR nema skoro nista, ni jedna jedina od mojih omiljenih omiljenih nema, osim mozda Violate...

Moras da uzmes u obzir i to da ja nikad nisam bila na IE, i sad da idem zbog 7 novih pesama, nesto mi nije to najsrecnije resenje...

Ne znam, izbedacila sam kad sam videla ovih 7 novih stvari, a neke kultne izbacene iz liste ;/

Razmislicu jos, al' nesto sumnjam...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sad, ne odgovara set lista, nema Melancholy,a?

Jbg, neobicno ljudima da dolazi neki bend po prvi put i jos da menja setlistu :confused: Nemojte da se nadate Watching Over Me, dok je Ripper bio u bendu Jon je rekao da nece svirati tu pesmu jer samo Matt moze da je peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne cudi me sto nema Something Wicked Trilogy, svirali su u Nemackoj jedno 4 puta letos, i ko zna koliko puta u zadnjih par godina, verovatno dosadilo i njima i publici. Mada meni vise fali Dracula (omiljena pesma), najbolje to da se trazi kao Guardianima Majesty :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu preterali sa novim albumom, ali i dalje ima odlicnih stvari. U stvari nikad nisam ni mislio da cu cuti uzivo:

Dantea, Damiena, When the Night Falls i ostale klasike. A steta za Wicked, mogli su jednu stvar iz trilogije, ali ovo je u Nemackoj, verovatno ce menjati

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...