Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

003, zabroj'o si se ti...

Ne, danas je 002 jer je nedelja,sutra ponedeljak,a ceo utorak je 0 0 NOĆ,to ti je po kalendaru u vojsci konji se koristi,he he he..Ajd vidimo se...Odsvirase jednom WATCHING OVER ME,a gitarista pričao da samo MATT moze tu pesmu da peva...

 

A sa druge strane, Ameri su nas svesrdno bombardovali, možda Šafer izađe na stejdž, opsuje nam mater i ode.

Pa u jednom intervjuu od skoro je napljuvao Obamu i USA politiku....

 

A posto smo s Grcima braca i nebeski narod mozda nam pripreme listu od 3 sata.

Februara 2002e sednem ja na voz i zapalim na trosatni koncert Iced Earth u Budapest,koji je vec jednom bio odlozen zbog 11og septembra 2001e i rusenja kula u NEW YORKu.Dodjem pred halu,nema ni jednog kamiona sa opremom,busa i objave na razglasu da je koncert otkazan,nisu ih madjarski carinici pustili da udju u Hungary,zezali ih za pirotehniku,dozvolu za prodaju majica itd.Madjarska tad jos nije bila u EU,a i generalno madjari zezaju na grani...A moguce da su I E bili prekinuti,jer su isli sa koncerta u Salzburgu u Budapest,a sutradan trebali svirati Bech.Mozda se svadjali sa carinom i eto,nasao se sa dva druga,jedan studirao u Budapest Bandi,bassista OSMI DAN benda,otisli na pivo,pa na voz za Srbiju u pola 12...Tragedy...Cekao sam do 2009e da ih vidim u zagrebu na coheadline turneji sa Saxon,pokidali su svirku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista iz Soluna :rockdevil:

 

01. Dystopia

02. Burning Times

03. Angel's Holocaust

04. Slave To The Dark

05. V

06. Stand Alone

07. When The Night Falls

08. Damien

09. Dark City

10. The Hunter

11. Stormrider

12. Anthem

13. Declaration Day

14. My Own Savior

15. Watching Over Me

-

16. Dante's Inferno

17. Iced Earth

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jon je nesto skoro pricao kako je doziveo otrkovenje o USA i sadasnjoj vladi i "terorizmu" i zaverama,i postuje samo Oceve Osnivace..po svemu sudeci gledao je malo previse Zeitheista...al sve u svemu on je sad svetska dusa, mozda se cak i izvini i odsvira ceo Stormrider u znak izvinjenja XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...