Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

Kad pogleda čovek onaj nastupa sa Wackena 2011 gde Barlow loše zvuči, i kad se seti Stua od sinoć... preporodio je bend, i albumski i live.

 

Meni bas dobar bio taj nastup. Kada to odgledah, islo mi se odma' na jebeni koncert. Albumski, sta je uradio, pevao isto sto bi bi Barlow pevao? Novina u pm :]

 

Meni je Barlow omiljeni vokal i dalje. Stu se 1000 puta bolje uklopio od Rippera, bolje peva stare pesme i mnogo je bolji frontmen. Cinjenica je da bi tesko videli Iced Earth sa Barlowom, jer bi turneja bila 10 puta kraca zbog njega...tako da hvala Stuu.

 

Svirali su koncerte sa Barlowom nista krace nego sa Stuom.

 

Ne znam odakle sad ovaj anti-Barlow movement, ogadicete mi Stua, a realno covek odlican posao radi.

 

edit: http://nocturnemagazine.net/upload/live/125/54494.jpg

 

Koja je poenta sa pisanjem albuma pored svake pesme?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su koncerte sa Barlowom nista krace nego sa Stuom.

 

Ne znam odakle sad ovaj anti-Barlow movement, ogadicete mi Stua, a realno covek odlican posao radi.

Covek je samo reko da bi turneja sa Metom bila kraca, jer njemu bend nije jedini izvor prihoda niti mu je na 1. ili cak 2. mestu... Turneja bi sa njim bila neka minimalna da je ostao, realno. Nista za duzinu koncerta nije rekao. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas dobar bio taj nastup. Kada to odgledah, islo mi se odma' na jebeni koncert. Albumski, sta je uradio, pevao isto sto bi bi Barlow pevao? Novina u pm :]

Ne znam odakle sad ovaj anti-Barlow movement, ogadicete mi Stua, a realno covek odlican posao radi.

 

Nikako, Barlow je genije ali čoveka jednostavno više ne zanima bend. Graspop je pokidao a na Wackenu mi je već bio onako, ima baš neki klip na temi gde se čuje. I pogledaj ga u poslednjih nekoliko godina - postao pandur, Pyramaze, opet IE, opet pandur... ne zna čovek ni sam šta želi, a Stu dupe daje za IE. Matematika je meni jasna koliko god Barlow bio legenda, a jeste i bolji je od Stua realno.

Što sa albuma tiče, sam Jon kaže za Dystopiu da su "back with a vengeance" a nije baš da su neku pauzu pravili ;) znam da samo Jon piše muziku ali Barlow je meni bio skroz smoren na albumu... mada ne može biti veseliji preko onog sranja, što jes jes :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nakon koncerta, rano ujutru odes na posao sav oran, pevusis pesme celog dana, i osecas se sav u fullu, iako te sve zivo boli, znas da je bio dobar koncert :pivopije: Pamticu ga celog zivota. Tokom celog koncerta se jezio, sto zbog Stu-a, sto zbog same atmosfere i publike, stvarno je bilo extra sve... Verujem da je pola publike u jednom trenutku na Watching over me dozivelo "onu" euforiju, neopisivi trenutak. Dante'a sam preziveo u sredini, perfekcija sve. Nemam reci. Koncert godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proslo je 10 minuta :D

 

 

Stvarno,svaka im cast za to.Mada su doduse (kad se videlo da ce svirati jos jednu stvar) opet pogasili svetla :)

Iced Earth svirali oko sat i 45 minuta,super koncert,super atmosfera,dosta ljudi koje nisam dugo video (sto ovako,sto na koncertima).Od Nesinog dranja "Stormrider" sam ogluveo.Hvala onom crnobradom iz G.M. na obecanim almanasima.Ne znam ko su ona dva (mladja) lika sto su bili pored mene (tacno u sredini,2.-3. red),likovi su se bacali non-stop (pravi fanovi :rockdevil: ).A takodje i ona 3 lika sto su se popeli na ogradu u prvom redu,zagrlili se i pevali :)

 

 

Izgleda da koncert u Srbiji moze da uspe/prodje samo ako se organizuje po jedan veci u 6 meseci.Jebi ga...

JA sam ocekivao da si ti od tolkih manowar koncerata vec ogluveo:P

@grobe nije tonac nego svetlach (light guy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert za desetku, vrhunac je za mene bio kad su krenuli "My Own Saviour", e tu sam se bukvalno obeznanio, jer bas gotivim tu pjesmu, a nisam je ocekivao. Mislio sam da ce za taj drugi bis odsvirati "Stormrider" ili "Dark Saga", kad ono jos bolje! Stu odlicno pjeva i pravi je heavy metal frontmen! \m/

 

Posjeta u SKCu prema ocekivanjima dobra, bilo je masa ljudi koje poznajem.

Steta sto nije White Wizzard svirao, bas sam se bio nameracio da ih poslusam uzivo. Fury UK sasvim solidan heavy bend za zagrijavanje.

 

Sta drugo reci na kraju sem "Kad porastem zelim da budem k'o Jon Schaffer!" :muzicar: :muzicar::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...